Şimdi Ara

Sony Xperia Z, su geçirmez kasa ve HDR video kaydı ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
6.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia Z, su geçirmez kasa ve HDR video kaydı ile geliyor

Sony'nin merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonlarından Yuga kod adlı Xperia Z'ye ait detaylara yenilere eklendi. Japon üretici tarafından birkaç gün içerisinde resmi olarak lanse edilmesi beklenen telefon, 5-inç büyüklüğünde Full HD ekrana (Reality Display), dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemciye ve 13 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olacak. Sony'nin yeni nesil Exmor RS serisi üst seviye sensörüne yer verilen ve bu sayede yüksek foto-video kalitesi vaad eden telefon, iddialı özelliklerle geliyor.

İskelet tipi yapı ile farklı katmanların üst üste geldiği özel tasarım anlayışı, piyasadaki pek çok rakibinden farklı olarak "su geçirmez" özelliği ile pekiştirilen telefon Android 4.1 işletim sistemiyle piyasaya giriş yapacak. Su geçirmez özelliği sayesinde farklı kullanım koşullarında daha yüksek dayanım sergileyebilecek telefon, ayrıca Exmor RS serisi yeni sensör sayesinde yüksek hızlı fotoğraf kaydı ile birlikte HDR video çekimine de olanak tanıyacak. Son derece şık bir tasarıma sahip olan Xperia Z'nin 7 Ocak'ta tanıtılması bekleniyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony Xperia Z yeni görseller

• Telefon çok şık duruyor(Hem görünüş hem özellikleriyle) ama 5 inç çok büyük değil mi?.

• Sony'den mükemmel bir telefon geliyor.

Galaxy S3'e tercih sebebidir. En azından -görebildiğim kadarıyla- S3 gibi elde kalite hissi uyandırmayan bir telefon gibi değil. Çok şık ve kaliteli duruyor.

Fiyatı açıklansın, Türkiye'ye gelsin, 4S'ten bu telefona geçilir.
  • Bu sefer oldu gibi gözüküyor beklediğim beklenilen Sony dokunuşu olmuş gibi :)

• olmuş bu olmuş

• su geçirmez olması telefonun genel ısı salınımında sıkıntı yaratırmı bunu merak ettim.

• gelsın gorelım. belki s4 ü beklemez alırız :)

• insallah son dakika abuk subuk bir yerden kismazlar (batarya mesela)
  • Sony yaptımı tam yapar. Sonyden şaşmam asla. bu model varken gidip samsung apple asla almayın. Şu kaliteye şu güzelliğe bak ya. Exmor RS sensörü yeter 120Fps video kaydı biran önce çıkarsınlar artık.

• Sony den hicbir beklentim kalmadi artik. Bu telefon 2013 de tanıtılır 2014 un yarisinda turkiyeye 2000 liraya gelir ki o zAmana kadar diger markalar tarafindan daha ucuza daha yeni modeller gelir. Xperia ion u tam 1 sene bekledim fakat ayni fiyata galaxy s3 gibi htc one x gibi alternatif olunca is degisiyo.... sony boyle giderse turkiyedeki pazar payini kaybedecek.

• su geçirmemesi güzel özelliklerde çok iyi ama şunlar açığa kavuşturulması lazım

kamera ne kadar başarılı?
    pili kaç mah?

• Kardes yaziyi oku bu alet su gecirmiyormus isi sorunu olmaz isininca soguk suyla yikarsin sogur

• Gerek tasarım olsun, gerekse ek özellikleri bakımından Sony'nin piyasaya sürdüğü en sevdiğim akıllı telefonu.

• Hot Gangnam Style Dancing Shaped U Disk USB Flash Memory Drive 4GB, http://url7.me/78Ah . Promotion price : $7.99 + Free shipping !! A lot of people in the world like it so much,and you ?!!
  • Sony telefon da kat ettiği yolu İnşAllah pazarlama konusunda da kat eder.

• Olmuş bu :)

• Olmuş bu telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi güzel sadece sony bana güven vermiyor. Onun dışında telefona laf yok.

• S3'den geçiş yapacağım tek telefon.

• Bataryası sökülebilir batarya mı? anlamadım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.