Şimdi Ara

Profilo 4281EG yeni ürün bulaşık makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• güzele benziyor
  • Yok mu bunu kullanan? Ben almayı düşünüorum. Aslında BM6481MG almak istiyorum ama 1350TL o, buysa 850TL :( Çok fark var arada... Kararsız kaldım!
  • Bulaşık makinesinde temel beklentilerin dışına çıkmaya gerek duymuyorsanız ve bütçenizi zorlamak istemiyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz. 850 liraya alınabilecek en iyi inox bulaşık makinelerinden biri zaten.

Alt sepetteki tabaklık katlanabiliyor, üst sepet yüksekliği doluyken ayarlanabiliyor, bir ve yarım saatlik hızlı programları ve hijyen fonksiyonu var, değişken devirli motor teknolojisi var. Tek dezavantajı polinox taban ve plastik filtre.
  • Şubat 2014 kataloğunda BM4282EG olan ürün görünüyor. BM4281EG den farkı nedir?
  • sadece kodu değişmiş, her özelliği aynı. ben aldıgımda bm4281eg idi, daha sonra kodu değiştigi için bilgilendirildim. herşeyin aynı oldugunu belirttiler. (teslimat haziranda olacagı için henüz ürünleri teslim almadm)

ayrıca candoğan beyin önerileri ile aldım beyaz eşyaları. bulaşık bm4281eg, çamaşır cm101kotr aldım.
    buzdolabı için de yine sizin öneriniz olan bd3058l3av alıcaktım ama üretimi bittiği için onu alamadım. ayrıca inox rengi daha açık ve parlak oldugu için pek de hoşuma gitmemişti, mutfakta bulaşık makinasıyla uyumsuz olacagını düşündüm.

buzdolabı olarak profilo bd5772pnfı aldım.

yardımlar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentatlon -- 7 Mart 2014; 5:33:36 >
  • Bu makineden kullaniyorum ve cok memnunum tavsiye ederim herkese..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bulaşık makinesinde temel beklentilerin dışına çıkmaya gerek duymuyorsanız ve bütçenizi zorlamak istemiyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz. 850 liraya alınabilecek en iyi inox bulaşık makinelerinden biri zaten.

Alt sepetteki tabaklık katlanabiliyor, üst sepet yüksekliği doluyken ayarlanabiliyor, bir ve yarım saatlik hızlı programları ve hijyen fonksiyonu var, değişken devirli motor teknolojisi var. Tek dezavantajı polinox taban ve plastik filtre.

Candoğan bey
    Bu ürünün fiyatı Profilo'nun sitesinde 1039 TL omuş ve paslanmaz çelik diyor site.
    Ürünü güncellediler mi?
    Bu ürün nasıl?
    http://www.profilo.com.tr/ürünler/beyaz-eşya/bulaşık-makineleri/BM4282EG.html?source=browse
    Teşekkürler
    Bülent

• quote:

Orijinalden alıntı: bozge

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bulaşık makinesinde temel beklentilerin dışına çıkmaya gerek duymuyorsanız ve bütçenizi zorlamak istemiyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz. 850 liraya alınabilecek en iyi inox bulaşık makinelerinden biri zaten.

Candoğan bey
    Bu ürünün fiyatı Profilo'nun sitesinde 1039 TL omuş ve paslanmaz çelik diyor site.
    Ürünü güncellediler mi?
    Bu ürün nasıl?
    http://www.profilo.com.tr/ürünler/beyaz-eşya/bulaşık-makineleri/BM4282EG.html?source=browse
    Teşekkürler
    Bülent

Dış rengi için o. İç kısmı polinox. İç kısmı çelik olan sadece birkaç model üretildi.

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Siemens SN26M232TR için ne dersiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.