- x
Dominos orta boy pizza 3 al 1 öde
90 Cevap36593 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

214 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:03:21 

Az önce tvde dominos pizza reklamı gördüm.15 ocağa kadar Gidip alırsak 3 orta boy pizza 1 fiyatına oluyomuş diye duydum ama nette aradım bulamadım kampanyayı. Emin değilim o yüzden. Bilen varsa link verebilir mi? Dominos uzak buraya boşuna çıkmayalım bu soğukta

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

338 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:05:01 

bana da msj gelmiş telefona.. DOMİNOS PİZZADA (GEL AL SERVİSTE) ÜÇ ADET ORTA BOY KARIŞIK PİZZA AL BİR ÖDE (26.9 TL)

• Eğitim Birliği: 3 ÜNCÜ P.EGT.TUG. KH. VE KH.BL / ANTALYA MERKEZ
  • Usta Birliği : EDOK OKULLAR K.LIĞI KH. BALIKESİR /MERKEZ

3300 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:05:33 

Maliyetinin 4 TL olduğu bir pizza

19 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:06:28 

Bugün başladı o kampanya. Dün akşam dominos pizzada iken el ilanlarında gördüm sorarak da teyit aldım. Boşuna çıkmazsın dışarı

395 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:06:47 

o paraya pizza time 3 tane büyük veriyor pazartesi günleri zaten

214 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:10:14 

şimdi koymuşlar siteye. Sizce alınmaz mı? Kötü veya iyi yorum yapcak var mı?

@M-D-Luffy izmirdeyim hocam.burda yok galiba

3570 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:13:29 

Karışık pizzasını tavsiye etmem .

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"

2072 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:16:20 

3 orta boy 26,90sa alınmaz tabi..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

6234 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:16:33 

Bugün gittim sordum, eve servislerde de geçerli dedi bana çalışan. Broşürde ise sadece gel al servisinde geçerli diyor.
Pek bir şey yok ama gene de isteyen olursa broşürü eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

568 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:17:26 

Ekstravaganzza dahil mi

Happiness Only Real When Shared

214 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:17:48 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Bugün gittim sordum, eve servislerde de geçerli dedi bana çalışan. Broşürde ise sadece gel al servisinde geçerli diyor.
Pek bir şey yok ama gene de isteyen olursa broşürü eklerim.

fiyat 27TL mi?

214 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:18:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Ekstravaganzza dahil mi

sadece karışık pizza olması lazım

504 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:22:25 

minimum 33 liradan basliyor pizzalar 11 liraya geliyor yani

devrim!

223 Mesaj
7 Ocak 2013; 17:22:35 

Daha önce almış biri olarak, Pizza Hut'ın dandik 3 malzemeli sınırsız pizzalarından farkı olmayan pizzalar bunlar. O fiyatın birazcık daha fazlasına 2 tane büyük extravaganza yiyin, kendinize gelin daha iyidir.

6234 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:05:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Relapse_

fiyat 27TL mi?

Kampanya sadece orta boy Karışık Pizza'da klasik hamur seçemeğinde geçerliymiş. Ürünün fiyatı ise 26.9 TL. Bir pizza yaklaşık 9 Liraya geliyor. Kendi fiyatlarına göre oldukça uygun.

495 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:10:16 

Az önce gördüm, çok hesaplı bence. Sadece karışık pizza için geçerli olması üzücü olsada alınabilir.

Yukarıda eve de getiriyorlar diyen yazan olmuş ama şubeden şubeye farkedebilir.

206 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:13:09 

dublex peynir olmadan yenmiyor dominosun pizzası. bu arada pizzabirader %50 olayı bitti sanırım

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm

2072 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:13:45 

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

minimum 33 liradan basliyor pizzalar 11 liraya geliyor yani

ben 1 ortaboy parasi yani, 11 lirayla, bimden 2 paket pizza alirim, toplamda 8 tane pizza yapar.. benim icin boylesinin fayda orani daha fazla.. ben boyle dusunuyorum..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

395 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:17:53 

extravaganazza ile karışık arasında tat olarak çok çok az fark var. arkadaşın da dediği gibi dublex pizzadan gerisi yalan dominosta. gidin superfresh 4lü pizza alın daha iyi

1453 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:34:00 

quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Daha önce almış biri olarak, Pizza Hut'ın dandik 3 malzemeli sınırsız pizzalarından farkı olmayan pizzalar bunlar. O fiyatın birazcık daha fazlasına 2 tane büyük extravaganza yiyin, kendinize gelin daha iyidir.

