Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
53
Favori
144.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rurik Eternally

Merhaba Arkadaşlar

Bir şey soracağım oyunu yükledim bir kaç mod da attım ama türkçe yamada sorun çıktı bazı kelimeler ingilizce oluyor bunun nedenini bilen varmı acaba? neden olmuş olabilir yada silmem gereken bir yer önerebilirmisiniz ingilizcelerden kurtulmak için

Modlar engelliyor yamanın bazı bölümlerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine saglik

• Beyler ufak bir sorum var birazda hortlatayım :)

Skyrim orjinal olarak bulunuyor.Fakat oyuna ne mod yüklesem oyun bir anda kapanıyor oynarken.

Genellikle yüklediğim modlar ; skse,skyuı,wet and cold,a quality world map.

Başka modda kullanmıyorum fakat oyun bir anda kapanıyor mod yükleyince yokmudur bunun bir çözümü ? he birde hd texture pack var bu skyrim'in kendi çıkardığı.
  • Bu çok iyi oldu skyrim şimdi daha eğlenceli saol

• quote:

Orijinalden alıntı: frankesen1

Beyler ufak bir sorum var birazda hortlatayım :)

Skyrim orjinal olarak bulunuyor.Fakat oyuna ne mod yüklesem oyun bir anda kapanıyor oynarken.

Genellikle yüklediğim modlar ; skse,skyuı,wet and cold,a quality world map.

Başka modda kullanmıyorum fakat oyun bir anda kapanıyor mod yükleyince yokmudur bunun bir çözümü ? he birde hd texture pack var bu skyrim'in kendi çıkardığı.

Hocam oyuna skse launcherdan girdiğinize ve skse'nin çalıştığına emin misiniz? Oyuna girdiğinizde menuye kadar sağlam geliyorsa, " tuşu ile konsolu açarak getskseversion yazabilir misiniz? Eğerki hata vermeyip sksenin versiyonunu gösterirse sorun yoktur sksede. Ayrıca güncel skse sürümü kullandığınızdan da emin olun. Bunun dışında o yamaların sorun çıkaracağı bir durum yok.

• Miayke kullanıcısına yanıt
    Evet oyuna skse launcherdan giriş yapıyorum.Menüde sıkıntı yok istediğim kadar bekleyebilirim yinede oyundan atmıyor fakat ne zaman bir oyuna başlasam belli bir süre sonra oyun kapanıyor.Hata veya herhangi bir uyarı yok sadece masaüstüne atıyor ve oyunda kapanmış oluyor.
  • frankesen1 F kullanıcısına yanıt
    High Resolution Texture Pack açıksa kapatarak oynamayı deneyin.
  • Merhaba ben skyrim nexus mod managerla yaklaşık 10tane mod kurdum fakat 2 tane mod kurduktan sonra plugins kısmına geçmiyor datada filan gözükmüyor bu modlardan biride a quality world map yardımlarınızı bekliyorum :)
  • Arkadaşlar şu videoda hangi mod'lar kullanılmış olabilir çok hoşuma gitti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 14 Mayıs 2014; 9:17:34 >
  • modları indireceğimiz siteye bir türlü üye olamadım.hep yanlış cevap diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

modları indireceğimiz siteye bir türlü üye olamadım.hep yanlış cevap diyor

Hocam , sorduğu soruyu yazın buraya , yardımcı olmaya çalışayım
  • tamam hocam çözdüm ama baya bir uğraştırdı.neden olmadığınıda söyleyim;sayfayı Türkçe'ye çevirdim cevabıda Türkçe verdiğim için olmuyormuş .sonradan jeton düştü

yalnız hocam şöyle bir sıkıntı var birkaç tane mod yükledim ve oyuna girdim zaman menüyü göremeden oyundan atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 5 Haziran 2014; 11:00:27 >
  • 5 mod beğendim umarım fps çok düşmez
  • arkadaşlar hangi modu kursam ya oyun açılmıyor ya da açıldığında kamera sallanıyor.devamlı hatalar oluşuyor.yanlış birşeyler mi yaptım acaba?sadece grafik modları kurmak istiyorum.birkaç tane farklı mod olabilir.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bende bir soru sorayım. Oyunu oynarken masaüstüne çabuk dönmek için bir kısayol varmı, yani direk aşağıdaki çubuğa çekecek bir yol yada mod?
  • Zombiee38 kullanıcısına yanıt
    alt+shift ? @Zombiee38
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9636565

alt+shift ? @Zombiee38

Onu denem ama olmuyor ne yazıkki
  • Birkaç mod da ben tavsiye edeyim:

Auto Unequip Ammo : Yay seçiliyken başka bir silaha geçince sırtımızdaki ok da otomatik olarak yok oluyor. Yayı tekrar seçince otomatik geri geliyor.

Rich Merchants : Üstümüzde tonla yükle satıcıya gidip de 2-3 şey satınca satıcının parası kalmaması derdini ortadan kaldırıyor. Doyasıya satabiliyoruz.

Hearthfire Display Case Fix : Vitrine silah koyduğumuzda bir türlü düzgün durmaması sorununu çözen mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheShadow -- 2 Temmuz 2014; 20:41:37 >

• Beyler ben birkaç mod yükledim. Oyuna giriyorum önce bethesda logosu geliyor ardından skyrim logosu görünür görünmez oyun kapanıyor. Ben bu modları nasıl silerim? Bu hatadan nasıl kurtulurum. Oyunu baştan kurarsam savelerim gidermi? Lütfen yardım edin.
  • Problem Çözüldü. Önce Datadan problem çıkardığını düşündüğüm modları sildim ve steam workshopdan abonelikden çıktım. Ardından ekran ayarlarını düşürüp oyuna tekrardan girdim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.