Şimdi Ara

vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
183
Favori
57.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: CaNJoHN

Cycloramic, iPhone'nuzu (sadece 5 ve 5s diye biliyorum) dik olarak düz bir zemine koyun, telefon kendi titreşiminyle dönerek ponoramik fotoğraf çeksin. Dışardan görenlerin dikkatini çeken bir uygulama.

Ciddiimsiniz? Program fake değil mi?

Düz ve kaygan zeminde çok iyi çalışıyor hocam. Ben de çok şaşırmıştım. Zaten programda da diyor, cam ve granit önerilir diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Hatta bir gün mekanda arkadaşlarla çekerken yandaki kızların dikkatini çekti muhabbeti bile kurdurdu app. O kadar becerikli düşün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNJoHN

Ben kullanıyorum. Hatta bir gün mekanda arkadaşlarla çekerken yandaki kızların dikkatini çekti muhabbeti bile kurdurdu app. O kadar becerikli düşün :)

Tüh iphone 6 düşünüyordum çerçeve baya yuvarlak olacak söylenenlere göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar garage band demişiz tamamen program kullanılarak (vokal dahil ) yapılmış bir şarkı paylaşayım dedim
    bodrum bodrum-iphonedo
  • Remote Mouse

https://itunes.apple.com/us/app/remote-mouse/id380450781?mt=8

pc nizi ip ile kontrol edin. özellikle benim gibi tv yi pc ye bağladıysanız hayat kurtarır.
  • 11 sayfanın özeti,

flash light uygulamasında bi özellik farkettim,bu beni baya bi etkiledi alkış ile flash ı acıp kapanabiliyo

Teamviewer : Bilgisayarınızı uzaktan hemen tüm fonksiyonları ile kontrol edebilirsiniz. Bir kafaden evde açık olan bilgisayarınızın indirme işlemlerini takip etmek en basit bir örnek
    HiddenCam : İnternette gezikir gibi görünüp kameradan gizli olarak görüntü alabiliyorsunuz.

Arazi ol(Sahte çağrı yapıyor normal açıyorsunuz saniye falan ilerliyor gerisi hayalgücüne bağlı,

Made in programi her hangi bir urunun barcode'una tutuyoruz urunun nerde hazirlandigini ogreniyoruz

igo: telefon resmen navigasyon oluyor. rakipleri yanına bile yanaşamaz.

Word Lens isimli bu uygulama basit tabelaları, telefonun kamerası ve uygulamanın yazılımı sayesinde dilinize çeviriyor.

İtranslate.
    İstediginiz cumleyi sesli söyluyorsunuz, o da size istediginiz dilde sesli ve yazili ceviri yapiyor.
    AppGratis: Her gün bir ya da iki uygulama ücretsiz oluyor bu uygulamanın üreticisinin yaptığı görüşmeler sonucunda
    Taksi: Bulunduğunuz yere en yakın olan taksi duralarını mesafe ve telefon numaraları ile veriyor.

Cycloramic:iPhone 5'lerde telefonu düz bir yere koyduğunuz zamana sadece titreşerek 360 derece panoramik fotoğraf çekiyor.

Genius Scan : Kağıtta yazanları tarayıcı da taratmis gibi fotografını çeken bir uygulama. Kullanışl
    Ben thunderspace uygulamasında vayy be demiştim :) Kulaklıkla dinlediğim zaman cidden yağmur yağıyor gibi hissediyorum. rainymood tavsiye ederim 40'ar dk lık değişik yağmur sesleri var :)

ücretsiz uygulama takip programları

appzap
    app tracker
    appbzr ülkelerde en popüler uygulamaları da görebiliyorsunuz
    appoday
    günün uygulaması
    appsgonefree

• Remote mouse- telefonunuzu mouse ve klavye olarak kullanabiliyorsunuz bilgisayarınız için
    İshotdown- ip adresini girdiğiniz bilgisayarı telefondan kapatabiliyorsunuz restart, uyut uyandır gibi seçenekler de mevcut

• Yani bilmiyorum tabi ki eskiden boyle seyler yoktu bayagı gelisti hersey. Benim en begendigim JB yapıp Cydia daki uygulamalardır
  • Starlight uygulaması. YildiZlain gezegenlerin yerini oldukça tutarlı ve yakın göstermesine şaşırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

