Şimdi Ara

Gökçeada Baştepe Deniz Gözetleme Radarı İstasyon Komutanlığı (Karakol Komutanlığı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben acemi birliğimi İskenderun'da denizci olarak yaptım ve başlıkta adı geçen birliğe tertibim çıktı. Ancak usta birliğim hakkında hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Birliğim hakkında bilgisi olanlar yazabilirler ise çok sevinirim.

Saygılarımla

edit: askerliğimi burada yaptım, yardımcı olmamı isterseniz mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sammykunny -- 6 Ocak 2015; 0:45:39 >

• dağın tepesinde saatte 150 km hızla rüzgar esen bir yer. Ben yazın bir kere gitmiştim ve neredeyse uçuyorduk, oradaki askerlerin de söylediği kışın çok daha sıkıntılı olduğu. etrafta da pek birşey yok. gökçeada merkez zaten küçük bir yer. allah kolaylık versin. hayırlı tezkereler.
  • Dağın başında doğru rüzgarlı doğru fakat sen oraya gittiğinde ben farklıyım diyecek kadar farklı olucaksın aşağıdaki alayda o kadar kişiden farklı olucaksın bir ayrıcalığın olucak denizcisin .
    Kışın güzel oluyor şuan bende orada askerim güzel yani biraz şehire uzak o kadar askerliğin iyisi kötüsü olmaz topu topu 1 yıl sabret

Şafak 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weyso-94-2 -- 20 Ağustos 2015; 3:20:55 >
  • Sizin donemde karakol komutani kimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weyso-94-2 W kullanıcısına yanıt

2016 da degisti sanirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.