Şimdi Ara

Vw cc 1.4 160 bg BENZİN HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
106.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crocike -- 23 Haziran 2021; 11:51:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crocike

Merhaba Ben Vw CC 1.4 160bg almayi düşünüyorum da şey kafam karışan test sürüşü yaptım hizmetçi dediki 1.4 motor içinde bişe var dedi Benzin Cok Gidiyor muş Sizce Doğru mu bana doğru gelmedi. benım aracım vw golf 1.6 trenline 102bg 2009 mdl var benzin i yakıt normal ama bu cc 1.4 160bg cok benzin gidiyor muş öle bişe var mi bilgi lütfen vw cc 1.4 almak üzereyim... Bu almadan once bunu konu açtım...

160 hp turbo+kompressorlu bir motor elbette ki sizin golfünüzden fazla yakacaktır.
    Zaten üretiliş amacı performanstır ekonomi değil.
    CC forumda çokça eleştirilen bir araç yerinizde olsam başka seçeneklere yönelirim.
    Linkte epey bir paylaşım oldu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_69863282/mpage_2/f_/key_//tm.htm#69898890

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crocike -- 4 Ocak 2013; 11:30:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Merhaba Ben Vw CC 1.4 160bg almayi düşünüyorum da şey kafam karışan test sürüşü yaptım hizmetçi dediki 1.4 motor içinde bişe var dedi Benzin Cok Gidiyor muş Sizce Doğru mu bana doğru gelmedi. benım aracım vw golf 1.6 trenline 102bg 2009 mdl var benzin i yakıt normal ama bu cc 1.4 160bg cok benzin gidiyor muş öle bişe var mi bilgi lütfen vw cc 1.4 almak üzereyim... Bu almadan once bunu konu açtım...

160 hp turbo+kompressorlu bir motor elbette ki sizin golfünüzden fazla yakacaktır.
    CC forumda çokça eleştirilen bir araç yerinizde olsam başka seçeneklere yönelirim.

Bilgi İçin Teşekkürler.
    Fakat Ben Volkswagenciyim CC Sevdigim bir araba
    Ama Volvo yu Hiç Donanım, Teknik bilgi gibi Öğrenemedim henuz..
    Ben Sport bir araba İstiyorum.. Golf Sport full donanım Olmadığı için verip Cc Almak lazım.. ABS 1 tane var başka yok. ama aldığımda pişman değilim İlk Kez sıfır Golf Donanımsız Almıştım...

Bu Benzin CC Turbo Performans Toplam 1.8 - 2.0 TSI Gibi Benzer mi

• hem 160 bg olacak hem sport kullanıma uygun olacak. buraya kadar sorun yok ama az yaksın diyince komik olmuyormu? 160 bg motordan ekonomi beklemek enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vw ciyseniz bir şey diyemem tabi markaya gönül vermek ayrı bir şey.
    fakat volvo s60 daha üstün bir araç.
    1.4tsi performans konusunda üstün bir motor.
    Fakat otomatik şanzıman sıkça sorun çıkarabiliyor.
  • quote:

quote:

Saçma sapan bir yorum.

1.6 Golf fazla yakan bir araç. Hemde performans vermeden.

CC ise hem performanslı hem de Golf yakar.

O yüzden yakıt olarak aralarında bir fark olmaz.
    Konu sahibi arkadaş, çok daha fazla performans ile aynı yakarsınız.

• Bahsi geçen Golf ün (kendi aracım) şehir içi fabrika tüketim değeri 9.7, cc nin tüketim değeri ise 8,9 lt.

Golften fazla yakacağını ben de düşünmüyorum.
  • tsi motorlar hakkında eğer sağ ayağınıza hakim olmazsanız çok yaktığını defahatle belirttik gösterdik.
    forumda bununla ilgili konular açıldı.
    160lık motorun güç grafiği göz önüne alındığında hele ki şehir içi kullanımda az yakacağını düşünmek sükut-u hayal olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

Forum tarihinde gördüğüm en bozuk Türkçe.. Eşşeğe altın CC taksalar eşşek gene eşşektir...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

Forum tarihinde gördüğüm en bozuk Türkçe.. Eşşeğe altın CC taksalar eşşek gene eşşektir...

Ayrıca 'hizmetçi' kim?
  • Anlamak için birkaç kez okudum,gerçekten böyle bozuk bir Türkçe görmemiştim.

Anladığım kadarıyla sorunuza cevap vereyim,bu forumda adı ve tartışması en çok geçen araçlardan biri.Sağ üst kısımda arama bölümü var,oraya yazarak istediğinizden fazlasını elde edebilirsiniz.Yakıtından çarpışma testlerine kadar.

Ayrıca forumdan ayrılan ve ağustos ayından bu yana CC kullanan eski bir forumdaşımızın inceleme paylaşım konusunu da vereyim.

http://www.passatturkiye.com/otomobil/4589-volkswagen-cc-taner-gode.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

quote:

Saçma sapan bir yorum.

1.6 Golf fazla yakan bir araç. Hemde performans vermeden.

CC ise hem performanslı hem de Golf yakar.

O yüzden yakıt olarak aralarında bir fark olmaz.
    Konu sahibi arkadaş, çok daha fazla performans ile aynı yakarsınız.

Bilgi İçin Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Anlamak için birkaç kez okudum,gerçekten böyle bozuk bir Türkçe görmemiştim.

Anladığım kadarıyla sorunuza cevap vereyim,bu forumda adı ve tartışması en çok geçen araçlardan biri.Sağ üst kısımda arama bölümü var,oraya yazarak istediğinizden fazlasını elde edebilirsiniz.Yakıtından çarpışma testlerine kadar.

Ayrıca forumdan ayrılan ve ağustos ayından bu yana CC kullanan eski bir forumdaşımızın inceleme paylaşım konusunu da vereyim.

http://www.passatturkiye.com/otomobil/4589-volkswagen-cc-taner-gode.html

Teşekkürler..

• quote:

Teşekkürler..

Rica ederim,sonucunda da bilgi verirseniz faydalı olur.

Kolay gelsin.
  • konuyu açan kişi sanırım google translate den çeviriyor
  • Belki CC kadar performans sağlamaz ama S60'a da bir bakın derim...TSİ motor ve 160 beygir sürekli performanslı kullanacam derseniz yakıt tüketimide tabiki artacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faith_388

Belki CC kadar performans sağlamaz ama S60'a da bir bakın derim...TSİ motor ve 160 beygir sürekli performanslı kullanacam derseniz yakıt tüketimide tabiki artacak...

Ustat s60 1.6 180 hp powershift bence, CC'den daha iyi gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: faith_388

Belki CC kadar performans sağlamaz ama S60'a da bir bakın derim...TSİ motor ve 160 beygir sürekli performanslı kullanacam derseniz yakıt tüketimide tabiki artacak...

Teşekkürler.. Ama Ben Hızı Yapacak Degilim Normal de Performans da Umrumda Degil.. Bu CC uzun ve bagaj büyük bana uygun geldi..
  • Çok aşırı bir tüketim söz konusu değil motor performansına ve gücüne göre normal hatta ideal sayılabilir eğer sert kullanmazsanız fazla bir tüketimi yok ancak seri kullanımda biraz artıyor her araçta olduğu gibi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.