Cycloramic:iPhone 5'lerde telefonu düz bir yere koyduğunuz zamana sadece titreşerek 360 derece panoramik fotoğraf çekiyor.

yok artık diyorum başka bir şey demiyorum, yükledim anında :)
  • gFalcon kullanıcısına yanıt
    Movie maker e tecavüz ediyo be sen ne diyosun

• Bir katkım olsun istedim :) Cevap yazan bir çok kişiden alıntıdır. Açıklaması olmayan uygulamalar var. Benim yazdığım mesajı güncelleyebilirsiniz.
    "Vay bee" dediren programlar (tümü)

Flightradar24: Kamerayı havada giden uçaga tutuyorsun sana o uçağın nereden nereye gittiğini yüksekliğinı hizını söylüyor.

GarageBand: Müzik uygulaması, Piyano filan çalıyorsunuz.

Dropbox: Ulaşmam gereken bi dosyaya benim hesabımdan arkadaşım girerek direk her şeyi aktarabiliyo o an bilgisayar erişimim olmadan direk açabiliyorum.

SoundHound: dinlediğim bi şarkıya direk ulaşabiliyorum.

Nerede Bu Otobüs: Otobüse binmek için gitmem gereken zamanı ayarlıyorum

Teamviewer: Bilgisayarınızı uzaktan hemen tüm fonksiyonları ile kontrol edebilirsiniz. Bir kafaden evde açık olan bilgisayarınızın indirme işlemlerini takip etmek en basit bir örnek

HiddenCam: İnternette gezikir gibi görünüp kameradan gizli olarak görüntü alabiliyorsunuz.

Dream On: Sabah uyanacağınız zamanı alarm şeklnde kurup sizin rüyalarınıza şekil veren müzikler çalan hareketinize göre sizin derin uykuda olup olmadığını anlayan bir uygulama. Ne derece doğru çalışıyor bilmiyorum daha deneme fırsatım olmadı ama bazı kişiler çalıştığını söylüyor

Groove2:

impaktor: Sanal darbuka

Google Search: Google search uygulamasında sudoku fotoğrafı çekip solve dediğinde en zor olan dahil 1 sn de çözüyo

Shazam: Dinlediğiniz şarkının ismini bulan bir uygulama

Presize: Sanal kumpas programı.

Skyview: Yıldız harita programı, gece gökyüzüne doğru kamerayı yöneltin ve vay bee deyin :)

Bump: 2 iphone sallayarak dosya alışverişi YAPMASI

Ocarina2: üfleyerek müzik yapma

Google Çevirici: kesinlikle gördüğüm en süperçevirici, hemsesli hem yazılı çeviriyor

iPhoneumu Bul: sevgiliniz ya dabirbaşkasının o annerede oldugunu buluyorsunuz uydudan(tabiki applestore şifresini bilmek gerek)

Arazi ol: Sahte çağrı yapıyor normal açıyorsunuz saniye falan ilerliyor gerisi hayalgücüne bağlı, "Tamam anne. Geliyorum" diyip konuşmak istemediğiniz ilkokul arkadaşınızın yanından ayrılıyorsunuz

BluePrint 3D: Cidden vay be dedim o kadar abartı değil ama insan elinden bırakamıyor telefonu :))

Myscript Calculator: El yazısıyla işlemleri yazın, program çözsün

AppZapp: AppStore uygulama takip programı, indirim, güncelleme vs.

Mediapharma:

Find My Friends:

Made in: Programi her hangi bir urunun barcode'una tutuyoruz urunun nerde hazirlandigini ogreniyoruz

iWatermelon: Olgun karpuz seçme uygulaması.

Dub Step: Müzik-ritm uygulaması

Paper Racer: yok böyle keyifli bir oyun

Epic Tune: çok sağlam bir şekilde enstrümanınızı istediğiniz düzeyde akord edebiliyorsunuz.

Flight Control: bir uçak oyunu, Parmakla uçuş güzergahını çiziyorsun.

Clone Camera: aynı ekranda kendini klonlamak için.

Blower: iphone hoparlörünü muma yaklaştırın ve söndürün. (hoparlöre zarar verdiği söyleniyor, dikkat)

heart rate: kalp atışınızı ölçün. (gerçek anlamda doğru ölçüyor,tansiyon aleti ile karşılaştırdım.)

igo: telefon resmen navigasyon oluyor. rakipleri yanına bile yanaşamaz.

