- x
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜCRETSİZ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ FIRSATI
531 Cevap33096 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1390 Mesaj
4 Ocak 2013; 9:40:37 

Arkadaşlar ilgili bakanlıkta çalışan bir arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum. Forumun yaş ortalamasını dikkate alınca epey arkadaşın işine yarayacak bir eğitim gibi görünüyor. Hem tatil yapıp hem de eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bence kaçırmayın.

Not: Lütfen olayı siyasi bir boyuta çekmeye yönelik mesajlar yazmayın. Bu yaklaşımda olan kişiler itina ile şikayet edilir.

İlgili link için TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinibil -- 4 Ocak 2013; 11:08:23 >

42 Mesaj
4 Ocak 2013; 9:57:17 

Çok teşekkür ediyorum hocam haber verdiniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SATILIK MACBOOK AİR MD223TU/A
http://forum.donanimhaber.com/m_82081736/f_//tm.htm#82081736

256 Mesaj
4 Ocak 2013; 10:17:15 

bu konu hakkında bilgi verebilecek olan varmı?
buraya nasıl gidilir?
burada ne yenir ne içilir?
cebimizden para harcayacakmıyız?
kamp lideri olduktan sonra kamplara katılmak zorunlumu?
kısacası bilen birisi işi özetlerse çok iyi olur.

50 Mesaj
4 Ocak 2013; 10:17:29 

öğretmenler katılabilirmi acaba?? kimler katılabilir kısmında memurlar için bir şey yazmıyor

97 Mesaj
4 Ocak 2013; 10:20:37 

teşekkür ederiz.

son katılım tarihi nedir acaba?

Birde bundan sonraki kamplar ne zaman olur ki böyle 15 tatilde mi yazın mı yoksa her daim mi?

alışverişlerim @sL@N,indigo_blue,hakan_80,gover54,muratsahin2003,tenahiz,furza,müdür-42,polyo,Parçalı Canvas,abuabuzer,dj.trust.06,oyyono,pvp_headshot,Paw-R,jovanovic,a.yasin45,gunner92fb,lyonas,muhendizz,soldierkan,htepeli,

1390 Mesaj
4 Ocak 2013; 10:26:44 

Arkadaşlar lütfen bu kadar hazırcı olmayalım. Merak ettiğimiz konuları illa ki birileri bize aktarsın diye beklemeyelim ve mümkünse aşağıdaki siteden aklımıza takılan soruların yanıtlarını arayalım. Bu eğitimler ve yapacağınız tatil zaten bedava ama bilgiye de bedava ulaşma alışkanlığı sürdürülebilir bir yaklaşım değil bence. Saygılar.

http://www.genclikkamplari.gov.tr/

20 Mesaj
4 Ocak 2013; 10:37:30 

http://www.genclikkampl....tr/Modul/Donemler.aspx

buradan kamp tarihlerini görebilirsiniz. memurlar katılabilir ancak yıllık izin mi alırlar idari izin mi o kadar detayını bilemiyorum tabii.

83 Mesaj
4 Ocak 2013; 11:05:24 

herşeyi okudumda eğitimin yapılacağı yere ulaşımı nasıl sağlayacağız biletleri onlar mı temin ediyorlar ?

1390 Mesaj
4 Ocak 2013; 11:07:41 

quote:

Orijinalden alıntı: shamrock33

herşeyi okudumda eğitimin yapılacağı yere ulaşımı nasıl sağlayacağız biletleri onlar mı temin ediyorlar ?

Sorularınız için en sağlıklı cevapları Bakanlığın ve ilgili il müdürlüklerinin iletişim bilgilerini kullanarak elde edebilirsiniz.

http://www.genclikkampl....tr/Modul/Iletisim.aspx

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2013; 15:41:04 

quote:

Orijinalden alıntı: kendinibil

Arkadaşlar ilgili bakanlıkta çalışan bir arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum. Forumun yaş ortalamasını dikkate alınca epey arkadaşın işine yarayacak bir eğitim gibi görünüyor. Hem tatil yapıp hem de eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bence kaçırmayın.

