Şimdi Ara

edit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
19
Favori
7.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Aksesuar #Kulaklık Apple #Aksesuar
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironbird -- 30 Ocak 2014; 12:06:13 >

• merhaba singapurdan alınma 4S var baktırdım board sorunlu dendi. kenarda duruyo siz 150 euro karşılığında cihazı yenisini ile değiştireceğinizimi söylüyorsunuz bu arada şubat başı uluslararası garantisi bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

merhaba singapurdan alınma 4S var baktırdım board sorunlu dendi. kenarda duruyo siz 150 euro karşılığında cihazı yenisini ile değiştireceğinizimi söylüyorsunuz bu arada şubat başı uluslararası garantisi bitiyor

İci acildiysa garanti disi olarak degisir ama deneriz garantiden degistirmeyi

• Pekala lütfen P.M le telefon numaranızı yazabilirmisiniz p.tesi sizi gün içinde arayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

Pekala lütfen P.M le telefon numaranızı yazabilirmisiniz p.tesi sizi gün içinde arayabilirim

Mesaj attım

• Merhaba,

Eğer mahsuru yoksa bu değişimler nasıl oluyor açıklama şansınız varmıdır?

Örnek olarak: ben size arızalı 4s getiriyorum sizde yukarıdaki rakamlara hemen o an yeni 0 kutusunda sorunsuz 4s mi veriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Merhaba,

Örnek olarak: ben size arızalı 4s getiriyorum sizde yukarıdaki rakamlara hemen o an yeni 0 kutusunda sorunsuz 4s mi veriyorsunuz?

Cihazi bana elden veya kargo ile teslim ediyorsunuz ben onu yurtdışı apple store da cihazin durumuna gore ucret ile değiştirip size teslim ediyorum ödemeyide cihazı size teslim ederken alıyorum
    Sadece cihaz değişimi oluyor Tr servislerinde nasıl kutusuz telefon geliyorsa aynı şekilde cihaz geliyor sizede.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironbird

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Merhaba,

Cihazi bana elden veya kargo ile teslim ediyorsunuz ben onu yurtdışı apple store da cihazin durumuna gore ucret ile değiştirip size teslim ediyorum ödemeyide cihazı size teslim ederken alıyorum
    Sadece cihaz değişimi oluyor Tr servislerinde nasıl kutusuz telefon geliyorsa aynı şekilde cihaz geliyor sizede.

Cevap için teşekkürler.

Tahmini ürün tesliminizle ilgili bir süre verebiliyormusunuz? Ve her ürün kesin olarak değişiyor anladığım kadarıyla.

• Evet degisiyor
    Bir hafta içinde Ankaraya yollarsanız subat başına kadar elinizde olur
    Cihaziniz değişim belgesi ile

• cevap bekleniyor.
  • Yurtdışı değişen cihazların pasaport kaydı sorunu nasıl hallediliyor peki. Eski cihaz ile aynı imei mi sahip oluyor...
  • Eski cihaz ve yeni cihazin bilgileri olan apple faturasi ve degisim belgesi veriyorum yanında bununla btk ya dilekce veriyorsunuz yeni telefona eski kayit aktariliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironbird -- 8 Ocak 2013; 19:50:15 >
  • Geçen hafta şarjda alev alan bir iPod Nano 4GB cihazım var..

Garantisi, kutusu filan yok cihazın yıllar oldu alalı. Yapabileceğin bir şey var mı?

edit

edit

edit

edit

• hocam yemek mi pişirdiniz bu cihazla
  • :))
    Vatan konserve ısıtıcı..
    Yanındalarmış iyi ki. Alev almış cihaz şarjda..
  • Bu hafta gonderilen cihazlar subat basi elinizde gondermek isteyen arkadaslar bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: cbremre

Geçen hafta şarjda alev alan bir iPod Nano 4GB cihazım var..

Garantisi, kutusu filan yok cihazın yıllar oldu alalı. Yapabileceğin bir şey var mı?

edit

edit

edit

edit

Apple ile konustumda uretimi durduğu için hiçbir işlem yapılamayacağıni soylediler yanma konusunda
    bu durumda ucret ile degistirebilecegimi ogrendim ucrette nerdeyse sifir parasina denk geliyor bilginize

• kendisine bir ürünümü değişmesi için kargoladım.
    gelişmeleri burdan yazıcağım takip edenler ilgilenicektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

quote:

Orijinalden alıntı: cbremre

Geçen hafta şarjda alev alan bir iPod Nano 4GB cihazım var..

edit

edit

edit

edit

10TL ye alırım

Kargo alıcıya aitse olur tabi :)

• iyi akşamlar bende paramparça bir iphone 3g var ön kasa paramparça pil dokunmatik lcd ve anakart sorunsuz çalışıyor parçalar ayrı alırmısınız?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.