Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu makyajlı 2008 in fiyatı hakkında bir bilgi var mı? Dün 1.6 dizel full donanım, otomatik şanzuman için 73 bin fiyatını verdiler. (2015)
    umarım şu makyajlı kasa çok pahalı olmaz. Ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar ben aracın önüne koruma demiri yaptırmak istiyorum. mümkünmü? ve sizce güzel dururmu?
  • beyler merhaba

45.000 liraya 19.000 km de, 2014 model, kazasız , boyasız

1,2 otomatik ACCESS donanım

anlaştım araç sahibiyle sizce fiyat nasıl
  • Merhaba,

1 şubat itibariyle Toyota Coralla'ya veda ederek 2008'i tercih ettik.
    Aracı tanıma aşamasındayım.
    HGS etiketi ön camda nereye yapıştırılacak yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda katılan herkese araçları hayırlı olsun

Makyajlı modelin fiyatının uçuk gelmesinden korkuyorum doğrusu.

Daha kalıplı ve daha güzel olmuş.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Ben sanmıyorum. Çünkü 3008 de makyajlandıktan sonra fiyatta uçuş olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Son zamanlarda katılan herkese araçları hayırlı olsun

Makyajlı modelin fiyatının uçuk gelmesinden korkuyorum doğrusu.

Daha kalıplı ve daha güzel olmuş.

Bende makyajlı modeli bekliyorum. Fiyat uçuk olursa ki sanmıyorum 2008 yakaladığı satış başarısını bunda yakalayamaz. 2 model arasındayım. Ya çıkacak olan makyajlı 2008 ya da Mazda cx3. Hazirandan sonra alacak olduğum için beklemedeyim.

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    mazda cx3 de beğendiğim bir araç fakat fiyatları pahalı .her ne kadar peugeot un 2. eli ağır olsada mazda ondan daha kötü 2. el olarak. ama ben alırken 2. ele pek bakmıyorum şu an 308 var makyajlı gelince 2008 i alacağım 1.2 eat6 110 beygir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

mazda cx3 de beğendiğim bir araç fakat fiyatları pahalı .her ne kadar peugeot un 2. eli ağır olsada mazda ondan daha kötü 2. el olarak. ama ben alırken 2. ele pek bakmıyorum şu an 308 var makyajlı gelince 2008 i alacağım 1.2 eat6 110 beygir.

1,2 performansı nasıl bu aracın, bilginiz var mı? Hem yakıt hemde sürüş? İyi ise 1,2 full donanımlı da düşünebilirim.
    Cx3 için şuan 79.500 fiyat verdiler,başlangıç donanım ( başlangıç donanım bile iyi, tek eksiği arka park sensörü)
    2008 ne kadar olur bilemiyorum artık. 2016 nın 3.çeyreğinde çıkacakmış. Twitter da cevap verdiler.

ben yeni 308 eat6 otomatik 130 beygir olanını test ettim çok memnun kaldım . 2008 de manuel dizel test ettim memnun kaldım . ve ayrıca birçok test sürüş videolarını takip ediyorum. araç uzun yol konusunda da oldukça tetminkar cevaplar verilmiş iyi olacağı kanaatindeyim.ayrıca küçük direksiyon sürüşü çok zevkli. ayrıca ben otomatik düşünüyorum mazda da otomatik 88 den başlıyor. 2008 in full ünü daha uyun olur bence. 1.2 eat6 otomatik 110 beygirlik araçta yakıt olarak 7- 7.5 litre yakacağını düşünüyorum (katalog verisi şehir içi 6 litre. fransadaki sitede, orada 1.2 eat6 bir kaç aydır satışta) bu benim için makul bir değer şu an ki otomatik dizel aracım ( 308 ) 6.5 - 7 litre yaktığını kabul edersek. ayrıca benzinlinin ataklığı , 1.2 vergi avantajı cabası. 1.2 deyip geçmeyin 110 beygir ve 205 tork oldukça yüksek bir değer. yinede sizin vereceğiniz karar en doğrusu içinize hangisi sindiğse onu alın derim .ikiside güzel araçlar. fakat mazda cx3 te cam tavan olmaması bana göre eksi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar bu makyajlı 2008 in fiyatı hakkında bir bilgi var mı? Dün 1.6 dizel full donanım, otomatik şanzuman için 73 bin fiyatını verdiler. (2015)
    umarım şu makyajlı kasa çok pahalı olmaz. Ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı?

