Şimdi Ara

vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
183
Favori
57.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağmur, şimşek sesini dinlemek için para verip rahatlayanlar görüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besauro

hanımın kafasına telefonu fırlattım sustu. bu ios ta bir keramet var. vayy be bunuda yapmışlar :)

Mükemmel mizah.

• Scary movie fx

• Akinator: aklınozdan bir şey tutuyorsunuz mesela kuzey güney kıvanç tatlıtuğ veya bir çizgi film fark etmez sana soru soruyo aklında tuttuğun kişi sarışın mı arka sokaklarda oynadımı vs.ona bilmiyorum herhalde herhalde değil vs. Diyosun ve %99 doğru biliyo. Bide hepsine kafadan basarsan tuşlara sırasıyla basan akıllı vs. Diyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhalde bu kadarla kaldı. yokmu başka aklınıza gelen ?
  • Hearth rate sensor böyle birşeydi parmağını flasa tutuyorsunuz nabzını ölçüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

özellikle Thunderspace 2 ve Voice Band uygulamalarına bayıldım. Ama Thunderspace 2'deki yağmur sesleri biraz kısa süreli gibi geldi lakin öyle dinlemek ve flash'ın aynı şimşek gibi çakması bile insanı rahatlatmaya yetiyor resmen ruhum rahatladı. Uygulamaları paylaşan forum üyelerine teşekkürler.

vay bee dermisiniz demezmisini bilmem ama Puffin diye bir tarayıcı var Flash player gereksinimi karşılıyor ayrıca içinde touch pad gamepad gibi ekstra özellikleride var yani flash oyun sitelerindeki oyunlarıda gayet rahat oynayabilirsiniz. JB olmayan iphone'larda 3G'den internet kullanırken safaride 720p seçemiyoruz ama Puffin youtube'un orjinal player'ını kullandığı için bu sorunda çözülmüş oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Android içinde var bu uygulama ama iphone'daki kadar kullanışlı, stabil ve şık değil.

Puffin browser candır. Sadece facebook'a girmenizi tavsiye etmem. Facebook başka ülkeden girdin, aynı anda hem orada hem Türkiye'de olamazsın nesin sen diyor seni engelliyor. :D Sonra uğraş dur.

Puffin ile internet bankaciligi gibi kritik oneme sahip sitelere girmeyin arkadaslar. Bu programlar yurt disi serverlae uzerinde calistigindan tum bilgileriniz kaydedilebilir. Puffin ve turevlerini sadece genel kullanim amaciyla cihazinida bulundurun. İnternet bankaciligina ya bankanin kendi uygulamasi ya da yalnizca safari uzerinden girin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Plague inc.
    Bakteri falan yaratıp dünyaya hastalık yayıyorsun dünyada herkes hasta olup ölüyor bakteirinin nasıl hasta edeceğini nasıl yayılacağını falan ayarlıyorsun
    Biraz canice ama olsun
     vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi?

Bim virüs

• quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeep ▲

Yağmur, şimşek sesini dinlemek için para verip rahatlayanlar görüyorum

• soufleur kullanıcısına yanıt
    Kendim geliştirdim diye demiyorum ama "Seyyah 2" yi yaptığımda vaybe bunuda yapmışım güzel oldu demişimdir :)
  • quote:

Öyle deme. Yeğenim o dalga ve yağmur sesiyle uyuyor. Yoksa uyumuyor.
    Ciddiyim. Telefonu uçak moduna alıp çocuğun yanına koyuyoruz.
  • bnm bi sorm olck android de go sms dye bi program vardı ios da benzer bi program var mı acaba acil lazım da ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

quote:

?

• quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Plague inc.
    Bakteri falan yaratıp dünyaya hastalık yayıyorsun dünyada herkes hasta olup ölüyor bakteirinin nasıl hasta edeceğini nasıl yayılacağını falan ayarlıyorsun
    Biraz canice ama olsun
     vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi?

Bim virüs

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Öyle deme. Yeğenim o dalga ve yağmur sesiyle uyuyor. Yoksa uyumuyor.
    Ciddiyim. Telefonu uçak moduna alıp çocuğun yanına koyuyoruz.

İnan bana çok saçma geliyor

• quote:

quote:

quote:

?

Kesinlikle zevk meselesi, bende satın aldım full olarak ve her kuruşunu sonuna kadar hakediyor.Emsalleri var relaxtica vs ama thunderspace bu işi biliyor.
    Sadece ücretl ödeyip uygulamayı satın alanlar için alaycı gülüşünden rahatsız oldum hepsi bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

?

Kesinlikle zevk meselesi, bende satın aldım full olarak ve her kuruşunu sonuna kadar hakediyor.Emsalleri var relaxtica vs ama thunderspace bu işi biliyor.
    Sadece ücretl ödeyip uygulamayı satın alanlar için alaycı gülüşünden rahatsız oldum hepsi bu.

Ben de aynı uygulamayı aldım,ipad'de kitap okurken çok iyi oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

?

Sen benim alaycı gülüşüme alınmadın sen benim senin kazıklandığını dile getirdiğim için içine oturana alındın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdomin25

ben haritacıyım. GIS le alakalı birşey var mı diye aratıyordum Gıs pro diye bir programa rastladım. yüklemedim 550 TL fiyatı var ama ekran görüntülerinde gördüğüm kadarıyla bizim kullandığımız modüllerden hiç bir farkı yok. vay be adamlar yapmış dedim.

hocam jb yapmadan tongbu ile bi indirip deneyin derim
  • Seviye belli oldu,zeka parıltıları saçıyor cevapların gerçekten. Tamam senin dediğin gibi olsun
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.