Katılıyorum

UPS kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmıyorum

1118 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:50:40 

karışık pizza hiç iyi değil. diğerlerinde de geçerli olsaydı sıcak olurdu. şimdi bi mexicano olacak

504 Mesaj
7 Ocak 2013; 18:55:25 

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

ben 1 ortaboy parasi yani, 11 lirayla, bimden 2 paket pizza alirim, toplamda 8 tane pizza yapar.. benim icin boylesinin fayda orani daha fazla.. ben boyle dusunuyorum..

kesinlikle
bu pizza kampanyalarinin hepsi yalan...

devrim!

88 Mesaj
7 Ocak 2013; 19:00:11 

gel al serviste karışık pizza 9,90 dı zaten güya kampanya yaptılar,sadece kampanyanın ismi değişmiş,insanları enayi zannediyorlar

BİM Fan Club

495 Mesaj
7 Ocak 2013; 19:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: flurry

gel al serviste karışık pizza 9,90 dı zaten güya kampanya yaptılar,sadece kampanyanın ismi değişmiş,insanları enayi zannediyorlar

Ben belki 3 TL'nin hesabını yapıyorum ?

9.90 TL = 1 Pizza

26.99 TL = 3 Pizza

88 Mesaj
7 Ocak 2013; 19:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

Ben belki 3 TL'nin hesabını yapıyorum ?

9.90 TL = 1 Pizza

26.99 TL = 3 Pizza

hah bak böyle kandırıyorlar işte milleti

BİM Fan Club

168 Mesaj
7 Ocak 2013; 19:59:35 

değmez.dominosun kalitesi her geçen yıl daha da düşüyor.

PSN ID : relevantname

2487 Mesaj
7 Ocak 2013; 20:26:14 

Bu kampanyayi ara ara yapiyor hep.
Hakikaten de karışığı hiç güzel değil.

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

6367 Mesaj
7 Ocak 2013; 20:45:56 

Tanesini 7 tl'ye sattiklari su karisik-orta pizzalar degil mi bunlar?

Sata sata bitiremediler simdi de kampanya diye milleti dudukluyorlar.

Hem de sadece gel-alda gecerliymis oldu canim bir de ayagina gelicez.

285 Mesaj
7 Ocak 2013; 20:51:11 

1 orta boy 9 tlye geldikten sonra ne anladım ben o kampanyadan!karışık zaten güzel değil, bi de böyle çakma bi kampanya hiç sıcak olmamış!

312 Mesaj
7 Ocak 2013; 21:15:27 

snoopyde 14.00-17.00 arası büyük boy pizza 11 tl yi tercih ediyorum bugünlerde

QQ 1.5 dci tekna skypack
gold bilgisayardan bir daha el broşürü bile almayacağım.yemin ettim ağalar. edit: tüketici heyeti beni haklı buldu.golddan para böyle söke söke alınır.

2350 Mesaj
7 Ocak 2013; 21:36:10 

Pizzası da birşeye benzese dominosun. Yine her zaman yaptıkları gibi kenarlardan iki parmak boş bırakırlar pizzayı. Malzemeleri de kuyumcu terazisiyle gıdımla tartıp koyuyorlar. Utanmadan eşşek gibi de para istiyorlar.

Siz de bunları besliyorsunuz. Almayın ki gitsinler ülkeden. 3 gram malzeme koyup eşek yüküyle para istemek türk insanını aptal yerine koymaktan başka bir şey değil. Fazla sitemli bulanlar rica ediyorum açın bir fast food bloglarını, inceleme sitelerini, bakın bakalım amerikada yaptığı pizzalar böyle mi dominos' un? Bu kadar utanmazlık olmaz. Nerede bir işletmeye türk giriyor hemen şark kurnazlığı devreye giriyor.

yüzlerce parfüm incelemeleri ve geleneksel tıraş hakkında her şey için saklınotalar ve tıraşkeyfim bloglarıma beklerim..

214 Mesaj
7 Ocak 2013; 21:41:09 

Izmirde alternatif pizzaci onerilerine acigim. Kampanyali olanlardan olursa cok iyi olur :)

456 Mesaj
8 Ocak 2013; 9:09:05 

Yediğim en iyi pizza little ceasers (ismini muhtemelen yanlış yazdım ama) daki acımasız tavuk..
Dominos eskiden iyiydi. Şimdilerde gn geçtikçe kalitesini düşürüyor.

I would rather be hated for who I am than be loved for who I am not...

