Şimdi Ara

LG, yeni amiral gemi akıllı telefon modelini MWC 2013 fuarında tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG, yeni amiral gemi akıllı telefon modelini MWC 2013 fuarında tanıtacak

Ev elektroniğine yönelik dikkat çekici ürünlerle CES 2013 fuarında ziyaretçilerin karşısına çıkan Güney Koreli LG'nin, Optimus G modelinin devam versiyonunu bu fuarda tanıtacağı şeklinde iddialar gündeme gelmeye başlamıştı.

4 çekirdekli 2.0 GHz saat hızında çalışan Snapdragon S4 Prime işlemci, 2GB RAM, 5.5 inçlik Full HD çözünürlükte ekran, Adreno 320 grafik birimi, yeni nesil CMOS görüntü sensörü, çift kanallı LPDDR3 (667/800MHz) sistem belleği desteği gibi özelliklere sahip olacağı tahmin edilen Optimus G2 beklendiğinin aksine fuarda tanıtılmadı.

LG pazarlama bölümü başkan yardımcısı James Fishler; basın toplantısında MWC 2013 fuarında ve yıl genelinde farklı ekran boyutlarına sahip amiral gemi modelleri tanıtacaklarını açıkladı.

Optimus G2 modelinin bir nevi teyidi olarak görülen bu açıklama sonrasında, LG'nin ilk amiral gemi modelini Mart ayı içerisinde görme ihtimali güçlenmeye başladı. Sadece Mart ayı değil, yılın ilerleyen aylarında da yeni amiral gemi modelleri karşımıza çıkacak.

• Amiral gemilerden koca bir deniz filosu kurdu, yetmedi..

• o degilde tum yeni amiral gemileri birbirinin klonu gibi ayni islemci ayni ekran cozunurlulugu ayni ram ayni gpu ile geliyor. tam android oldu ortam ayni droidler farkli kasalarda :)

• lg kusura bakmasın ama isterse ivy bridge işlemci radeon 8xx serisi gpu koysun söyleyin optimus g yi ne zaman satışa çıkardıki bunu çıkarıyor

• Yanlız telefonun özellikleri inanılmaz. Şu an itirbariyle benim pc den daha güçlü. Crysis 2 oynuyorum bu PC le ben adamlar ne yapmış be :D

• hakikaten daha optimus g yi göremedik Türkiyede optimus G2 çıkacakmış.

• optimus g vardi bi ara,ona noldu yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine lg yine amiral gemisi :D

• bence LG amiral gemisi yapmasın...teknolojisini gücünü ve birikimini "maket gemi" yapmaya versin belki başarılı olur....yada telefoncularda vitrinde 6.sahibini bekleyen lg marka "amiral gemisi" modellerine bakıp düşünsün "ben nerde yanlış yaptım" diye....

• Lg fena ürünler yapmıyor ama pazarlama kabiliyeti yüzünden yerinde sayıyor..

• HErkes bu telefonu Ces 2013'te bekliyordu neden tanıtmıyorlar acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

lg kusura bakmasın ama isterse ivy bridge işlemci radeon 8xx serisi gpu koysun söyleyin optimus g yi ne zaman satışa çıkardıki bunu çıkarıyor

kesinlikle katılıyorum, daha optımus g yi görmedik adamlar 2'yi cıkarıyor, ne biçim pazarlama stratejisi anlamıyorum, biraz samsungu örnek alsınlar. adamlar seneden seneye amiral gemisini çıkarıyor, ve güncellemelerlede 1,2 sene destekliyorlar, samsungu tebrik etmek lazım

• Lg Türkiye malesef hiç çalışmıyor, Optimus G gibi bir telefon nasıl olur da gelmez? Çok yazık

• Cep telefonlarında Full HD saçmalık derken bir anda endüstri standardı oldu. Çok enteresan gerçekten bu sektör...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Cep telefonlarında Full HD saçmalık derken bir anda endüstri standardı oldu. Çok enteresan gerçekten bu sektör...

Aslında sadece olay bu bence de. Full Hd falan derken adamların kafası karıştı yeni telefon peşine düştüler halbuki çok gerekli bir özellik de değil. One X+ , Optimus G gibi telefonlar da haliyle unutuldu

• Xperia Z atıldı S4 Pro ile ama ikinci Xperia S vakası gibi olmaz inşallah. O kadar güzel telefon yaptılar ama umarım çok geri kalmaz rakiplerine göre. Ha fazlasıyla yeterli olur tabiki, orası ayrı.
  • ya herkes telefon cıkarıyor bana gore en ıyı telefon sarj meselesı adamlar 2 mılyarlık telefon cıkarıyor ama sarjlar en cok 2 gun gıdıyor yazık bu paralara vatandasımızı uyaralım bak kımse alması herkes elındekı telefonla ıkıyıl ıdare etsın bak bakalım kaca dusuyor o 2 mılyarlık telefon akıllı telefon degıl akıllı adamlar olalım arkadaslar bızlerın neslı tukenesıye bırakın telefonun fıyatı dussun

• pil konusunda Hitachi firmasının yeni bir çözümü varmış ama %50 60 oranında fark olacakmış bakalım piyasaya çıkınca göreceğiz.
  • Lg yeter artık. Htc ye laf atardık lg utandırdı bizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.