Voice Band: Sesinizi enstrumana çeviren uygulamadır. Elektro gitar, bateri vs. ayrı ayrı yapıp kaydederek bütün şarkıyı kendi sesinizle yapabilirsiniz.
    Anlatmakla olmaz videoyu izleyin:http://www.youtube.com/watch?v=lBKhgGw78PM

Tabela çeviren uygulama: Yeni bir iPhone uygulaması, turistlerin çok işine yarayacak gibi görünüyor. Word Lens isimli bu uygulama basit tabelaları, telefonun kamerası ve uygulamanın yazılımı sayesinde dilinize çeviriyor. Şu an için yalnızca İspanyolca-İngilizce hizmet veren bu uygulamanın ilerleyen zamanda dil desteği daha da genişleyecek. Yalnızca tabelalardaki düzgün yazılmış yazıları okuyabilen bu uygulama, el yazısı ilanlarda zaman zaman sorun çıkartabiliyor. Ancak çevrilecek kelimeleri elle telefona yazmanız da olası. Ayrıca uygulama herhangi bir internet bağlantısı da gerektirmiyor. Word Lens için ihtiyacınız olan tek şey iPhone 4, iPhone 3GS ya da video kamerası olan bir iPod Touch ve en az iOS 4.0 işletim sistemi.Uygulama App Store'dan 4.99 dolara satın alınabiliyor. Word Lens'in indirilen herkes tarafından beş yıldız ŞUAN ÜCRETSİZ

CamScanner: Kameranızı tarayıcı yapın

DB Navigator: almanya icinde her yere ulasimi bununla saglıyorum :) bulundugum yeri kendi buluyo. gitmek istedigim adresi giriyorum ve almanyanın bi ucundan bir ucuna hangi trenlerle hangi aktarmaları yapmam gerektigini, kac metre nerden nereye yurumem gerektigini her ayrıntısını gösteriyor

Speedometer: harbiden de araçtaki hızı bire bir gösteriyor

Wordphoto: kamerayla fotoğraf çekiyoruz ve program bizim belirleyeceğimiz bir kelimeyle o kelimeye ait renk ve fontlarla o fotoğrafı kelimelerle resmediyor

Autorap: Siz konuşuyorsunuz o rap olarak çalışıyor sizin söylediklerinizi.Çok eğlenceli vay bey dedirtecek bir program gerçekten.

iTranslate: İstediginiz cumleyi sesli söyluyorsunuz, o da size istediginiz dilde sesli ve yazili ceviri yapiyor.

Sleep Time: Evde tek başına uyuyan ve sabahları yorgun argın uyananlar için süper bir uygulama. Uygulamayı açıp uyanmak istediğiniz saati ayarlıyorsunuz ve ters çevirip yatağınızın başına koyuyorsunuz. Program sizin bütün gece analizinizi yapıyor ve uyanmak istediğiniz saate yarım saat kala devreye girip yarım saat içinde uykunuzun en hafif olduğu ve uyanmaya en uygun olduğunuz zamanda güzel bir okyanus veya kuş sesleriyle sizi uyandırıyor. Ayrıca bütün gecenin analizini gün gün görebiliyorsunuz. Hangi saatte çok derin uyumuşsunuz hangi saatte uyanmışsınız veya hangi saatte uykunuz hafiflemiş vs..

RedLaser: Barkodu okutuyorsunuz ve size o ürünün fiyatını, resmini kısacası bilgilerini buluyor.

AppGratis: Her gün bir ya da iki uygulama ücretsiz oluyor bu uygulamanın üreticisinin yaptığı görüşmeler sonucunda.

iBooks: Çok iyi bir kitap okuma programı.

Tango: İnternet üzerinden bedava görüntülü konuşma.

Viber: İnternet üzerinden bedava konuşma ve mesajlaşma.

İphone'u Bul: İphone'unuzu ve çevredeki İphone'ları bulan birçoğunuzun bildiği program.

Vodafone Etrafımda Ne Var?: Etrafınızda ne olduğunu buluyor ya da bir kategori giriyorsunuz ona göre buluyor.

Otobüs: İBB otobüslerinin nerede olduklarını gösteriyor.

