Şimdi Ara

iTunes son gün hediyesi Shark Dash oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iTunes tarafından Noel nedeniyle 12 gün sürecek hediye kampanyasında bugün son hediye de verilmiş oldu. 

Gameloft tarafından Köpekbalıklarını Koruma Vakfı işbirliği ile geliştirilen Shark Dash, bugün kullanıcılara ücretsiz sunuluyor. Oyun, köpekbalığı katliamına dikkat çekmek için geliştirildi ve oyun içi satın almalar doğrudan vakfa aktarılıyor.

Oyunda çevreyi kirletme amacını taşıyan ve kız arkadaşımızı kaçıran plastik ördekleri köpekbalığı kahramanımız ile yememiz gerekiyor. Bunun için belirli açıda atlama yapmamız ve banyo malzemelerini destek olarak kullanmamız gerekiyor. Oyunda farklı karakterlerle oynanabiliyor.Oyunda 4 farklı ortam ve 96 seviye bulunuyor.

• Tesekkurler apple bok gibi hediyelerin icin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1D'dan sonra sildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

Tesekkurler apple bok gibi hediyelerin icin :)

Sırf sana cevap yazmak için giriş yaptım. Ne bekliyordun?!!! Üstü açık bir mercedes clk 300 mü! Elinde iphone, ipad, ipod olanlar için yılbaşı hadiyesi olarak Apple' den. Evet bu 12 gün boyüunca 2-3 dandik klip, konser kaydı ve müzik parçası da verdi ancek geri kalan uygulama ve oyunlar gayet iyiydi.
    Bu oyun da çok güzel. Angry Birds tarzı ve çok ustaca.
    Tabi elin çekik gözlerine ne hayranlığınız varsa android fanlığınızdan Apple ne yaparsa sizin içiz boktan olur. Meyve veren ağaç taşlanır. Küçük büyüğü kıSkanır ve haset eder, çamur atar. Sen yap, daha iyiysini yap. Yada samsung ve google den iste!!!!
    AYIP!

• quote:

Orijinalden alıntı: yakazza

quote:

Sırf sana cevap yazmak için giriş yaptım. Ne bekliyordun?!!! Üstü açık bir mercedes clk 300 mü! Elinde iphone, ipad, ipod olanlar için yılbaşı hadiyesi olarak Apple' den. Evet bu 12 gün boyüunca 2-3 dandik klip, konser kaydı ve müzik parçası da verdi ancek geri kalan uygulama ve oyunlar gayet iyiydi.
    Tabi elin çekik gözlerine ne hayranlığınız varsa android fanlığınızdan Apple ne yaparsa sizin içiz boktan olur. Meyve veren ağaç taşlanır. Küçük büyüğü kıSkanır ve haset eder, çamur atar. Sen yap, daha iyiysini yap. Yada samsung ve google den iste!!!!
    AYIP!

Bence arkadaş sitem etmekte gayet haklı.Bunun nedeni verilen hediyelerin Apple gibi bir firmaya yakışmaması.Apple'ın kendi ürettiği İmovie iphoto,garageband,keynote pages,numbers gibi uygulamaları var ve bir tanesini bile hediye etmedi.Bakın verdiği uygulamalardan hiçbirisi de popüler ücretlide üst sıralarda olan uygulamalar değil.Sonuçta Apple gibi firmadan doğal olarak daha güzel hediyeler bekliyordum ben açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakazza

quote:

AYIP!

1.si apple kullanicisiyim ve onceki sene verilen hediyelere bakin bi de bu senekilere bakin bu sene tam bir rezaletti siz memnunsaniz ne ala. Ayrica beni savunan arkadasa tesekkur etmekle beraber tamamen katiliyorum kendi uygulamalarindan birini hediye etseymis en azindan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Crumby -- 6 Ocak 2013; 17:47:30 >

• Valla 12 gün boyunca en beğendiğim uygulama daha doğrusu müzik; 1.günün müziği idi sürekli dinliyorum One More Night şarkısını.
  • hediyeler güzel değildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.