Şimdi Ara

CES 2013: Sony Xperia Z'nin üç renk seçeneği ortaya çıktı: Siyah, beyaz ve mor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CES 2013: Sony Xperia Z'nin üç renk seçeneği ortaya çıktı: Siyah, beyaz ve mor

Japonya merkezli teknoloji devi Sony'nin, Las Vegas'ta pek çok firmaya ev sahipliği yapan Tüketici Elektroniği Fuarı'nda düzenleyeceği basın konferansının başlamasına yaklaşık 15 saat gibi bir süre kaldı ve Xperia Z modeliyle ilgili yeni detaylar ard arda internet ortamına sızdırılmaya devam ediyor. Şimdi elimize ulaşan bilgiye göre Sony'nin üst segmentte konumlandırdığı akıllı telefonu Xperia Z, siyah rengin yanısıra beyaz ve mor renk seçenekleriyle tüketicilerin karşısına çıkacak. Özellikle beyaz rengin farklı bir hava kattığını söylemek mümkün.

Yeniden teknik özelliklere değinecek olursak, Qualcomm'un dört çekirdekli (Krait) APQ8064 Snapdragon S4 Pro çözümünün, Adreno 320 grafik biriminin ve 2 GB RAM'in güç vermesi beklenen Xperia Z, 5.0-inç büyüklüğünde ve 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' mobil işletim sistemi, 13 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 120 FPS video kayıt desteği ve 2.000 mAh üzeri bir bataryayla gelecek. Basın konferansı 8 Ocak günü, Türkiye saatiyle 02:45'te başlayacak.

• CES 2013: Sony Xperia Z'nin üç renk seçeneği ortaya çıktı: Siyah, beyaz ve mor
  • çok iyi özellikler ve iyi bir tasarım olmuş umarım Türkiye ye gelir. :)

• tek eleştiri yanı tuşların ekranda değil altta olması gerekirdi yada alttaki boşluk kısılıp tuşlar ekran kalsa iyi olurdu, başka eleştirilebilecek yanını bulamıyorum, yeni gözdem
  • 120 fps mi :O helal valla Sony'yi ayakta alkışlamak lazım

• her bilgi geldiğinde ayrı sayfa açılıyor. bir sayfada hepsi birleşse iyi olur
  • güzel telefon abi. ama şunun markası htc olsaydı, pil koymayı unutmus diyenler basardı burayı. 4.7inc telefona 2300 mAh koydu diye ağlayanlar bakın sony 5inc full hd telefona 2330 mAh batarya koymus. gelin vazvazlayın burda da o zaman =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Belle Indifference -- 7 Ocak 2013; 12:53:43 >
  • Tuşların ekranı bölmesi hariç mükemmel bir cihaz olmuş, ama ille bir yeri eksik yapacaklar...
  • kamera konusu harıc dıger ozellıkler şu an yenı cıkan telefonlarla hemen hemen aynı.. tasarım olarak da fen adegıl.. neyse galaxy SIV beklıyoruz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

kamera konusu harıc dıger ozellıkler şu an yenı cıkan telefonlarla hemen hemen aynı.. tasarım olarak da fen adegıl.. neyse galaxy SIV beklıyoruz :D

galaxy s4 ün bu telefondan tek iyi yanı muhtemelen işlemcisi olacaktır onda da aman aman fark olacağını zannetmiyorum onun dışında ekran ses kamera tasarım ve daha nice konuda xperia z kadar başarılı olacağını zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alttaki boşluğu eleştiren arkdaşlar; eğer öyle olmasaydı telefon tek elle konullanılamaz olacaktı tuşların ekranda olması şimdilik pek kullanışlı gözükmüyor ancak ilerde yazılımsal olarak onu daha kullanışlı bir hale getirirler. ne kadar az hareketli parça o kadar sağlam ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 7 Ocak 2013; 14:08:30 >
  • Herşey kadınlara güzel. Şu mor renge bittim. Kılıflar desen kadınlara süper kılıflar çıkıyor. Ne zormuş arkadaş erkek olmak :)

• kamera teknolojilerini iyi geliştirmiş sony helal.tasarım olarakta sektörde motorola,sony taktir ettiğim markalar.yalnız bu denli güçlü donanım karşısında batarya insanı şüpeye sokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

kamera teknolojilerini iyi geliştirmiş sony helal.tasarım olarakta sektörde motorola,sony taktir ettiğim markalar.yalnız bu denli güçlü donanım karşısında batarya insanı şüpeye sokuyor.

batarya konusunda şüpheniz olmasın şu an s3 kullanıyorum bu telefonla aynı orantıda bataryası var şuana kadar birgün ü tamamlanmadığını görmedim xperia z de de pil konusunda benim bi şüphem yok tek eksiği bana göre sanal tuşları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MozbeK

güzel telefon abi. ama şunun markası htc olsaydı, pil koymayı unutmus diyenler basardı burayı. 4.7inc telefona 2300 mAh koydu diye ağlayanlar bakın sony 5inc full hd telefona 2330 mAh batarya koymus. gelin vazvazlayın burda da o zaman =)

Htc 4.7 ye 1800 mah koydu 2300 değil ayrıca s3 ün bataryası gayet yeterli ekranı 4.7 inc ve pil 2200 mah bence 5 inc ekran için bu pil çok kötü değil bende isterim tabi 1 hafta şarjları gitsin ama mevcut şartlar böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Herşey kadınlara güzel. Şu mor renge bittim. Kılıflar desen kadınlara süper kılıflar çıkıyor. Ne zormuş arkadaş erkek olmak :)

çok sevdiysen mor renkli olanı, türkiye'de satışa çıkarsa onu satın al ozaman... boşver "elalem ne der?" diye düşünmeyi :) hangisini beğendiysen onu al...

bana göre de beyaz olanı çok güzel... özellikle sony'nin beyaz modelleri çok güzel oluyor... önü siyah arkası ve kenarları beyaz olunca telefona çok yakışıyor bence... ama samsung gibi komple beyaz modelleri pek beğenmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-mcani -- 7 Ocak 2013; 14:22:45 >
  • Özellikle beyaz rengin farklı bir hava kattığını söylemek mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

kamera teknolojilerini iyi geliştirmiş sony helal.tasarım olarakta sektörde motorola,sony taktir ettiğim markalar.yalnız bu denli güçlü donanım karşısında batarya insanı şüpeye sokuyor.

Yanlis hatirlamiyorsam s3 te 2100 mah batarya var ve 4.8 inc. Yalniz sunu da unutmamak gerekir s3 un islemcisi 32 nm. Snapdragon s4 pro ise 28 nm. Dogal olarak s3 un islemcisinden daha az batarya tuketiyor. Yani 2100 s3 icin ne kadar dayaniyorsa 2330 da 5 inc bir sony icin ayni sure dayanir hatta biraz daha fazla tahmimce. Ama full hd panel oldugu icin supheye dusuyorum yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 7 Ocak 2013; 15:10:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah arayüz beklentileri karşılar. Telefon donanım olarak çok çok yeterli gözüküyor. Kamera 1080p 60 fps olayı da 10 numara.
  • Kamera beni çok ilgilendiriyor. Sanırım 120fps çekim yapıyor 60 değil, inanılmaz birşey eğer doğruysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 7 Ocak 2013; 15:03:23 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.