İBB CepTrafik: Trafik yoğunluğunu gösteriyor.

Zedge: Birçok wallpaper bulabileceğiniz program.

Action Movie: Videosunu çektiğiniz kişinin nasıl bir aksiyon yaşayacağını seçin.

Fizy: İstediğiniz her müzik burada.

Minecraft:

Instatube: Video indirebiliyorsunuz telefonunuza. kullanımı çok kolay ve hızlı,

Photoswap: Bu uygulama ile telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları telefonun use tuşuna basarak, o anda dünyanın her hangi bir yerinde, aynı uygulamayı kullanan ve o anda resim çeken kişiyle resimlerinizi değiştirebiliyorsunuz.

speedclock: Hareket halindeki herhangi bir nesnenin hızını ölçüyor

Find My Friends: Apple 'ın kendi uygulaması ve tek kelime ile süper.Aile bireylerinizin veya yakın arkadaşlarınızın nerede olduğunu nokta atışıyla görebiliyorsunuz.Tabi karşılıklı izinler verilerek kullanılıyor. 10 humara uygulama.

WifiMouse: Telefonu kablosuz mouse ve klavye olarak kullanabilmeni sağlıyo.

Philips vital signs: Kalp ritmi ve tansiyon ölçüyor

Pop flux: Ön kameradan kendinizi görüyorsunuz, etrafınıza düşen baloncukları patlatıyorsunuz, bombalara dikkat

Pazarmobi: sahibinden.com tarzı bir site,Telefonunla fotoğrafını çektiğin birşeyi o an satışa koy. Satışı olan ürünlerin altına yorumda yazabiliyorsunuz.üyelik ile birlikte 100 kredi veriyor, her yorum 3 kredi. her ilan 25 kredi. eğer düzgün bir kullanıcıysanız hergün kredilerinizi 100 yapıyor otomatikman tekrardan.

Sesli Kitap: Sesli kitap okuyor ve en önemliside güncel filmleri sorunsuz hd kalitesinde türkçe dublaj yada alt yazı ile izliyorsunuz. 1.79 tl fiyatı ve sonuna kadar hak ediyor. Bu uygulama için teşekkür edeceksiniz :)

Tesbih sayaç: adı üstünde tesbih sayacı ve neyis aymak istiyorsanız kayıt edebiliyorsunuz.

Dualar: 10 numara bir uygulama. Dua ayetleri,Kuran-ı Kerim,Cevşen,Esmaü`j Hüsna,Namaz tesbihatı. Arapça,türkçe mealleri var.

DMD: panorama fotoğraf çekmede harika, siz ilk fotoyu çekiyorsunuz sonrasında siz telefonu çeviriyorsunuz kendisi çekmesi gereken yerde çekiyor,enson çekilen fotoğrafları harika bir şekilde birleştirip panorama foto yapıyor.

capriccio: müziklerin sesini yükseltiyor

ibalkans full: türkçe rusça yunanca vss diller konuşma kılavuzu

walkmeter gps: yürürken kaç kalori yakıldıgını,kaç km mesafe yürüdüğünü haritada gösteriyor

Cycloramic: iPhone 5'lerde telefonu düz bir yere koyduğunuz zamana sadece titreşerek 360 derece panoramik fotoğraf çekiyor.

Genius Scan: Kağıtta yazanları tarayıcı da taratmis gibi fotografını çeken bir uygulama.

ABBYY Business Card Reader for iPhone: İlgimi çekmişti kısının kartvizitini kamera ile çekip e-mail adresine kadar otomatik kayıt ediyor. Oldukça kullanışlı.

Ocarina: Flüt çalma programı

Wave cam: bir kamera uygulaması ,telefonu sabit bir yere koyuyorsunuz sol üst köşe deki kısma el sallıyorsunuz otomatik fotoğraf çekiyor.

TouchRetouch HD: Bir resimde beğenmediğiniz birşeyi silme. Örneğin çop kutusu bunu resimden kaldırabiliyorsunuz.