iyi fiyat
    1 şubat tarihinde alp beyazını 71500 liraya aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorm

1 şubat tarihinde alp beyazını 71500 liraya aldım

Hayırlı olsun hocam. İyi fiyata almışsınız.

• 2013 model yılı olan pejo 2008 1,2 benzinli motor versiyonunu kullanma fırsatı buldum. Kesinlikle almam, aman uzak durun diyeceğim hafif bayırları bile çıkamıyor araç boşken yükteyken düşünemiyorum bile. viyesi manule alıp 1. vitese çekmeniz gerekiyor yoksa cidden gitmiyor araç kalıyor olduğu yerde.

Tasarım harika iç dizayn süper donanım iyi. 1,6 olan motorunda bu sorun yoksa tek eksik yarı otomatik vites kalıyor. oda tam otomatik olsa kesinlikle alırdım. orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valek -- 25 Şubat 2016; 14:43:16 >
  • Arkadaşlar aranızda 1.6 vti 120 hp otomatik lpg li kullanan var mi?uyumu nasıl acaba tüpün.gerçi ortalamam kışın 6.5litre civarı(sakin kullanırım)yazın 6 litre.tavsiye edermisiniz

• anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 308 sportium otomatik dizel var.ortalama yakıt sinki gibi birde dizel. Bence tüpe geçmenize değmez. Değerleriniz oldukça iyi keyfini çıkartın.Ben de 1.2 eat6a 110 luk gelirse ondan alacağım yakıt benim için o kadar sorun olmayacak.birazda benzinlinin keyfini çıkaracağım.

• Bozuk yollarda gosterge panelinden gelen trim seslerinden bir tek ben mi rahatsizim 4000 kmde aracda bu sesler normal mi?

• v0lkanv V kullanıcısına yanıt
    Aracım otomatik ancak karlı yollarda şanzımanın pek bir önemi kalmıyor, ben bahsettiğim yaylaya manuel moda geçip vites geçişlerini kendim ayarlayarak çıktım ama buradaki en önemli etken kesinlikle kar lastiğiydi. Grip Control sistemi de kullanışlı elbettle lakin kendi özel lastikleri olmadan pek bir fayda sağlayamıyor.

Size de geçmiş olsun bu arada, çevrede kamera vardır umarım çarpanı kaydedebilen.
  • SELAM arkadaşlar 3008 1.6vti Lpg li ilk sahıbınden aracım var hatasız 60 binde eşim manuel kullanmadıgı için satmayı düşünüyoırum.
    Bugün 2008 1.6 dizel otomatik test ettım içi ve konforu tabıkı dusuk ancak çok da kotu değil otomatık vitesın gecısler benı pek rahatsız etmedi.

2015 mode l1.6 dizel otomatık aktıve için 68bin fiyat aldım bayiden. Bir arkadaşım 0 aldıgı 2015 model 10binde olan beyaz aktive aracını smeg ekranıda var 60bine veriyor alıyımmı ne dersınız.

Ayrıca 2008 konusunu baştan okuyamadım kronık arızası sorunu varmı 2008 in ?
  • Ufak bir ekleme yapmak istiyorum , bozuk yollara ek, vites geçişleri sırasın 2-3 arabanın gerildiği zamanalarda ekranın oradanda gerilmenin etkisiyle trim sesi geliyor.
    Bu seslerin bu kadar erken baslaması normal mi?
    İlk arabamda olduğu için kıyas da yapamıyorum.

not : her vites geçişi sırasında olmasada arada farkettiğim seslerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 29 Şubat 2016; 9:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.