PSN: itsanemis

6367 Mesaj
8 Ocak 2013; 9:59:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Pizzası da birşeye benzese dominosun. Yine her zaman yaptıkları gibi kenarlardan iki parmak boş bırakırlar pizzayı. Malzemeleri de kuyumcu terazisiyle gıdımla tartıp koyuyorlar. Utanmadan eşşek gibi de para istiyorlar.

Siz de bunları besliyorsunuz. Almayın ki gitsinler ülkeden. 3 gram malzeme koyup eşek yüküyle para istemek türk insanını aptal yerine koymaktan başka bir şey değil. Fazla sitemli bulanlar rica ediyorum açın bir fast food bloglarını, inceleme sitelerini, bakın bakalım amerikada yaptığı pizzalar böyle mi dominos' un? Bu kadar utanmazlık olmaz. Nerede bir işletmeye türk giriyor hemen şark kurnazlığı devreye giriyor.

Musteriye zerre kadar da deger vermiyorlar ozellikle 30 dk. olayi tam bir yalan. Her seferinde bir mazeretleri var. Oneri ve sikayetlerime de simdiye kadar donus yapan olmadi.

180 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:37:44 

geçen doktora gittim acil servisinde sabahtan bu yana dominos pizza yiğip gelen 10 vakanın olduğunu söyledi. (Bu arada haftada bir bende yerim) ama durum beni gerçekten şaşırttı..

2350 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:39:25 

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

Musteriye zerre kadar da deger vermiyorlar ozellikle 30 dk. olayi tam bir yalan. Her seferinde bir mazeretleri var. Oneri ve sikayetlerime de simdiye kadar donus yapan olmadi.

Aynen, zamanında bende 1 saatte gelen pizza yüzünden ücretsiz almak istemiştim. Kurye restoranı aradı, müdür bir sonraki siparişinizde ücretsiz gönderelim dedi iyi dedik. Sonraki siparişimde bizde böyle bir kaydınız bulunmuyor bik bik diye çirkeflik yaptılar. O günden sonra güvenilirliği kalmadı bende. Ben bir pizzasına düşmedim ama koca firma vaad ettiğini yapmamak için çamura yatacaksa bitmiştir benim için.

Aslında hiç aklıma gelmedi, bugüne kadar bana yolladıkları çeyrek pizzalık malzemeyle gelen büyük pizzaların fotosunu çekip dominos international'a yollasaydım keşke. Dominos türkiye ceo'su kim? Balık baştan kokar arkadaşlar. Bundan sonra sipariş vermeyeceğim için öyle bir şansım yok, ama sizlere gelirse siz bir deneyin şansınızı.

Büyük boy pizzanın kenarlarından iki parmak boş olması belki küçük gibi geliyordur kulağa, ama alan hesabıyla orta boy pizza malzemesi kadar, neredeyse %30 malzemeden çalınıyor. Zaten ortaları da bomboş, peynir azıcık kupkuru. Utanmadan 35 lira istiyor. O yüzden pizzayı ya evde kendin yapacaksın ya havelka gibi yerlerde yiyeceksin quattro formaggi falan. Hele eskişehir gibi gıda kıtı bir şehirde yaşıyorsan. Yazık günah paranızı kaptırmayın bunlara. kfc, burger king, mcdonalds hepsi aynı hepsi bozdu.

Son 3-4 burger king siparişimde burgerlerin içindeki yeşillikler sararmış pis kokulu, domatesler bozuktu. Daha önce bozuk domatesten zehirlendiğimden bu konuda hassasım. Kaç kere yazdım yemeksepetine umurlarında olmadı. Öyle yorumları yayınlayamazlarmış. Oldu restoran bana zehirleneceğim mal gönderecek sen bunu açıklamayacsın, o zaman sen de onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Zehirlendiğim firma sbarro idi. Açın bakın bakalım burger king, sbarro falan hangi firmaya ait, kimler var bu firmaları başında. O yüzden bu markalar bittiği gibi yemeksepeti de çoktan bitti benim için. Ayda yılda bir kullanıyorum. Müşteri hizmeti sıfır. Eskidendi güzel günler.

