Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 ALLURE 1.6 e-HDi 92hp S&S araştırıyorum manuel vites alacağım izlediğim bir video da kapı içlerini krom kaplama gördüm öylemidir?

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • Onemli uyarı: Aracımın on camı çatladı. Bunun için sigorta sirketleri genelde (senede 1 kere) degistirme hakkı veriyor. Axa sigorta orijinal cam degistirmesi hakkı veriyor diye biliyorum, fakat benim sigorta ettirdigim sirket kendi anlasmalı cam firmalarından yerli uretim camları degistirmeye (senede 1 kere) izin veriyor. Eger serviste orijinal camla degistirmek isterseniz %25 ini kendi cebinizden odemek zorundasınız. Ayrıca bu islem kaskonuzun hasarsızlıgını bozmuyor.

Benim basıma gelen enteresan durum ise (sizin de basınıza gelirse bu islem onemli)

Ben cebimden para vermek istemedim ve anlasmalı sirkete yaptıracagımı soyledim. Firmayla gorustum, firma bana soyle bir geri donus yaptı. "maalesef aracınızın on camı bizim tarafımızdan temin edilemiyor o yuzden sizin aracınızın camını orijinalını siparıs edip degistirecegiz" Bu benim için guzel bir sey oldu cünkü hassas davranıp serviste orijinalını taktırsaydım yaklasık 250 tl gibi bir ucret odeyecektim.

Aklınızda bulunsun mutlaka arastırın paranız cebinizde kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

2008 ALLURE 1.6 e-HDi 92hp S&S araştırıyorum manuel vites alacağım izlediğim bir video da kapı içlerini krom kaplama gördüm öylemidir?

Allure donanimda oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• thetuna kullanıcısına yanıt
    Cok gecmis olsun hocam.

• Tesekkur ederim sagolun.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    işte bu çok hoşuma gitti şimdi. şuan ki aracımı satar satmaz bende aranıza katılacağım ötv ödemeden engelli indirimiyle. bayilerden liste fiyatı üzerine ne kadar indirim alabiliyoruz? yol sesi ve bagaj kapağından kafaya takılacak sesler geliyor mu? vites geçişleri yumuşak mı yoksa nadir de olsa kemikli geçişe mi sahip.
  • quote:

işte bu çok hoşuma gitti şimdi. şuan ki aracımı satar satmaz bende aranıza katılacağım ötv ödemeden engelli indirimiyle. bayilerden liste fiyatı üzerine ne kadar indirim alabiliyoruz? yol sesi ve bagaj kapağından kafaya takılacak sesler geliyor mu? vites geçişleri yumuşak mı yoksa nadir de olsa kemikli geçişe mi sahip.

Tam soylemem yanlis olur ama duruma gore 10-15 bin ucuza alirsiniz.

Peugeot'nun vitesleri hafif kemiklidir

Rahatsiz edicek bi ses pek yok ic mekanda.

Yine de test surusu mutlaka yapin

• Thomassee kullanıcısına yanıt
    69 binlik araç ötv çykynca 47 bine geliyor. 2 3 bin extra indirim alabilirsem fiyaty daha iyi olur. ?uan tüm markalar fiyatlary ?i?irdi.
    PEUGEOT markasyna uza?ym ama hep söylenen ilk alyndy?y gibi olmuyor bir yyl olmadan takyrty tukurtu sesler gelir diyenler var. hiçbir markaya ön yargyly de?ilim. hyundai i20 alyrken de bir çok laf söyleyen oldu, severek kullandym. ?ikayetim oldu?u için satmyyorum suv tarzy yüksek araç almak istiyorum.
    ?uan piyasada dizel bu fiyat araly?ynda sadece juke var onun da tipi ya sev ya nefret et tasarymyna sahip olmu? bir araç.
    Bu kadar donanyma sahip rakipsiz bir araç konumunda.
    jbl ses sistemli alynca ne gibi de?i?iklik oluyor bagaja woofer kabini mi konuyor öyle bir?ey gördüm. cam tavan farkyna vermeye de?er mi? bu tür extra donanymlar satarken genelde görmezden geliniyor satarken para etmeme durumu var. aracy 5 yyl kullanmak için alyyorum her 5 yylda bir de?i?iyorum

• quote:

69 binlik araç ötv çykynca 47 bine geliyor. 2 3 bin extra indirim alabilirsem fiyaty daha iyi olur. ?uan tüm markalar fiyatlary ?i?irdi.
    PEUGEOT markasyna uza?ym ama hep söylenen ilk alyndy?y gibi olmuyor bir yyl olmadan takyrty tukurtu sesler gelir diyenler var. hiçbir markaya ön yargyly de?ilim. hyundai i20 alyrken de bir çok laf söyleyen oldu, severek kullandym. ?ikayetim oldu?u için satmyyorum suv tarzy yüksek araç almak istiyorum.
    ?uan piyasada dizel bu fiyat araly?ynda sadece juke var onun da tipi ya sev ya nefret et tasarymyna sahip olmu? bir araç.
    jbl ses sistemli alynca ne gibi de?i?iklik oluyor bagaja woofer kabini mi konuyor öyle bir?ey gördüm. cam tavan farkyna vermeye de?er mi? bu tür extra donanymlar satarken genelde görmezden geliniyor satarken para etmeme durumu var. aracy 5 yyl kullanmak için alyyorum her 5 yylda bir de?i?iyorum

usta bende alura dizel manuel +jbl+navigasyon+otomotik park+camtavan var.sadece otomotik parkı kullanmıyorum. araçtan 5yıl zevk alacaksan ekstra paketli alacan.ama 5 yıl sonra bu pakete verdigim para geri dönermi diyorsan (bence yanlış)paketsiz alacan.araç ekonomik dizel fakat ışıklardan uçarak kalkarım dersen biraz beklentiye cevap vermez.kullanımı zevkli.bagaj sesi sanki soruldu bagajdan ses gelmiyor.hakkınızda hayırlısı olsun.bende megane 2 dizel privelaj vardı sıfır almıştım 6.5 yıl kullandım satıp kasasından dolayı 02.ocak.2014 teslim pejo aldım(benim zevkime hitap ediyor).bende 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.S.A

• quote:

Orijinalden alıntı: asdasda01

quote:

usta bende alura dizel manuel +jbl+navigasyon+otomotik park+camtavan var.sadece otomotik parkı kullanmıyorum. araçtan 5yıl zevk alacaksan ekstra paketli alacan.ama 5 yıl sonra bu pakete verdigim para geri dönermi diyorsan (bence yanlış)paketsiz alacan.araç ekonomik dizel fakat ışıklardan uçarak kalkarım dersen biraz beklentiye cevap vermez.kullanımı zevkli.bagaj sesi sanki soruldu bagajdan ses gelmiyor.hakkınızda hayırlısı olsun.bende megane 2 dizel privelaj vardı sıfır almıştım 6.5 yıl kullandım satıp kasasından dolayı 02.ocak.2014 teslim pejo aldım(benim zevkime hitap ediyor).bende 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.S.A

Cevap için teşekkürler sanırım hiçbirşey ekletmeden ALLURE donanımını alacağım, cam tavan falan derken fiyat şişiyor iyice. 10 15 sene tepe tepe kullanmak için alsaydım full + full için durumu zorlamam mantıklı olurdu.

start stop özelliği vitesi boşa alınca mı devreye giriyor? araç içinde o anda hafif de olsa titreşim yapıyor mu?

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    vites boşta ayak debriyajdan çekik emniyet kemeri takık akü şarjı dolu araç hararet sevyesi belli bir ısıya gelmiş olmali ve vites boşta fakat iniş aşagı ise 25 km hızı geçerseniz araç tekrar çalışıyor
  • quote:

2008 ALLURE 1.6 e-HDi 92hp S&S araştırıyorum manuel vites alacağım izlediğim bir video da kapı içlerini krom kaplama gördüm öylemidir?

Samet iyi tercih. Bende i20'nin ardından bu araca geçmeyi düşünüyordum. Ama zamlar yüzünden sadece düşüncede kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asdasda01

vites boşta ayak debriyajdan çekik emniyet kemeri takık akü şarjı dolu araç hararet sevyesi belli bir ısıya gelmiş olmali ve vites boşta fakat iniş aşagı ise 25 km hızı geçerseniz araç tekrar çalışıyor

Bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Samet iyi tercih. Bende i20'nin ardından bu araca geçmeyi düşünüyordum. Ama zamlar yüzünden sadece düşüncede kaldı.

B segmentinde dizel suv alıyım dediğinde 2008 ve juke en alınası araçlar. bakalım kısmet aracın satılmasını bekliyorum

• Arkadaşlar usb den telefon şarj oluyor mu deneyen oldumu

• Mrblar. Bende araniza yeni katılmak uzereyim. Nasipse aracimi haftaya aliyorum. 2008 1.2 e- vti etg5 acces aracimi 54500 TL ye anlastim ( kasko+park sensoru hediye ya klasik 1250 TL. Hediye) aracin bana reel maliyeti 53250 TL tekabul ediyor. Sizce fiyat nasil? İkincisi 1.2 vti etg5 kullanan arkadasim varmi araçtan memnun mu? İyi aksamlar

• Etmesi lazım hocam

@depakin241824

Hayırlı olsun

Pek benzinli kullanıcımız yok

Sessiz ve yeterli bi performans verir diye düşünüyorum.

Fiyat piyasa koşullarına göre güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar60

Arkadaşlar usb den telefon şarj oluyor mu deneyen oldumu

şarj oluyor fakat şarj sevyesini yükseltebilmekten ziyade telefonun kapanmamasını saglıyor.yani yavaş şarj oluyor.
  • Saolun cevaplar için kardeşim sana da hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.