Not: Lütfen olayı siyasi bir boyuta çekmeye yönelik mesajlar yazmayın. Bu yaklaşımda olan kişiler itina ile şikayet edilir.

İlgili link için TIKLAYINIZ

saol hocam, bende böyle birşey arıyordum, iyi denk geldi

39 Mesaj
4 Ocak 2013; 15:50:48 

çok teşekkürler hocammm

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

281 Mesaj
4 Ocak 2013; 16:15:31 

Ücret veriliyormu acaba ? Birde öğretmenler başvuruda bulunursa idari izinli sayılırmı ?

black&white

1913 Mesaj
4 Ocak 2013; 16:24:49 

Çok tsk ler. Trabzona kampci olarak gitmistim bunada lider olarak giderim sanirim. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği 🔱

86 Mesaj
4 Ocak 2013; 16:37:22 

Bu guzel haber ıcın tesekkurler hocam

| İphone 4s | Canon 60d | Logitech Maraton M705 | Samsung R522 Notebook | Tamron 17-50 f2.8 | Canon 85mm f 1.8 |

2079 Mesaj
4 Ocak 2013; 17:20:56 

gitsem de gitmesemde teşekkürler hocam.. aslında istiyorumda kafam allak bullak yahu.. bakalım, kısmet artık.. tekrar teşekkürler

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

321 Mesaj
5 Ocak 2013; 13:08:33 

Peki günlük ücret nekadardır liderlik için ? Kesinlikle merakımdan soruyorum. Yoksa illa para ile yapılcak bişey değil tabiki.

752 Mesaj
5 Ocak 2013; 14:03:16 

Güzel bir deneyim olur hem topluma yararlı olmak boş oturmaktan iyidir hemde bu sayede yeni yerler kültürler tanınmış olur. Biraz daha ayrıntı verseler iyi olurdu anlayamadığım yerler var.

Devlet yararlı olanı yapmak için vardır, birey ise güzel olanı.

1390 Mesaj
5 Ocak 2013; 16:06:02 

quote:

Orijinalden alıntı: espial

Güzel bir deneyim olur hem topluma yararlı olmak boş oturmaktan iyidir hemde bu sayede yeni yerler kültürler tanınmış olur. Biraz daha ayrıntı verseler iyi olurdu anlayamadığım yerler var.

Arkadaşlar yukarıda bakanlığın ilgili birimlerinin mail ve telefon bilgilerini verdim. Lütfen bu kadar hazırcı olmayalım biraz zahmete katlanıp iki satır mail ya da iki üç dakikalık bir telefon görüşmesi yapalım. Bazı arkadaşların sorularını görünce oldu olacak sizin yerinize de biz gidelim kamp liderliği eğitimine diyesim geldi açıkçası.

85 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:44:03 

ben daha önce seyyah programı içinde çanakkaleye gittim izmirden, daha once gitmeyip bilmeyenler diğer insanların beynini yıkamasın. son derece keyifli ve zevkli geçti gezi. ne siyaset barındırıyo nede baska bişey. bi cok arkadas edindim. bunada basvurcam saolasun haber veren arkadass

-

Nickimin altındakini tokatlıyorum

-

360 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:50:23 

sağolasın

321 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

ben daha önce seyyah programı içinde çanakkaleye gittim izmirden, daha once gitmeyip bilmeyenler diğer insanların beynini yıkamasın. son derece keyifli ve zevkli geçti gezi. ne siyaset barındırıyo nede baska bişey. bi cok arkadas edindim. bunada basvurcam saolasun haber veren arkadass

hocam kamp ve liderlik hakkında bildiklerini bizimle paylaşırsan çok memnun oluruz.

85 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:29:11 

quote:

Orijinalden alıntı: beneoushtatic

hocam kamp ve liderlik hakkında bildiklerini bizimle paylaşırsan çok memnun oluruz.

