Şimdi Ara

Samsung Galaxy S Advance için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve TouchWiz 4.0 ile yaklaşık bir yıl önce satışa çıkan Samsung'un orta seviye akıllı telefonu Galaxy S Advance, üreticinin resmi Facebook sayfasından bildirdiği gibi 2013'ün ilk günlerinde Android 4.1.2 Jelly Bean versiyonuna güncellenmeye başladı. TouchWiz Nature kullanıcı arayüzünü de beraberinde getiren yeni yazılım, ilk olarak Rusya'daki cihaz sahiplerine dağıtılıyor. 18 Aralık tarihli, I9070XXLPY yapı numaralı Firmware, dağıtım kapsamındaki kullanıcılar tarafından Samsung'un Kies yardımcı programı ya da telefon üzerinden FOTA yoluyla indirilebiliyor.

WVGA (800 x 480 piksel) çözünürlüklü 4 inçlik bir ekran, 1GHz hızında çift çekirdekli ST-Ericsson NovaThor U8500 çipset, 768MB sistem belleği ve 8GB dahili hafızayı bünyesinde barındıran GT-I9070 model numarasına sahip akıllı telefon, bu güncelleme ile Güney Koreli üreticinin 2012'de piyasaya sürdüğü birçok çözümüne eşlik eden yeni kullanıcı arayüzü ve bu arayüze entegre yazılımsal fonksiyonlarla donatılacak. Rusya için dağıtım başlamış olsa da Sammobile.com, deneme çalışmalarının devam etmesinden dolayı diğer ülkelerdeki Galaxy S Advance sahiplerinin ancak Mart ayında yeni yazılıma erişebileceklerini tahmin ediyor. Dileyen kullanıcılar Rusya bölgesine ait yazılımı da Odin programını kullanarak tecrübe edebilirler.

• pehhhh

• S2 ve ace 2 hatta galaksy W içinde güncelleme bekleniyor .....

• Samsung sonunda telefonlarını güncel tutmanın sadık müşteri kitlesi oluşturacağını anladı. Ancak bu telefon da stabil çalışacağı konusunda şüphelerim var 4.1'in ama yine de güncellemeyi sunmaları da takdire şayan.
  • htc one x kullanıcısı olarak samsung alkışlıyorum. Bir sonraki telefonum kesinlikle htc olmayacak :)

• Yapicaklar sa iyi bir isletim sistemi optimizasyonu yapsinlar da ondan sonra kullaniciya sunsunlar , bukadar coken , bukadar tutulan bir yazilim bir telefon gormedim diyebilirim , sonra bazi arkdaslar diyor ki siz Apple den yanasiniz hicbir alakasi yok Samsung S2 sahibiyim aldigim a pisham oldum resmen , diger model im pahali olmasina ragmen hakketigini dusundugum markanin olucak ...

• Ace 2 ye de güncelleme bekleniyor.Ace 2 güncellemeyi ülkemiz de yıl sonun da bulur artık.

• Ya bu godomanlar 700 MB ramli bi telefona daha çıkıp çıkmayacağı bile malumken işletim sistemi getiriyoda 1GB rami olan S2 ye 4 ayda getiremiyo bence bunlar güzel bi küfürü hakediyo

• s2 kullanıyorum kaldık böyle sap gibi,Apple ios'da değişikliğe giderse daha esnek özelleştirilebilir bir arayüz sunarsa alacam iphone'u keyfime bakacam arkadaş bu nedir ya Android'i seviyoruz diye çekmediğimiz çile kalmadı

• Son çıkan güncellemeyi önce alır bunda hazmedilemeyecek bir şey yok.

Bu sadece Samsung'ta değil, Sony'de de bu şekilde.
  • S2'ye gelecek güncelleme Exynos açığı yüzünden geciktiği söylenmişti.Bu telefon exynos kullanmadığı için haliyle güncelleme S2'den önce çıktı.S2'ye zaten güncelleme geleceği kesin ve ortada sızıntı bir sürüm var yani adamlar üzerinde çalışıyor.Neden bu kadar sinir anlam veremedim.

• S3 ve note 2 icin exynos acigi cozulmus surumler cikti s2 yede direk bu sekilde cikicaktir o yuzden calismaya eevan ediyorlardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kismetse Exynos acigi duyuruluyo ama hala

Gs3 guncelleme aliyor. Aciktan 1 saat sonra xda bugu duzeltiyo samsungun binlerce calisani guncellemeyi 1 ay erteliyo bu iste bi terslik yokmu?

• Maşallah Galaxy note ve S2 den önce vermiş..

Arkadaşlara katılıyorum 6 ay önce çıkmış Jelly Bean halen üst düzey telefonlara verilmiyor.

Koskoca Samsung mühendisleri umarım ocak ayında bunca zamandır bekleyise değecek sorunsuz güncelleme yi yapar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün s2 mi 550 tl ye telefoncuya sattım, üstüne 1000 tl verip iphone 5 yurtdışı kayıtlı simfree aldım. olay bu kadarmış arkadaşlar

• @Rimesia demişki "Neden bu kadar sinir anlam veremedim"

Çünkü egoları tatmin olmuyor kardeşim. Bende s2 kullanıyorum ve bekliyorum. İsteyen sızıntıyı kursun devam etsin yoluna. 4.0.3 ten çekmediğiniz kalmadıysa 4.1.2 yi sızıntı olarak kurun kurabilceğiniz bütün romlardanda daha iyi olduğunu görün bu boş muhabbetide bırakın artık bence. Ortada bir çözüm varken niye çaresizmiş gibi yazı yazıyorsunuz. 5 dk lık işi var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

bugün s2 mi 550 tl ye telefoncuya sattım, üstüne 1000 tl verip iphone 5 yurtdışı kayıtlı simfree aldım. olay bu kadarmış arkadaşlar

S2'ye yazık olmuş bence

• Güncelleme gelmez mi S2'ye ...Biraz sabrınız olsun....S2 satılacak alet değil ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

Orijinalden alıntı: IceRulezbugün s2 mi 550 tl ye telefoncuya sattım, üstüne 1000 tl verip iphone 5 yurtdışı kayıtlı simfree aldım. olay bu kadarmış arkadaşlar
    S2ye yazık olmuş bence

yapıcak birşey yok hocam , sabrım kalmadı 6 aydır bekledim bugün en mutlu insan benim. mis gibi telefon herkese iphone 5 tavsiye ederim

• hacı o değil de, -22 derece soğuk ne ya?

istanbul'a kurban olayım arkadaş.

bu arada, galaxy s advance'a jelly bean çıkması bir s2 kullanıcı olarak beni mutlu etti. keşke bütün cihazlara bu desteği verse. tabii ki s2'e hala çıkmamış olması büyük fiyasko.. sürekli tarih verip durdular ve hala çıkacak. cihazdan aşırı derecede soğuttular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAliTR -- 7 Ocak 2013; 23:49:18 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.