Şimdi Ara

Impecca, Bluetooth destekli bambu klavyesini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CES 2013'e hazırlanan çevre birimleri üreticisi Impecca, Bamboo serisi çevreci donanımlarına bir yenisini daha ekledi. Daha önce de çeşitli dizaynlara sahip bambu kullanılarak imal edilmiş klavye ve fareler piyasaya süren Amerika merkezli firmanın aynı seriye mensup yeni tuş takımı, Bluetooth desteği ile çok sayıda cihazla uyumlu bir şekilde kullanılabilecek.

Impecca, Bluetooth destekli bambu klavyesini duyurdu

78 tuşlu ve metal aksamlı bambu kasaya sahip olan klavye, oldukça hafif ve şık tasarlanmış olmasının yanı sıra çevreci bir bilgisayar birimi olma özelliğine sahip. Arka kısmındaki bambu sabitler sayesinde bir zemin üzerinde rahatça kullanılabilecek olan donanım, 10 metreye kadar kablosuz olarak işlevini sürdürebiliyor. Apple iPad, iPhone, Amazon Kindle Fire tabletler ve Bluetooth destekli diğer tüm Android işletim sistemli aygıtlar ile bilgisayarlarla uyumlu olan Impecca'nın yeni Bluetooth klavyesi, Şubat 2013'te 99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

• Yıkanabilir klavye fikrini daha çok beğenmiştim.

• bukadar gerizekalıca bir fikir olamaz ya,AĞAÇ KESİP çevreci ürün yapmak

• afrikanın soyulmadık bambusu kalmıştı onada çullanın :) arkadaşa katılıyorum ayrıca.geri dönüşüm oranı yüksek malzemeden yapılsaydı tasarımıda özel+sınırlı sayı politikası ile daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

bukadar gerizekalıca bir fikir olamaz ya,AĞAÇ KESİP çevreci ürün yapmak

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Bilgi için teşekkürler.

Yeni bir post kasma hikayesi mi doğuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.