Hocam benim gittiğim Seyyah programıydı liderlik değildi, Gezelim görelim tarzında bişeydi Çanakkaleye gittik. Grup son derece eğlenceliydi, başımızdaki liderlerde son derece iyi insanlardı. İzmir'den gittik bide hocam kimsenin aklına bisey gelmesin siyasi olaylar falan kesinlikle dönmüyo zaten. Gidiş-geliş, kalma, sabah kahvaltısı-akşam yemeği onlardan. 4 kişilik odalarda kalmıştık kyk yurdunda. İmkanı olanlar başvursun derim güzel bi tecrübe ve güzel bi an oluyo

-

Nickimin altındakini tokatlıyorum

-

1126 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:40:29 

yaş sınırı 35 miş...:(

676 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:41:03 

guzelmısss

575 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:00:41 

Takipteyim

Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.

1952 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:24:01 

bizler zaten eşşeğiz 4 yıl okulunu okuduk... sonra burada 4 günde eğitimi versinler.. 4 günlük eğitimle çocukları emanet etsinler.. eğitime karşı deilim eğitimin bu kadar basit görülmesine karşıyım.. yazık gerçekten..

Uyman gereken imza kurallarını okumak için çok çalışman lazım...

206 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:23:48 

bir kamp lideri olarak böyle bir konun sıcak fırsatlarda açılmasına anlama vermedim sadece ama forumun çoğunluğunun bu kısım oluşturduğu içinde iyi bir fırsat, bilgi almak isterseniz mesaj atabilirsiniz

benim çektiğim bir video bu yaz çok severdim bu kampçıyı :) https://www.facebook.co...o.php?v=161538500651102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edsamu -- 5 Ocak 2013; 23:29:51 >

206 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:25:29 

quote:

Orijinalden alıntı: PONO

şimdi ben üniversite dolayısıyla ıspartadayım,1 hafta sonra 5 haftalık tatile giriyoruz,bu tatil süresi içinde eğitim ve eğitim silifkede olacakmış oraya gidilecek ve nerede konaklanacak ve süre bitiminde serfitika mı verecekler,kamplar ne zaman başlıyor

orda bir kampçı gibi kampçıların kaldığı yerde kalacaksınız sertifika falan bizim zmanımızda verilmiyordu şimdi de verilmez heralde alanınıza göre kamp lideri oluyorsunuz, kamplar tüm yaz aylarında oluyor eylüle sarktı hatta bu sene .

206 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:28:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Ücret veriliyormu acaba ? Birde öğretmenler başvuruda bulunursa idari izinli sayılırmı ?

evet yol masrafalraı ve orda kaldığınız gün için belli bir miktar veriliyor ama emin olun o para bir şekilde gidiyor çünkü bu gönülülük işi ;) öğretmenler başvurabilir resmi bir iş yaptığınız için izin yazınız bakanlık tarafından yazılacktır gerek eğitim süresinde gerekse de kamp anında.

206 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:33:22 

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

bizler zaten eşşeğiz 4 yıl okulunu okuduk... sonra burada 4 günde eğitimi versinler.. 4 günlük eğitimle çocukları emanet etsinler.. eğitime karşı deilim eğitimin bu kadar basit görülmesine karşıyım.. yazık gerçekten..

kamplarda eğitim verilmiyor hocam, her önüne geleni malesef almıyorlar öncelikle zaten başvurunuz oraya yazzdığınız yazılarla seçiliyorsunuz sonra eğitim boyunca grup liderleri sizlerin tüm özelliklerinizi keşfetmeye calışıyor eğer uygunsanız seçiliyorsunuz

bizim dönemde bu kadar çok eğitim yoktu her sene 1 eğitim yapılırdı ayrıca bizim dönemden seçilemeyen 10 kişi vardı 80 kişiden.

eğer gençleri seviyorsanız meselğiniz kesinlikle farketmez. Benim için kamplar çok iyi bir deneyim ;)

1952 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:48:49 

quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

kamplarda eğitim verilmiyor hocam, her önüne geleni malesef almıyorlar öncelikle zaten başvurunuz oraya yazzdığınız yazılarla seçiliyorsunuz sonra eğitim boyunca grup liderleri sizlerin tüm özelliklerinizi keşfetmeye calışıyor eğer uygunsanız seçiliyorsunuz

bizim dönemde bu kadar çok eğitim yoktu her sene 1 eğitim yapılırdı ayrıca bizim dönemden seçilemeyen 10 kişi vardı 80 kişiden.

eğer gençleri seviyorsanız meselğiniz kesinlikle farketmez. Benim için kamplar çok iyi bir deneyim ;)

eğitime karşıyım demedim.. eğitimin basitleştirilmesine karşıyım..

gençleri seviyorsanız die bir cümle durumu duygusallaştırmaktan öteye geçemez.. kendim daha gencim kendimi neden sevmim dimi..