Keşke eskişehirde de kızılkayalar, bambi, mano gibi yerler olsa. Ama burası öğrenci kültüü olduğu için 3. sınıf mazlemeyi bas ucuza yesin ..neler mantığı var esnafta. Kaliteli sokak yiyecğei bulmak mümkün değil gibi. Ne düzgün poğaca bulabilirsiniz, ne açma, ne ekler bulabilirsiniz, ne döner. Ne hamburger, ne sosisli sandviç. Adamlar burada dönere soğanlı ezme rus salataıs koyuyorlar. İstanbulda izmirde her köşebaşında yiyebileceğiniz salçalı suda haşlanmış standart basit sosisli sandviç yok. Evet yok. Varsa yoksa tantuni, çakma izmir sandviç, kumpir. O kadar. Hayatlarında adam gibi döner, köfte yememişler saçma sapan kimyonlu tükürüp köftelerini, balaban kebap dedikleri şeyleri balllandıra ballandıra bitiremezler anlatmaktan. 2-3 yer dışında et döner bulamazsınız. 3 sınıf kıyma döner yapan yerlerden döner yiyip hayatımda yediğim en güzel dönerdi derler. Öğrenci milleti işte. Alan memnun veren memnun. Amma dolmuşum bende içimi döktüm. Özledim be istanbul. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 8 Ocak 2013; 14:02:38 >

yüzlerce parfüm incelemeleri ve geleneksel tıraş hakkında her şey için saklınotalar ve tıraşkeyfim bloglarıma beklerim..

29 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:49:49 

çabuk gelmesinin dışında bir cazibesi yok. pizza değil ben sevmiyorum...

6367 Mesaj
8 Ocak 2013; 13:27:59 

quote:

Aynen, zamanında bende 1 saatte gelen pizza yüzünden ücretsiz almak istemiştim. Kurye restoranı aradı, müdür bir sonraki siparişinizde ücretsiz gönderelim dedi iyi dedik. Sonraki siparişimde bizde böyle bir kaydınız bulunmuyor bik bik diye çirkeflik yaptılar. O günden sonra güvenilirliği kalmadı bende. Ben bir pizzasına düşmedim ama koca firma vaad ettiğini yapmamak için çamura yatacaksa bitmiştir benim için.

Aslında hiç aklıma gelmedi, bugüne kadar bana yolladıkları çeyrek pizzalık malzemeyle gelen büyük pizzaların fotosunu çekip dominos international'a yollasaydım keşke. Dominos türkiye ceo'su kim? Balık baştan kokar arkadaşlar. Bundan sonra sipariş vermeyeceğim için öyle bir şansım yok, ama sizlere gelirse siz bir deneyin şansınızı.

Büyük boy pizzanın kenarlarından iki parmak boş olması belki küçük gibi geliyordur kulağa, ama alan hesabıyla orta boy pizza malzemesi kadar, neredeyse %30 malzemeden çalınıyor. Zaten ortaları da bomboş, peynir azıcık kupkuru. Utanmadan 35 lira istiyor. O yüzden pizzayı ya evde kendin yapacaksın ya havelka gibi yerlerde yiyeceksin quattro formaggi falan. Hele eskişehir gibi gıda kıtı bir şehirde yaşıyorsan. Yazık günah paranızı kaptırmayın bunlara. kfc, burger king, mcdonalds hepsi aynı hepsi bozdu.

Son 3-4 burger siparişimde burgerlerin içindeki yeşillikler sararmış pis kokulu, domatesler bozuktu. Daha önce bozuk domatesten zehirlendiğimden bu konuda hassasım. Kaç kere yazdım yemeksepetine umurlarında olmadı. Öyle yorumları yayınlayamazlarmış. Oldu restoran bana zehirleneceğim mal gönderecek sen bunu açıklamayacsın, o zaman sen de onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Zehirlendiğim firma sbarro idi. Açın bakın bakalım burger, sbarro falan hangi firmaya ait, kimler var bu firmaları başında. O yüzden bu markalar bittiği gibi yemeksepeti de çoktan bitti benim için. Ayda yılda bir kullanıyorum. Müşteri hizmeti sıfır. Eskidendi güzel günler.

Keşke eskişehirde de kızılkayalar, bambi, mano gibi yerler olsa. Ama burası öğrenci kültüü olduğu için 3. sınıf mazlemeyi bas ucuza yesin ..neler mantığı var esnafta. Kaliteli sokak yiyecğei bulmak mümkün değil gibi. Ne düzgün poğaca bulabilirsiniz, ne açma, ne ekler bulabilirsiniz, ne döner. Ne hamburger, ne sosisli sandviç. Adamlar burada dönere soğanlı ezme rus salataıs koyuyorlar. İstanbulda izmirde her köşebaşında yiyebileceğiniz salçalı suda haşlanmış standart basit sosisli sandviç yok. Evet yok. Varsa yoksa tantuni, çakma izmir sandviç, kumpir. O kadar. Hayatlarında adam gibi döner, köfte yememişler saçma sapan kimyonlu tükürüp köftelerini, balaban kebap dedikleri şeyleri balllandıra ballandıra bitiremezler anlatmaktan. 2-3 yer dışında et döner bulamazsınız. 3 sınıf kıyma döner yapan yerlerden döner yiyip hayatımda yediğim en güzel dönerdi derler. Öğrenci milleti işte. Alan memnun veren memnun. Amma dolmuşum bende içimi döktüm. Özledim be istanbul. :/

