Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
53
Favori
144.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dedigim gibi bikac yil olmustur ilk ciktigi zamanlarda kurdum bu modlari. Bilgisayarimda demirbas gibi kurulu, hep acip oynadigim tek oyun skyrim. Bu grafiklerle ici dopdolu bir skyrim birlesince zaten pcde oynamaya gerek olan baska bir oyun kalmiyor :) Uzuun zamandir mod olaylarina hic bulasmadim grafik olarak cok begendigim modlar kurduktan sonra. Daha otesi de cikmadi zaten :) o yuzden mod nasil kurulur falan bile unuttum inanin. Ama modlarin bulundugu klasorun ss sini paylasacagim kisa surede burada

Sslerde sadece enb goruluyor ama grafik olarak ekleyen cok mod var. Mesela dinamik golgeler. Isiklarin kameraya film efekti gibi yansimasi vs.. yani bu goruntuler icin bir cok modu kurmak gerekiyor oyuna. Tek bir mod degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 4 Ocak 2014; 2:09:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    @Dante

Anladim hocam tesekkurler cevapladigin icin. ENB ve ek olarak isik su gibi bir cok ogeyi gelistiren modlarda mevcut suan bende cok iyi bir grafik yakaladim bi ara ssler ile suslucem daha birkac eksik var. Lakin birkac oyundaki sorunlari duzelten mod ekledim karakter yaratma skill sistemi tarzida bazen acaba bi vanilla bitirsemmi diyorum ama cok sorunlar var oldugu soyleniyor. Bunlara cozum niteliginde modlar kurdum sadece. Bu konuda fikrin nedir hocam ?
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Oynanışı veya oyun dinamiğini değiştiren hiçbir mod kullanmıyorum. Sadece görsel ve Inventory ekranını kullanışlı hale getiren, haritayı kullanışlı hale getiren modlar var.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU]
  •  The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU]

Deadly dragons modunu açınca bethesda yazısı sonrası masaüstüne atıyor acaba hangi modla çakışıyor söyleyebilir misiniz ?
  • Glowing Ore Veins 300 by Baratan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9636565

Glowing Ore Veins 300 by Baratan

teşekkürler
  • Attackers In The Forest kullanıcısına yanıt
    hocam ellerine sağlık yeni başladım bende.
    bu indirme işlemini yaparken sitedeki files a tıklıyorum mesela 10 dosya var diyor bunlardan hangisini indiricez bilgin varmı veya bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

hocam ellerine sağlık yeni başladım bende.
    bu indirme işlemini yaparken sitedeki files a tıklıyorum mesela 10 dosya var diyor bunlardan hangisini indiricez bilgin varmı veya bilgisi olan ?

Genellikle en baştaki dosya son sürümü olur zaten dosyaların isimlerinde yazar versiyonları vs. İsteğe bağlı (optional) değiştirmeler veya başka modlarla uyumlu çalışabilmesini sağlayan özellikler de ayrı dosyalar halinde koyulmuş olabilir.

EN yakın zamanda ilk mesajda birkaç düzenleme yapmayı düşünüyorum. Uzun süredir modları takip edemiyordum şu aralar da malum finaller var ama hemen sonrasında gelsin yeni modlar

Çoğu insanın takıldığı konu sanırım ENB konusu. Bu konuda bilgisi çok olan bir arkadaş şöyle güzelce bir makale hazırlayıp ya yeni konu açar ya da bana özel mesajdan yollarsa bu konuya eklerim, çok makbule geçer

valla enb nedir bilmmemde işime yarayan modlar ı indirdim.
    ben daha yeni başladım 2 gün oldu.anlamadığım bazı şeylerde var oyunda mesela bana görev verdi işte git şurayı ele geçir diye iyi güzel gidiyorum dediği yere cadımı ne var tek atıyo dedim bununla uğraşılmaz 1 saatimi harcadım sonra bastım gittim.
    birde görev alıcam adamdan başka görev istiyomusun seçenekleri felan var ondan önce konuşayım şununla biraz diyorum bir bakmışsın görev yok :)1 2 defa felan gittim baktım vermiyo ne hikmetse.
    böyle bir kaç sorun var işte.
    neyse hocam sen dediğin gibi şu mod işine tekrar bir el at bence.özellikle aradığım grafik mod ları.
    nette biraz araştırdım paktli olan modlar vardı 150 tane mod felan ama linkleri hep silinmiş.
    tek tek de uğraşılmıyo açıkcası indir indir bitmiyo.

• Büyücülere dikkat :) Hocam öldüremiyorsan biraz taktiksel gidebilirsin mesela "shout" kullanmayı ihmal etme uzaktan zarar verebileceğin bir yeteneğin mutlaka olsun, odun gibi yürürsen büyücüye doğru ölmemen mucize olur

Görev konusuna gelince, muhtemelen vermiştir sana görevi ama gözden kaçırmışsındır.
    yok hocam mana bitene kadar büyü atıyorum %10 canı gidiyo nasıl öldürücem ki ben bunu :)
    birde benim yanıma bir hatun verdiler ama hatun artık yok büyücüyle kapışıyodu en son bende topukladım bir dahda görmedim hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 4 Ocak 2014; 23:08:57 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    O zaman biraz güçlenince gidersin senin dengin değil demek ki :)

Hatunu nerede verdilerse oraya gitmiştir veya bir yerlerde sıkışmıştır bu sorunu çoğu oyuncu yaşadı merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attackers In The Forest -- 4 Ocak 2014; 23:10:36 >
  • BOSS yükle otomatik buluyor çakışmayı hatayıç
  • Dante kullanıcısına yanıt
    @Dante

Resim icin saol hocam cogu moda sahibim bir kac modda suan eklediklerimle esdeger sadece house modunu gormustum tam cozememistim. Simdi sende gorunce terkardan bi arastiricam. Torch modu yerinede daha kullanisli azda olsa masfrafli tasinabilir gaz lambasi modu var. Ayarlardan gazsiz yada gazla yanabilirligini acabiliyorsun ve beline takiyorsun elinde gezdirmeden isik kaynagi oluyor. Ben gazli kullaniyorum biraz masrafli olsada gercekcilige onem verdigimden cok keyifli. birde dungeonlari zorlastiran mod ekledim. Baya zevkli suan
  • Mod işinde Steam artık iyice aşmış...

Eğer oyununuz orijinalse modların kurulumu ve kullanımı açısından Steam Workshop işinizi çok kolaylaştırıyor, siz sadece modun sayfasına girip, modu beğeniyorsunuz, o kendisi inip oyuna entegre oluyor. İnen modlar oyunun açılışında data ekranından kolayca kaldırılıp, aktif edilebiliyor.

Aslında biraz da Steam Workshop'ta bulunan kalite modlar için paylaşım yapılırsa iyi olur...
  • beğenmediğimiz çakışan modları kaldırabiliyor muyuz internette baktım bulamadım oyunu bastan mı yüklicez çalışmazsa
  • Beyler Nexus Mod Manager'i yükledim ama skyrimi seçince "Unable to get write permissions for: C:\Program Files\The Elder Scrolls V Skyrim" diye hata veriyor. Yardım ederseniz sevinirim
  • Ben skse kullanmadan direk oyuna giriyorum ve modlarda çalışıyor skse nin espirisi ne
  • Benim aradığım mod oyunda kullandığımız Q tuşuyla hızlı erişim yapmamızı saplayan ekran onun bir modu vardı.gönderen olursa sevinirim
  • Hocam ben modları NMM ile indirirken downloading yazısı çıkmasına rağmen indirme başlamıyor ? Manuel olarakda kurulum yapamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.