Şimdi Ara

Sony Xperia Z, resmi tanıtımı öncesi CES 2013'te görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tüketici Elektroniği Fuarı 2013'ün kapılarını basın mensuplarına açtığı Las Vegas Kongre Merkezi'de firmaların tanıtımlarını gerçekleştirmeye başladığı şu saatlerde Sony standına ait aşağıdaki görüntü sayesinde Japon elektronik devinin merakla beklenen Android işletim sistemli amiral gemi akıllı telefon yeniden internete sızdırıldı. İsimsiz bir kaynak tarafından Engadget.com'a servis edilen görsel, Yuga kod adlı C660x model numarasına sahip cihazın Xperia Z ismiyle piyasaya sürüleceğini kesinleştirmiş oldu.

Japan Display tarafından üretilen Full HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlüklü OptiContrast panel, su ve toza karşı dayanıklılık sertifikaları, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon çipset, 13MP yeni nesil yığınlı CMOS sensör, donanımsal HDR video ve 120FPS çekim desteği ile 2,330mAh büyüklüğünde bir pile sahip olması beklenen Sony'nin yeni kullanıcı arayüzüyle zenginleştirdiği Android Jelly Bean işletim sisteminin yüklü olduğu telefon, firmanın Türkiye saatiyle 8 Ocak 02:45'te başlayacak olan basın konferansında tanıtılacak. Xperia Z'ye bazı yeni akıllı telefonların da eşlik edeceği tahmin ediliyor.

Sony Xperia Z, resmi tanıtımı öncesi CES 2013'te görüntülendi

• Bu telefon olmuş. Tebrikler sony.

• güzel

• ZL daha iyi bundan

• O ekrandaki saçma sanal butonları seven varmı acaba android bundan vazgeçmeli inş samsung bu modaya katılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

O ekrandaki saçma sanal butonları seven varmı acaba android bundan vazgeçmeli inş samsung bu modaya katılmaz

Ben seviyorum. O akım nexus ile başladı ve android'in simgesi gibi birşey oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raven

quote:

O ekrandaki saçma sanal butonları seven varmı acaba android bundan vazgeçmeli inş samsung bu modaya katılmaz

Ama niye bunun kullanıma katkısı ne oyunda filen çıkıyor orda ekranı bosuna kaplıyor

• HDR video 120FPS kayıt ciddi bir kamera kalitesi demektir,fiyatı 655 dolar seviyelerinde buda bir bilgi, benden duymadınız...

• Bir cacık olmaz söyleyim bu telefondan,4.2 desteği de gelmez buna

Bu telefon gelmez TR ye...İON itelerler 2013 de bence gerisi yalan.

Almak isteyende İsviçreden felam alır kullanır anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceBeWithYou -- 7 Ocak 2013; 3:02:17 >
  • sony almayın pişman olmayın. güncelleme konusunda lg den sonra gelir. 512 ramli telefonlara 4.1 sözü verdi bizim 2011 serisi xperiaları yaktı. ayrıca solaya da gelmeyecekmıs heralde. bu telefon en fazla 4.2 alır o da sorunlu bi yazılım olur. daha da suratına bakmazlar. ki arkadaşın dedigi gibi gelmez buraya ion ları itelerler.

• quote:

Katılıyorum, hadi yerden tasarruf desek ekranın altındaki 1 parmak boşluk ne o zaman... Pekala ekrandan çalmadan o boşluğa kapasitif tuşlar da konulabilirdi.
    Tamam fiziksel tuş olmasın ama tuşlar ekranda sanal da olmasın. Kapasitif tuşlar ideali bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Raven

quote:

Ama niye bunun kullanıma katkısı ne oyunda filen çıkıyor orda ekranı bosuna kaplıyor

Hesapta ekran hangi tarafa dönerse dönsün o 3 lüye basım kolaylaşsın mantığını yürütüyorlar, fiziksel tuş olmayınca sanki işlevsizleşecekmiş gibi geliyor insana xperia s gibi kasaya gömülü olsa ışıksız ortamda aydınlatılsa çok iyi olur.

• Tasarım iyi gözüküyor ön taraftan yalnız Walkman yazısı kullanmaları anlamsız artık bi de büyük harflerle yazmışlar.

• İşte cihaz :)

120 fps! süper ağır çekim video lar çekilir. bayılırım :)

• sen git mükemmel bi telefon yap tuşları sanal yap ya artik bu android kabullensin arkadaş kimse sevmiyor bu sanal tuşları tek yaptığı ekranda yer kaplaması

• quote:

bence biraz özelleştirilse sanal tuşlar kullanışlı olabilir. örneğin tam ekran kullanmak istediğimiz zaman tuş kilidine uzun basarak tuşları yok etme seçeneği ekrana getirilebilir. ayrıca tuşlara farklı iconlar seçilerek görseller zenginleştirilebilir.

• BEN XPERIA T KULLANIYORUM.
    SANAL TUŞLARIN HERANGİ Bİ ZARARINI GÖRMEDİM BUGÜNE KADAR. GAYETTE İYİ ÇALIŞIYO.
    DÖRT DÖRTLÜK TELEFON KISKANANLAR ÇATLASIN....

• Şu anda bile nokia nın rafların %70 ine sahip olduğu bir ülkenin insanlarının bu telefonu beğenmemesi gayet doğal, takılın siz :)

• Üreticilerin incelik yarışına girip bataryada cimrilik etmesine kıl oluyorum.

• 2330 mah değilde biraz daha kalın yapıp 2700 mah pil koysaymışsın keşke sony.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.