Şimdi Ara

308 Auto6r abs,esp,vites kutusu arızası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Dün 308 1.6 hdi auto6r aracımla karda biraz patinaj çektim ve zinciri kırdım. Akabinde abs,esp,vites kutusu arızası verdi. Araç otomatikte 1. vitesten yukarı çıkmıyor, manuelde ise 3. vitesi geçmiyor. Ustaya götürdüm abs sensörü kırılmış dedi. Sensörü değiştirince hal olur dedi. Böyle bir durumla karşılaşan oldumu? Umarım şanzımanda bir sorun çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırılan abs kablosu yenisi ile değişti.150 Tl tuttu.Allah yüzüme güldü. Araba yine canavar!!!!
  • mrb 2009 model pejo 308 1,6 hdi aracım var 187000 km de.ara. 6 ay önce sabah çalıştırdığımda otomatik vites kutusu arızası verdi araba çalışıyor ama nemanuel nede otomatik kesinlikle hiç bir vitesi algılamıyor ve yürümüyor.şanzumancıya götürdük akşamına aradı aracınız hazır dedi kömürleri bitmiş yeniledik sorun halloldu dedi artık kömür ne kömürüyse bilmiyorum 700 tl ücret ödedik 2 ay önce yine aynı soun oldu yine kurtarıcıya yükledik götürdük 2 saat sonra aradılar arabanız hazır dediler gittiğimde bir sigortanın attığını onu değiştirdiklerini ücretin 20 tl oldugunu söylediler ve bu sabah yine aynı sorun araba çalışıyor ama yürümüyor.bu arada araç sürekli servi bakımlı ve gerçekten çok sakin kullanırım şehir içi ortalama yakıt tüketimi son 2bin km de 4,7 litre burdan ne kadar sakin kullandığımı anlayabilirsiniz sizce ne yapmalıyım ilk arıza verdiğinde şanzumancı kömür değiştik felan derken dolandırdımı acaba bizi çünkü 2.sefer birebir aynı arızaya 20 tl aldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.