Bunlara pabuc birakmayalim ki ulkemin pidecisi kebapcisi is yapsin diyecem ama, adamlar en azindan istihdam sagliyor, fis kesiyor, vergisini veriyor. Ekonomiye katkisi urfali bilmemne ustadan cok daha fazla.

8107 Mesaj
8 Ocak 2013; 14:42:53 

Tek başıma yemek yiyim diyorsun, en kötü ihtimal ve tek parça yani sadece bir pizzaya, bir yemeğe 15TL civarı para ödüyorsun. O yüzden benim açımdan hiç avantajlı değil.

Dominos bu fiyat politikasıyla beni kaybetti. Ekim'den beri kullanmıyorum, kullanmayacağım da.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

8107 Mesaj
8 Ocak 2013; 14:44:34 

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

Bunlara pabuc birakmayalim ki ulkemin pidecisi kebapcisi is yapsin diyecem ama, adamlar en azindan istihdam sagliyor, fis kesiyor, vergisini veriyor. Ekonomiye katkisi urfali bilmemne ustadan cok daha fazla.

Evet tek artıları, yemek kötü gelirse veya geç gelirse muhatap olabileceğin ve çözüm bulabileceğin kişiler var. Ayrıca internetten sipariş veriyorsun, kimseyle muhatap olmuyorsun.

Ama kebapçı sana 1 saat sonra buz gibi yemek getirse aradığında banane abi der, yeme bir daha o zaman der. Ama bu büyük firmalar onu yapamıyor ve avantajları bu.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

843 Mesaj
8 Ocak 2013; 15:18:09 

0

1310 Mesaj
8 Ocak 2013; 15:49:12 

tek kişiye yönelik bişi yok. napam ben 3 ortayı . ayrıca karıısık pizzası yaramaz berbat bence.

118 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:10:50 

Dominos benim özel listemde yasaklıdır. Son aldığım pizza tam bir rezaletti.

1539 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:17:18 

Papa John's...

253 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:40:51 

quote:

Son 3-4 burger king siparişimde burgerlerin içindeki yeşillikler sararmış pis kokulu, domatesler bozuktu. Daha önce bozuk domatesten zehirlendiğimden bu konuda hassasım. Kaç kere yazdım yemeksepetine umurlarında olmadı. Öyle yorumları yayınlayamazlarmış. Oldu restoran bana zehirleneceğim mal gönderecek sen bunu açıklamayacsın, o zaman sen de onların ekmeğine yağ sürüyorsun. Zehirlendiğim firma sbarro idi. Açın bakın bakalım burger king, sbarro falan hangi firmaya ait, kimler var bu firmaları başında. O yüzden bu markalar bittiği gibi yemeksepeti de çoktan bitti benim için. Ayda yılda bir kullanıyorum. Müşteri hizmeti sıfır. Eskidendi güzel günler.

İstanbulla Eskişehir'deki alternatifleri karşılaştırmak ne kadar da cahilce. Eskişehir'e gıda kıtı diyorsan, bence sen hayatında İstanbul ve Eskişehir'den başka il görmedin. Ölmüş eşşekçi öğrenci milleti olduğu sürece anlattığın 3.sınıf işletmeler her şehirde var olacaktır. Öğrenicler yanlış anlamasın, maddi sıkıntı birçoğunda mevcuttur ama ben de 4 yıl boyunca başka bir şehirde öğrencilik yaptım ve ayda sadece 1 ya da 2 kere dışarıdan yerdik. Buradaki çelişki şu ki hem öğrenciyim maddi sıkıntım var diyorsun hem dışarıdan yiyorsun. Ne kadar ucuz olursa olsun evde yaptığınız sıcak yemek maliyeti her zaman daha düşük olacaktır. "Aga kim uğraşacak yemekle, bulaşıkla" diyorlarsa o zaman bunları yemeye de mahkumlar, kimse kusura bakmasın. adam 3 liraya ekmek arası et döner satıyor. Abicim etin kilosu belli, 3 liraya et döner olur mu? yapıyor işte, çünkü daha kaliteli malzeme kullansa fiyat 5 lira olacak, öyle olunca da kimse almayacak. Kendimiz bu hale getiriyoruz işletmecileri. Kaliteli ürün yapıp satan pahalıya veriyor, biz ise onu tercih etmiyoruz. Eskişehir de ne yemek istiyorsan söyle (simit, poğaça, ekler, döner, vs) adres vereyim git güzelce ye. Ama "aga benim için suda haşlanmış ne idüğü belli olmayan sosisten yapılan sandviç, tantuniden daha iyidir" diyorsan, sana yardımcı olamam...

