Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garanti süresini 1165 tl ye 4 yıla çıkartıyolar sizce böyle bişey yapmaya gerek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bende var olduğuna inanıyorum ancak renksiz. Opel'lerde turuncu veya mavi olabiliyor mesela.

Bizde de mavi
  • Arkadaşlar ikinize de hayırlı olsun.

Güle güle binin

Berat bey eğer uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız bence mantıklı bir seçim
  • beratertugrul B kullanıcısına yanıt
    Fiyat fazla ama genel olarak Peugeot bazında düşününce gerekli gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce 2008 Allure 1.6 ETG6 sahibi oldum. Çok memnunum diyebilirim. Katalog görsellerinde insanda tam bir SUV etkisi yaratsa da bineklerle SUV'lar arasında kalmış tatlı bir crossover aslında. 5.000 KM'ye yaklaştım sayılır, bugüne kadar mekanik bir problemle karşılaşmadım. ETG6 için artık bir klişe haline gelen "vites geçişlerindeki hissedilir sarsıntı" da bu sarsıntıyı şiddetlice hissettiğini belirten kullanıcıların robotik şanzıman tecrübesizliğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum ki zaten yeni kullanıcıların hemen hemen hepsi de bir kaç haftaya alışıyor ve artık geçişlerin farkına bile varmıyor çoğu zaman.

2008 sahibi olmama yakın beni en çok heyecanlandıran ve düşündüren dağ/bayır performansıydı, özellikle de KIŞ mevsimindeki dağ/bayır performansı. Bir tavsiye üzerine Nokian WR D4 kış lastiklerini takarak hazırlıkları tamamlamış oldum. Gel gelelim, geçen haftaki yoğun tipili karlı günlerden 1 Ocak sabahı İstanbul'dan Düzce'ye doğru yola çıktım. TEM otoyolu, Sakarya il sınırından sonra tamamen karla kaplanmıştı, ilerledikçe kar daha da şiddetli yağmaya ve yollar iyiden iyiye kapanmaya başlamıştı. Bu yol ve hava şartlarında kusursuz bir performans sergiledi diyebilirim. Kış lastiklerinin payı çok büyük elbette ancak 2008'in bu hava şartlarındaki yol tutuşuna, verdiği tepkilere, direksiyon hakimiyetinin tamamen sürücüde kalmasını sağlayışına hayran kaldım. Derken 1300 rakımlı Topuk Yaylası'na tırmanmaya başladım, kar yaklaşık 20 santimdi ve yaylaya çıkan yollar açılmamıştı. Bu kadar karlı bir yolda hem de bu derece eğimli bir tırmanışa sahip yolda böylesine bir performans beklemiyordum açıkçası, gerçekten kusursuzdu. Ancak tabi ki yaklaşık 1000 metre seviyesine tırmandığımda tipiden görüş mesafesi 5-6 metreye düşmüştü ve yoldaki kar 30 santimi bulmuştu. Zaten kenarda kalmış Q7, Jeep ve X5'i gördükten sonra çıkamayacağımı anladım ve yolun kalanını traktörle çekilerek devam ettim. Durum bu, gerçekten doğa/kar/çamur performansı harika.

Bu arada, çekme halatını bağladığım öndeki çekinin kapağını, çekinin ters ucundaki sivri yerle açmanız gerekiyor ve açarken ufak çizikler oluşabiliyor. Bir gün ihtiyacınız olursa zarar vermemek için dikkatli olmanızda fayda var.

Son olarak şiddetle eleştirmek istediğim iki husus var. Acaba ben mi çözemedim diye düşündüm ama yok, gerçekten aşağıdakiler sorun.

1- Silecekler yapışmasın buz tutmasın diye yaptığımız kaldırma hamlesini yapamıyoruz, silecekler bildiğimiz kalkmıyor! Kontağı kapattıktan sonra silecek kolunu aşağı indirip silecekleri özel konuma getirdiğimizde de kalkmıyor.

2- Cam temizleme sıvısı düşük seviye uyarısı yok.

Herkese kazasız ve belasız yolculuklar dilerim.

• ouzfatih O kullanıcısına yanıt
    Silecek olayı benim 308 de oluyor. Cam suyu hatırlatması da şimdi ki eski kasa 308 imde var. Onda olması gerekir servise danışın.açıklamalarınız çok güzel bende 2008 1.2 eat6a 110 beygir lik benzinliyi bekliyorum. Bir aksilik olmazsa onu alacağım

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-sahibinden-cok-temiz-boyasiz-darbesiz-sifirdan-farksiz-261776503/detay

Merhaba arkadaşlar. Bu aracın ederi nedir? Ve alırken nelere dikkat etmem gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-sahibinden-cok-temiz-boyasiz-darbesiz-sifirdan-farksiz-261776503/detay

Merhaba arkadaşlar. Bu aracın ederi nedir? Ve alırken nelere dikkat etmem gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ouzfatih O kullanıcısına yanıt
    Şu silecek olayını ben de bir türlü çözemedim
  • Bende 1,6 Allure dizel otomatik s&s siyah renk alarak aranıza katıldım. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • smmmsahinci S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler

• smmmsahinci S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle binin
  • Arkadaşlar satışlar şahane gidiyor, 10 numarayız
  • Selamlar, beni de listeye ekleyebilirsiniz. 31 Aralık'ta 2015 model Peugeot 2008 ALLURE 1.6 e-HDi 92 hp Manuel Tekno Gri S&S, Cam Tavan, Park Asist ve Navigasyon aldım. Şu ana kadar 450km yaptım, inanılmaz memnunum. Kazasız belasız inşallah :)
  • senior_48 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kazasız sürüşler
  • senior_48 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun imzadaki araç ta bende var. 40000 oldu 1lt=20km ortalaması
  • 2008 dakkar rallisi şampiyonu
    https://www.youtube.com/watch?v=Fsjk3ojbP08
  • Merhaba arkadaşlar. Araçta geri görüş kamerası opsiyonel olarak veya standart olarak sunuluyor mu? broşürleri inceledim lakin bulamadım.
  • Schifoo kullanıcısına yanıt
    Malesef yok fakat bu sene makyajla birlikte okuduğum kadarıyla geri görüş kamerası da olacak

• Arkadaşlar aracı aldım ve kışlık lastik olarak bütçeme uygun olan petlas markayı taktırdım, tabi biraz gürültü oluştu ama yapacak bişey yok.
    İlk izlenim olarak araba gayet karizma, dikkat çekiyor.

Aracıma opsiyonel olarak dokunmatik ekran (smeq) ve araka park sensörü eklettim. İnternet menüsünün tam olarak nasıl çalıştığı konusunda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.