Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: Aldwin

Carpışma testleri ncap yada iihs katılacak mı ? Yoksa, 208 üzerinden mi değerlendirilecek ?

Avrupa'da satıldığı için girer.

Henüz gelmedi ama gelince eklerim.

Teşekkür ederim cevap için. Umarım Mokka gibi iihs hayal kırıklığı olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

opel mokka, chevrolet trax, renault captur, fiat 500L, skoda yeti den sonra bugün nihayet 2008 i de inceleme fırsatı buldum. bu altı araç içinde en küçüğü 2008. captura küçük derken ondanda küçük çıktı. ama arka üçlü koltuk tavan ferahlığı capturdan daha iyi. iç mekan kalitesi bakımından capturdan önde. genel olarak araç hoşuma gitti. albenisi fazla, dikkat çekici, enteresan bir araç. tutar mı tutmaz mı zaman gösterecek. capturdan önce çıksaydı şansı daha fazlaydı. sedefli beyaz 1200 tl. değer mi karar veremedim. beni fazla çekmedi platinyum gri daha güzel geldi. ama araç 208 in yanında epey heybetli duruyor

2008 capturdan büyük.

• sayın donanım ailesi 2008 1.6 hdı auto6r allure aracımı çarşamba günü teslim aldım yaklaşık 850 km oldu çok hoş ve insanın bindikçe binesi gelen bır araç olmuş tavsiye ederim şanzuman olarak bende 2011 yılında 308 vardı bana biraz silkeleme olayını azda olsa düzeltmişler gibi geldi
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• araca değilde oğluma maşallah deyin lütfen

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatt06

sayın donanım ailesi 2008 1.6 hdı auto6r allure aracımı çarşamba günü teslim aldım yaklaşık 850 km oldu çok hoş ve insanın bindikçe binesi gelen bır araç olmuş tavsiye ederim şanzuman olarak bende 2011 yılında 308 vardı bana biraz silkeleme olayını azda olsa düzeltmişler gibi geldi

hayırlı olsun ne kadara aldınız ,yakıt durumunuz nasıl ,beğenmediğiniz bir durum oldumu

• Hayirli olsun hocam

Oglunuza da masallah

Genel olarak memnun musunuz??

Yakit,konfor bi de bozuk yol ya da arazi deneyiminiz oldu mu??

• bu resim de güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvet

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

opel mokka, chevrolet trax, renault captur, fiat 500L, skoda yeti den sonra bugün nihayet 2008 i de inceleme fırsatı buldum. bu altı araç içinde en küçüğü 2008. captura küçük derken ondanda küçük çıktı. ama arka üçlü koltuk tavan ferahlığı capturdan daha iyi. iç mekan kalitesi bakımından capturdan önde. genel olarak araç hoşuma gitti. albenisi fazla, dikkat çekici, enteresan bir araç. tutar mı tutmaz mı zaman gösterecek. capturdan önce çıksaydı şansı daha fazlaydı. sedefli beyaz 1200 tl. değer mi karar veremedim. beni fazla çekmedi platinyum gri daha güzel geldi. ama araç 208 in yanında epey heybetli duruyor

2008 capturdan büyük.

uzunluk: +37 mm

genişlik: -39 mm

yükseklik: -10 mm

bagaj: -17 lt

2008 ile captur arasında fark. 2008 boydan 37 mm daha uzun. diğer ölçülerde captur daha büyük

• herkese hayırlı geceler alır almaz çıktım yola şimdi yeni geldim km 855 olmuş hayırlı olsun araç için şunları söylemek isterim bu araca bu kadar para veriliyosa iyi olmama gibi bi şansı yok... genel olarak araç güzel boyu uzun olanların tercih edeceğini pek sanmam
    benim ki 1,68 sanki benim için yapmışlar o derece ii 140 den sonra rüzgar sesi olayı bundada var ama pek o hızlara çıkmadığım için benim için bi önemi yok çekiş pejo kullananlar bilir zaten süper ki ben bu aracı 92 bg olmasından dolayı bıraz da düşük gelir diyodum çekiş kesinlikle tatmın edici boyutlarda yakıt olayını sormuş arkadaş gayet memnun edici 1 ay önce 2012 benzin otomatık honda cıvıc ten inmiş biri olarak zaten sıfır yakış diyebilirim bagajda benim içi yeterli ölçüde
  • quote:

sayın donanım ailesi 2008 1.6 hdı auto6r allure aracımı çarşamba günü teslim aldım yaklaşık 850 km oldu çok hoş ve insanın bindikçe binesi gelen bır araç olmuş tavsiye ederim şanzuman olarak bende 2011 yılında 308 vardı bana biraz silkeleme olayını azda olsa düzeltmişler gibi geldi

hayırlı uğurlu olsun

• quote:

araca değilde oğluma maşallah deyin lütfen

Maşallah. 2 side canavar gibi:). Hayırlı olsun. Dün mevcut aracımla takas için fiyat alim dedim ama manuel araç 2 aydan önce gelmicek dendi. Tarzı ve ekonomisi dikkatimi çekti hayırlısı bakalım. Araç gayet güzel.