FaceFusion:

Facetone:

Pixable: İnstegram,Twitter,Facebook da ekli olan Arkadaşlarınızı tek bir programla takip edebiliyorsunuz, Ayrıca Haftanın,Ayın,Günün, vs en iyisi diye bölümler var

Navistasyon: etrafinizdaki benzinlikleri ve yakit fiyatlarini soyluyor...

puffin browser: iphone'un en buyuk sorunu olan flash desteklememe isini ortadan kaldiran tarayici/browser adi

Prey: telefonun yerini buluyor, gizlice o anın fotoğrafını çekiyor, uyarı mesajı gönderilebiliyorsunuz. internet sitesi üzerinden telefonu takip edebiliyorsunuz.

snapseed: çekdiğiniz resimleri istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz

BoschToolbox: resimdeki nesne ile aradaki mesafeyi ölçüyor

detector: metal detektörü ( çalışıyor )

double music: sağ ve sol kulaklıklardan 2 ayrı müzik çalmaya yarıyor

Smart Tools: cetvel, gonye su terazisi titreşim metal algilayici falan var

Songstudio: adı üstünde şarkını bir stüdyoda söylüyormuşsun gibi bir hava veriyor önerim kaliteli bir kulaklıkla denemeniz.

Phone Drive: Bilgisayardan-telefona wireless ile word,excel dosyalarını atmaya yarayan program.

Paper Piano: çok güzel masada piano çalmanızı sağlıyor ve baya dikkat çekiyor

OnLive: Bilgisayar oyunlarını telefonda oynayabiliyorsun.L.A noire , batman arkham city, dirt 3 ve bir çok aklıma gelmeyen oyunlar.

Waze: navigasyon programı çok iyi tavsiye ederim

thunderspace: yağmur ses efekti programı, uyumak için ideal

nPlayer: Medya oynatma konusunda nPlayer'ın üstüne yok. Birde dts ses geri gelse süper olacak.

Flipborad: Haberleri dergi gibi okumak çok iyi.

Plague inc.: Bakteri falan yaratıp dünyaya hastalık yayıyorsun dünyada herkes hasta olup ölüyor bakteirinin nasıl hasta edeceğini nasıl yayılacağını falan ayarlıyorsun Biraz canice ama olsun

vocre: uygulamasıda oldukça güzel konuştuğunuzu cümleleri seçtiğiniz diğer dillere çevirerek söylüyor ya da tam tersini yapıyor. türkçe desteği de var

camMe: özçekim için güzel bir uygulama telefonu bir yere koyuyorsunuz ve elinizi havaya kaldırıyorsunuz yumruk yapıp açınca süre saymaya başlıyor ve 3 sn sonra resim çekiyor bir nevi zamanlayıcı ama sizin elinizi yumruk yapmanızı algılaması çok güzel tavsiye ederim. bu arada ön kamerayı kullanıyorsunuz isterseniz tabi çok güzel oluyor

CamFind: Bir nesnenin resmini çekiyorsunuz ve internetten ismini ve bulabileceğiniz yerleri çıkartıyor.

• Aynı programların fazlaca tekrar edilmesi dışında gayet faydalı bi başlık olmuş, emeği geçenlerin eline sağlık...

Bende bi katkıda bulunmuş olayım...

2xClient RDP: windows un 3389 nolu porttan çalışan remote desktop (uzak masaüstü) üzerinden Pc nizi kontrol etmeye yarıyor, pc nizde uzaktan erişimi etkinleştirdiğinizde pc ye ayrıca bir program yüklemenize gerek kalmıyor, 2 yılı aşkındır android ve ios üzerinde kullanıyorum mouse klavye kullanım seçenekleri ve tuş kombinasyonları gönderebilmek açısından gayet stabil ve kullanışlı...

• iCloud

Bugüne bir anı olarak kalsın pek işim olmadı ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip eve gidince bakacagim

• yok mu başka :)
  • World Lens: Çevirmek istediğiniz yazıyı kameraya okutuyorsunuz fotoğraf üzerinde seçtiğiniz dile çeviriyor. Malesef Türkçe yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

World Lens: Çevirmek istediğiniz yazıyı kameraya okutuyorsunuz fotoğraf üzerinde seçtiğiniz dile çeviriyor. Malesef Türkçe yok.

Türkçe dil desteklesi olan benzer uygulama;

Daniel Rekitar: Tara & Çеvir- metin için fotoğrafa dönüştürmek ve 70'den fazla dilde çeviri yapmak
    https://appsto.re/tr/ciEPW.i

• takip
  • Hort

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.