Şimdi Ara

Casper Win 8 Güvenli Mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
16.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb Arkadaşlar bu win 8 de bilgisayar kapalı iken güvenli modda nasıl açıyoruz yardımcı olurmusunuz ?

• Win 8'de bilgisayar açılırken "shift + F8" ile güvenli moda girer.

2. yöntem ise windows açıldıktan sonra;

-windows+R ile çalıştır ekranına gel
    -msconfig
    -Önyükleme sekmesine gel
    -ön yükleme seçeneklerinden güvenli ön yüklemeyi aktif et ve yeniden başlat bilgisayarı. Bilgisayar açılırken otomatik olarak güvenli moda girecek.

Güvenli moddan çıkmak için ise yukarıdaki işlemleri tekrar yapıp güvenli ön yüklemeyi iptal etmelisin. Sonrasında yeniden başlattığında windowsa döner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 7 Ocak 2013; 17:01:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_inn_88

Win 8'de bilgisayar açılırken güvenli moda girmez. Bilgisayarı güvenli modda açman için yapman gerekenler;

-windows+R ile çalıştır ekranına gel
    -msconfig
    -Önyükleme sekmesine gel
    -ön yükleme seçeneklerinden güvenli ön yüklemeyi aktif et ve yeniden başlat bilgisayarı. Bilgisayar açılırken otomatik olarak güvenli moda girecek.

Güvenli moddan çıkmak için ise yukarıdaki işlemleri tekrar yapıp güvenli ön yüklemeyi iptal etmelisin. Sonrasında yeniden başlattığında windowsa döner.

Açılırken güvenli moda girer

http://www.howtogeek.com/107511/how-to-boot-into-safe-mode-on-windows-8-the-easy-way/

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Shift + F8 yapmışlar :) Bende öğrendim bu sayede sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_inn_88

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Shift + F8 yapmışlar :) Bende öğrendim bu sayede sağol

Ne demek hocam sizin dediğiniz en genel ve geçer yöntemdir teşekkürler paylaşımınız için
  • Tşkler :)
  • google'dan geldim; oturumum açıkmış biraz ayıp olucak belki forum kurallarına :/ hortlatmış gibi olmasın çok teşekürler 15-20 dkdir ugrasiyorum sunu bulucam diye ya cok sagolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.