Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: ThisisRevolution

quote:

Arkadaşlar dont starve togethere rog paketi de eklendiğini duydum. Bunu oynamak için rog paketi olması gerekli mi. Togethere giriş sağlayabiliyorum. Eğer gerekliyse, hazır 6,50 TL iken alabilirim hemen.

RoG ücretsiz oldu togetherda. Almana gerek yok ama normal dont starve için alıcaksan alabilirsin.

Geçen baktığımda 6,50 TL yazıyordu diye hatırlıyorum rog'u. Ama dün baktım 2,50 TL gördüm. Şaşırdım önce. Alıverdim. 6,50 TL olsa da alacaktım gerçi. Bir sigara paketi olmuş en düşük 6,50 TL şu zamanda. Don't starve ilk çıktığında saatlerimi harcadım bu oyuna. Hala da ara ara oynarım. Şimdi rog ile yeniden bir maceraya atılacam. Hatta başladım bile haritaya. :)

İyi yapmışsınız hocam ben de nisan gibi almıştım rogu 3 lira civarlarında. Sigara pahalandı galiba neyse en güzeli djarum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun Rog'suz hali yeni baslayanlar icin bir nevi tutorial gibi oyunu cozen adam bi daha dlc'siz oynamaz bana kalirsa

• beyler together onayacak varsa pm atsın
  • Bir kaçtane sorum var cevaplarsanız sevinirim.Oyunda en fazla 36 gün dayanabildim.
    Çilek çalılarını toplayıp kampımın yanına diktim.Hepsine gübre verdim ama sadece bir kere hasat verdiler.Kışın hiç hasat alamadım çalılardan.Nerde hata yaptım?
    Gene aynı şekilde ot ve çalılar soküp kampımın yanına diktim aynı şekilde büyümediler?
    Tent yani çadır yaptım ama bir kaç uyumamdan sonra çadır yok oldu bunun belli bir süresi mi var?
    Kışın gelen penguenleri öldürmemin bana bir faydası var mı?
    Arıcılık içinde ne yaptıysam arıları yakalamamı yarayan el alettini bulamadım adını biri paylaşırsa wiki den yapımına bakmak istiyorum.
    Kışın köfte yapmak istiyorum ama hiç çilek bulamadığım için olmuyor.
  • Arkadaşlar beraber oynamak isteyen olursa
    Steam İD:ownerplus
  • quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

Bir kaçtane sorum var cevaplarsanız sevinirim.Oyunda en fazla 36 gün dayanabildim.
    Çilek çalılarını toplayıp kampımın yanına diktim.Hepsine gübre verdim ama sadece bir kere hasat verdiler.Kışın hiç hasat alamadım çalılardan.Nerde hata yaptım?
    Gene aynı şekilde ot ve çalılar soküp kampımın yanına diktim aynı şekilde büyümediler?
    Tent yani çadır yaptım ama bir kaç uyumamdan sonra çadır yok oldu bunun belli bir süresi mi var?
    Kışın gelen penguenleri öldürmemin bana bir faydası var mı?
    Arıcılık içinde ne yaptıysam arıları yakalamamı yarayan el alettini bulamadım adını biri paylaşırsa wiki den yapımına bakmak istiyorum.
    Kışın köfte yapmak istiyorum ama hiç çilek bulamadığım için olmuyor.

http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Bug_Net
    arı yakalamak için bunu yapıcan ayrıca frefly fln da yakalıyo bu...
    eğer rogda oynuyosan kışın buzlu köfte yapabiliyon böyle garip bişi var
    penguenleri öldürme! gece yanlarına git yumurtalarını cal
    öyle şirin gözüktüklerine bakma cok sağlam vuruyolar ayrıca
    öldürsen bile genelde tüy veriyo o da hicbişiye yaramıyo ztn...
    tent 6 kullanımdan sonra bitiyo, sap samanı rotla fertilize etmen lzm
    kışın yeni çilek çıkmıyo ama önceden toplamadığın çilekler duruyo onları toplayabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 27 Haziran 2015; 0:10:01 >

• leon tr kullanıcısına yanıt
    Saol dostum çok yardımcı oldun.
  • How to kill deerclopz ? Bir türlü halledemedik arkdaşlarla o canavarı öldürmenin bi yolu var mıdır ? İllet ettirdi. Bir saldırdı 15 20 gün geri götürdü bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

How to kill deerclopz ? Bir türlü halledemedik arkdaşlarla o canavarı öldürmenin bi yolu var mıdır ? İllet ettirdi. Bir saldırdı 15 20 gün geri götürdü bizi.

