Şimdi Ara

İlk nesil ASUS PadFone ülkemizde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlk nesil ASUS PadFone ülkemizde satışa sunuldu

Geçen yılın en popüler ürünleri arasında gösterilen ancak yaşadığı üretim sıkıntıları nedeniyle yaygın satış ağı bulamayan ASUS Padfone, nihayet ülkemizde satışa sunuldu.

Akıllı telefon ve tablet konseptini biraraya getirerek yeni bir trendi başlatan Padfone akıllı telefon modeli, özel olarak gelen dockunun içerisine oturtularak tablet şeklinde de kullanılabiliyordu.

Padfone akıllı telefon modelinde 4.3 inçlik 540 x 960 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli MSM8260A işlemci, Adreno 225 grafik birimi, 1GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama seçenekleri, Android 4.0 işletim sistemi, 8MP çözünürlükte arka kamera, 1520mAh batarya şeklinde başlıca özellikler bulunuyor.

PadFone Station Tablet dockunda ise 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte ekran, 6600mAh batarya bulunmakta. ASUS'un özel yazılımı sayesinde akıllı telefon docka oturtulduğu anda erkanındaki görüntü tablet ekranına sığdırılıyor ve herhangi bir gecikme yaşanmıyor.

ASUS Padfone modelinin satış fiyatı ise 999$+KDV olarak belirlendi. Ayrıca modelle birlikte stand kılıf da hediye ediliyor.

ASUS, gördüğü ilgi nedeniyle daha yaygın olarak satışa sunmak amacıyla PadFone modelinin devam versiyonunu da bir süre önce duyurmuştu. PadFone 2 olarak lanse edilen modelin akıllı telefon kısmında 4.7 inçlik 720p çözünürlükte Super IPS+ LCD ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm APQ8064 işlemci, Adreno 320 grafik birimi, 2GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte kamera, 2140mAh batarya şeklinde bulunmakta.

Tablet kısmında ise 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte IPS ekran ve 5000mAh batarya bulunuyor ve kullanım süresini ikiye katlıyor.

ASUS PadFone 2 henüz ülkemizde satışa sunulmadı ve kesin tarih konusunda da bir bilgi yok. Yurtdışı satış fiyatı ise 700-800 Avro civarında. 

İlk nesil ASUS PadFone ülkemizde satışa sunuldu

• keşke şaka olsa bu ama değil. padfone 2 beklerken gelene bak...

• tabii türkiye üçüncü dünya ülkesi ya, bize kakalayacaklar elde kalan eski malları. geri zekalı herifler. millet padfone 2'yi bekliyor onların getirdiklerine bak.

• çüşşş

• Asus Padfone 1 999 $
    Asus Padfone 2 1.150 $ garip bir fiyalama olmuş
    Kim Padfone 1'i 150 $ fiyat farkı için alır bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 7 Ocak 2013; 23:35:25 >
  • Komik.

• asus Türkiye de telefon pazarına bu pazarlama taktiği ve fiyatlandırmayla rüyasında bile giremez.

• Dalga geçiyorlar sanırım dh nin lansmana gittiğini unuttular sanırım izledik o programı bunu alırmıyız çıkalı yüzyıl olmuş harbi 2013 en iyi şakası :)

• Haberi yazan arkadaşım, haberi yazarken padphone 2 nin varlığından da bahsetseydin. Ama burası asus sayfasıydı ya doğru unutmuşum. Yersek artık...

Reklam haberlere advetorial yazsanız daha iyi olurdu, bu tarz haberleri donanımhaber editörlerinden birisi yapınca daha çok sinir oluyorum.

• 1000+kdv mi? gider mac alırım.

• ben artık asus'a ciddi firma gözüyle bakmıyorum. elde ne kadar kalmış ürün varsa hep bizim ülkemizde satmaya çalışıyorlar. bknz nexus 7 8 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece gülüyorum.

• Bir an PadFone 2 sandım dedim oo gelmiş yine de pahalı falan meğer 1 miş
  • Padfon 2 çıktı 1 nedir dalgamı geçiyorsunuz. Silin haberi!!!

• NİYE GELMİŞKİ ALSIN GERİ GÖTÜRSÜN

• Haberi okuyunca padfone 2 sandım sonradan adreno 320 yerine 225'i görünce çaktım. Bu saatten sonra bu cihazı bu fiyata kim alır allah aşkına ?
    1-2 senelik teknolojiyi daha yeni ülkeye sokarak dalga geçiyor olmalılar, millet padfone2'ye bile dudak büküyor artık yeni full hd cihazlardan sonra...
  • Resmen küfür bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan 1 e daha var oysa

• 3. dünya ülkelerine yaraşan olaylar. Hani ikinci nesli de birlikte sunarsın, dersin ki fiyat farkı şu, donanım farkı bu, istediğini al. Bu nedir allah aşkına?
  • donanimhabere olan güvenim giderek düşüyor...
    bize güncel teknolojiyi tanıtacağıona reklam yapıp para kazanıyor güya.ama okuyucun azaldıkça reklamın para etmeyecek ey donanımhaber müdürü!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.