ReD

2350 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Evet tek artıları, yemek kötü gelirse veya geç gelirse muhatap olabileceğin ve çözüm bulabileceğin kişiler var. Ayrıca internetten sipariş veriyorsun, kimseyle muhatap olmuyorsun.

Ama kebapçı sana 1 saat sonra buz gibi yemek getirse aradığında banane abi der, yeme bir daha o zaman der. Ama bu büyük firmalar onu yapamıyor ve avantajları bu.

Aslında bu da istediğin yere bağlı, iyi yapan bir yerse ve sürekli alıyorsan seni az çok tanıyordur. Kötü göndermez, olurda insanlık hali gönderirse açarsın telefonu çok daha samimi şekilde ilgilenir. İlk defa alınan bir yerse doğru tabi. Ama şu da var, siparişin soğumuş gelmesine göre, bilerek bayat malzameyle yapılmış ya da malzemesinden çalınmış yemek göndermek çok daha kabul edilemez, utanmazca bir davranış.

167 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:56:21 

bursada en iyi pizzayı nerede yiyebilirim arkadaşlar.

bu hafta sonu hatuna ve oğluma sözüm var..

"Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun..."

615 Mesaj
8 Ocak 2013; 16:58:34 

quote:

Orijinalden alıntı: M-D-Luffy

o paraya pizza time 3 tane büyük veriyor pazartesi günleri zaten

Parası da bir tarafa Dominos'un pizzaları bence çok kötü (hamuru, sosu, malzemeleri), kesinlikle Pizza Time çok daha iyi.

"Samanyolu, en az 100 milyar yıldız içerdiği düşünülen dev bir gökada. Görünebilir evrendeyse, en az 200 milyar gökada bulunduğu hesaplanıyor."

495 Mesaj
8 Ocak 2013; 20:57:28 

quote:

hah bak böyle kandırıyorlar işte milleti

Neden kandırmış oluyorlar söylermisin bana, ''bu sayede 10 TL yerine sürüm mantığıyla 27 TL kazanıyorlar'' diyeceksen hiç zahmet etme ama ben ihtiyacım olmadığı hâlde 3 tane pizza sipariş etmiyorum sonuçta.

cevap bekliyorum.

88 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:11:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

Neden kandırmış oluyorlar söylermisin bana, ''bu sayede 10 TL yerine sürüm mantığıyla 27 TL kazanıyorlar'' diyeceksen hiç zahmet etme ama ben ihtiyacım olmadığı hâlde 3 tane pizza sipariş etmiyorum sonuçta.

cevap bekliyorum.

neden mi kandırmış oluyorlar söyleyeyim 3 al 2 si bedava diyorlar ama ortada bedava falan yok,oldu mu?

BİM Fan Club

1643 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:19:03 

quote:

Orijinalden alıntı: muzeg

Parası da bir tarafa Dominos'un pizzaları bence çok kötü (hamuru, sosu, malzemeleri), kesinlikle Pizza Time çok daha iyi.

İstanbul' a kaç dk da getiriyorlar?

"Galatasaray"

119 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:20:43 

çok hesaplı bence.

444 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:31:21 

gecen senelerde eskişehirde bu kampanyadan 3 pizza almıştım oldukça özensiz yapılmıştıyani normal zamndada karışık pizza yedim ama şekliyle görüntüsüyle ve malzemesiyle her türlü daha özensiz ve eksik olduğu belliydi artık almam

1802 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:40:06 

aldım berbat

Samsung i7 fhd 17''\PS3 Slim 320gig\2013 Toyota Auris\Bianchi AFX9001 MTB

495 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:30:41 

quote:

neden mi kandırmış oluyorlar söyleyeyim 3 al 2 si bedava diyorlar ama ortada bedava falan yok,oldu mu?

Yine başa döndük

260 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:36:42