Şimdi Ara

CES 2013: Sony, yeni VAIO T14 ve T15 Ultrabook'larını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2013: Sony, yeni VAIO T14 ve T15 Ultrabook'larını duyurdu

Sony, VAIO T14 adlı Ultrabook modellerinde güncellemeye giderek bunları CES 2013’te sergiledi.

Söz konusu modelde yapılan en dikkat çekici değişiklik cihaza dokunmatik ekran eklenmesi olurken, cihazın ilkbahar aylarında kullanıcılarla buluşacağı belirtirdi. Güncellenmiş model için biçilen ABD satış fiyatı ise 800 dolar oldu. 

VAIO T14'ü güncellemenin yanı sıra Ultrabook serisi cihazlarına VAIO T15 adında yeni bir cihaz daha ekleyen Sony, bu cihazda Full HD bir dokunmatik ekrana yer vermiş durumda. VAIO T14 modeli gibi ilkbahar aylarında kullanıcıyla buluşacak olan cihazın fiyat etiketi 950 dolar olarak belirlenmiş durumda.

• Sony CES'e damgasını vuracak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir cihaz.Tasarımı iyi,sade ve şık.Cihazın ABD satış fiyatı 800 $ ama Türkiye satış fiyatı +1300-1400 $ olursa şaşırmam.

• Bu sene sony nin senesi olacak gibi, marka fanatiği değilim ama sony gibi dev in bu atakları çok önceden yapması gerektiğini düşünüyorum umarım bu sene uygun fiyatlı tüketiciye yönelik bir tutum sergiler, hem onlar hem tüketici kazanır

• Özelliğine göre bence gayet uygun fiyati var ülkemizde aynı fiyati görmek hayal bizim için

• ekran kartı ne?
    asus u500vz den iyi ise bunu beklerim

• windows 8 kullannalar oyun performansından memnunmu merak ediyorum benim şahsen çoğu güncel oyunda windows 8 e orantılı çıkmadı örneğin bir oyunda fps 70 ise 40 a düştü! şimdi yazar biri derki olurmu yaa windows 8 yeni çıktı windows 8 en iyisi üstüne tanımam tabi bunu söyleyen kişinin bilgisayar bilgisinide biliyoruzdur inşallah üstünüze alınmayın bilgili kişi lafın nereye gittiğini biliyor sorun yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.