• sedatt06 S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.bildiğim ilk 2008 alan sizsiniz.test sürüşü yapmıştım.oldukça beğendim
  • tr de bu aracı ilk almak evet gayet hoş bi olay
  • quote:

tr de bu aracı ilk almak evet gayet hoş bi olay

Hayırlı olsun. Ne kadar aldınız? Ekstra donanım olarak ne eklettiniz?
  • 58000 opsiyonsuz
  • 500 tl indirim olmuş sadece ,opsiyonlarda geri görüş kamerası olmaması ilginç
  • + 800 tl metalik boya farkı alınmamış.
  • Benimde takip ettüğim araçlar arasına girdi bu araç.Alan arkadaşlar yorumlarını eksik etmesin.Ayrıca alan arkadaşlara Hayırlı olsun ALLLAH kaza bela vermesin.
  • 500l satin almis biri olarak yorumlarim .
    2008 capturdan sonra ic mekan kalitesi en dusuklerden. Ayrica nedense fotograftaki araba ile gercek araba farkli gibi. Gercek araba biraz station wagon a benziyor.
    Opsiyon secenekleri ise cok yetersiz. 500l popstarda neredeyse tum donanimi 3000tl ye alabiliyorsunuz.

Aracin fiyati da yuksek. Bu crossover segmenti aslinda bilinen sedanlarin suv tiplileri. Yani bi 4x2 veya 4x4 almiyorsunuz ama bu aracin fiyati suv lara yaklasiyor.

Bir de soyle bir gorusum var katilir misiniz bilmem ama donanim secenekleri basic olunca araclar cok yavan. Yahu dokunmatik ekrani ne diye opsiyon yapiyorsun onu standart yap bari.

Yine de satin alan arkadaalara hayirli olsun.

ha fiat 500l nin sevmedigim tek tarafi koltuklari. Kumaslari biraz daha sportif olsa daha iyi olurdu. Yazin cok ter yapiyor ve cabuk kirlenecek gibi.

ha bu arada cam tava konusunda ise merak etmeyin o cam tavanin havasi aydinligi yetiyor bence ekleyin araciniza.

• quote:

Orijinalden alıntı: estur

Merhabalar dün aracı Showromda inceleme şansım oldu,Captur ve 2008 i çktan beri beklemekteydim fakat Captur bende büyük hayal kırıklıgı yaratmişti.

2008 i daha suv görünümlü vede daha donanımlı olacagını düşünmekteydim,sonuç olarak Captur a göre daha albenisi olan vede daha kaliteli duran bir araç olmuş.

Benim ilgilendigim 2008 +dizel +otamatik +cam tavan +alınabilecek en dolu olan paket olarak almak,Showromdaki araç Aktive verrsiyon dizel+otomatik araçtı aracı genel

olarak begendigimi belirtiyim,iç dizayn çok başarılı olmuş,dizel olması otomatik olması,cam tavan olması yakıt ortalamasının 3,8 litre olması çok güzel....

Fakat araç bekledigimden küçük,arka koltuklar Captur a göre geniş ama bir C Suv gibi degil.Bagaj yine bir C Suv kadar geniş degil,Ön koltuklar ve oturma pozisyonu ise oldukça başarılı olmuş.

Tabiki önemli olan konu Dizel +Otamatik + Cam tavan Olacak şekilde Fuul paket fiyatını saormaya gelince Fİyatların açıklanmadıgını fakat tahmimni olarak 60.000.tl

üzerinde olabilecegini söylediler,bu bendse hayal kırıklıgı yarattı,60.000.tl ve üzeri bu araç için Ölü doğmak demektir.......

Bekleyip görecegiz.....İyi forumlar Arkadaşlar.......

Evet malzeme kalitesi işçilik vs. captur ve 500L'den daha kaliteli hatta arkadaşımdaki toyota corolla'dan bile daha kaliteli(en iyisi değil bir düşük modeli)
    merak ettim 92 beygir otomatik vites çeker mi? malum otomatik arabalarda yokuşta tıkanma sorunu mevcut ayrıca 60 binin çok olduğuna katılıyorum,
    fransız arabalarının elekronik aksamı çok sorun çıkarıyor sanayiden çıkmazsın efsanesi ise hala devam ediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nongrata -- 4 Eylül 2013; 17:00:03 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.