Domuz kaskı ve zırh taktın mı öldürürsünüz. Aslında göründüğü kadar zor değil ama ansızın gelince insan şaşırabiliyor bazen.
  • Önceden hazırladığım yemek listem vardı. Geri sayfalarda kalmış. Paylaşıyorum faydalanmak isteyen olursa. En sık kullandığım tarifler bunlar. Kağıda yazdırdım monitörümde duruyor yapışık. :))

Güncel Yemek Listesi 2015 Yandex Linki

• quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

How to kill deerclopz ? Bir türlü halledemedik arkdaşlarla o canavarı öldürmenin bi yolu var mıdır ? İllet ettirdi. Bir saldırdı 15 20 gün geri götürdü bizi.

Giant'lar gelince yani o mevsim bosslarını öldürmek için bufolaların yanına çekip onlara öldürtün.

Köyünü kurarken bufololara yakın kurmalısın. Boss'lar alan attığı için bufololar hemen ona saldırıyor.

Yaz boss'u sıkıntı o alev saçıyor onu da taşlara çekerek 2 taşın arasına sıkıştırmalısınız sonra arkadan vur gitsin.
  • Eline sağlık ben hep köfte çalışıyorum canavar etleri bir işe yarıyor :)
  • 500 tane falan tuzak yaparsanız rahat öldürürsünüz.
  • Bu rog paketi gerçekten daha zorlu ve değişikmiş. Şimdiye kadar nasıl oynamadım anlamıyorum. Ne zamandır oynamıyorum diye beni bile zorladı. Deerclops yıktı geçirdi mekanımı. :) Tabi sonucunda gözünü pörtlettim o ayrı mesele.

Sormak istediğim bir şey var. Rog paketinde yaptığın peteklerdeki arılar kırmızı mı oluyor. Bendekiler kırmızı. Acaba normalde mi bu böyle, yoksa peteklerim bug'da falan mı kaldı. Birisi cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Bu rog paketi gerçekten daha zorlu ve değişikmiş. Şimdiye kadar nasıl oynamadım anlamıyorum. Ne zamandır oynamıyorum diye beni bile zorladı. Deerclops yıktı geçirdi mekanımı. :) Tabi sonucunda gözünü pörtlettim o ayrı mesele.

Sormak istediğim bir şey var. Rog paketinde yaptığın peteklerdeki arılar kırmızı mı oluyor. Bendekiler kırmızı. Acaba normalde mi bu böyle, yoksa peteklerim bug'da falan mı kaldı. Birisi cevaplarsa sevinirim.

Bugta Falan Kalmamış. Yaz Mevsiminde Killer Bee ye Dönüşüyor Arılar.
    Ayrıca Beyler Her Pazartesi Dont Starve Rog Canlı Yayınım Var İzlemek İsteyenler İzleyebilir.
    Önceki Yayınlarımı İzlemek İçin Tıklayın
    Yeni Yayınlar İçin Twitch Linki
    Her Pazartesi Saat 21:30 da Dont Starve Rog Yayınımız Var Ortalama 120 Dakika Sürüyor.

• Arkadaşlar oyunu doğru düzgün oynayan yok mu beraber uzun soluklu oynayabileceğimiz birilerini arıyorum
  • Battle Spear ve Battle Helm sadece Wigfrid karakteriyle mi yapılıyor?

"It can only be crafted by Wigfrid" Diğer karakterlerle de yapılıyor olsaymış iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TUNÇBİLEK -- 13 Temmuz 2015; 19:55:17 >
  • Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Togather oynamak isteyen herkesin eklemesini beklerim.
    ID: altmeer
  • Oyundaki yaratıkların canlarını ve vurdukları hasarı değiştire bilmemize izin veren bir mod var mı?

en azından booslarınkini, togetherda çok kolay oyun
  • Denizlere açılıyoruz beyler hazırlanın

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.