Bugün BESYO lardan mezun onlarca kişi varken yine ülkemin işgüzarlığı.. isteyen başvursun tabi.. ücretsiz deneyim olur ..

Uyman gereken imza kurallarını okumak için çok çalışman lazım...

459 Mesaj
6 Ocak 2013; 0:46:15 

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

eğitime karşıyım demedim.. eğitimin basitleştirilmesine karşıyım..

gençleri seviyorsanız die bir cümle durumu duygusallaştırmaktan öteye geçemez.. kendim daha gencim kendimi neden sevmim dimi..

Bugün BESYO lardan mezun onlarca kişi varken yine ülkemin işgüzarlığı.. isteyen başvursun tabi.. ücretsiz deneyim olur ..

İyi de arkadaşım bu verilen eğitim, öğretmenlik eğitimi değil liderlik eğitimi. Kaldı ki bu eğitimi alan insanlar kamptaki çocuklara, gençlere öğretmenlik yapmayacaklar. Hali hazırda kurgulanmış olan organizasyonda yalnızca yol gösterici olacaklar. En azından benim bildiğim bu. Liderlik denen kabiliyet de bir öğretmen olarak seninde bildiğin üzere her öğretmende yok ve hatta sadece öğretmenlerde yok. :) Eğer uzun ve yoğun bir eğitim verme süreci olsaydı kamplarda dediklerine katılabilirdim fakat şimdilik söylediklerin fanatiklik gibi...

321 Mesaj
6 Ocak 2013; 1:19:27 

quote:

bir kamp lideri olarak böyle bir konun sıcak fırsatlarda açılmasına anlama vermedim sadece ama forumun çoğunluğunun bu kısım oluşturduğu içinde iyi bir fırsat, bilgi almak isterseniz mesaj atabilirsiniz

benim çektiğim bir video bu yaz çok severdim bu kampçıyı :) https://www.facebook.co...o.php?v=161538500651102

Hocam biraz açarmısın olayı. Yani ilk defa duyan birisi için nedir bu iş tam olarak. Sorumlu oldugun yaş grubu kaç yaş mesela. Yada başvuruların %kaçı kabul oluyor ve eğitimde kaçı eleniyor. Ücreti beler (meraktan soruyorum) eğer yazın bir ay gidemezsek ne oluyor. Ayrıca atv dalgıçlık gibi etkinlikler var. Bunlarda eğitmen nasıl olabiliyoruz şahsen atv alNında eğitim vermek isterim keza bir atv sahibiyim. Dalgıçlık eğitiminde sertifika veriyorlar mı. Ve bu sertifika tek yıldız mı ? Ve son sorum bu açıklanan tarihlerde 3 tane liderlik aralığı var fakat birer tane etkinlik aralığı var (atv dalgıçlıkgibi). Bunların liderlikten farkı nedir. Teşekkürler

3 Mesaj
6 Ocak 2013; 9:36:28 

kulağa iyi bir fikir gibi geldi , ara tatil dönemi bu kampla güzel değerlendirilebilir. :) Grup olarak başvurma olayı varmı acaba ? araştıracağım . teşekkürler üstad.

1390 Mesaj
7 Ocak 2013; 0:10:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Senta34

kulağa iyi bir fikir gibi geldi , ara tatil dönemi bu kampla güzel değerlendirilebilir. :) Grup olarak başvurma olayı varmı acaba ? araştıracağım . teşekkürler üstad.

Rica ederim. Faydalı olursa ne mutlu...

135 Mesaj
7 Ocak 2013; 0:43:08 

Ben bu kampa öğrenci olarak katılmıştım 2004 de ve o zamanlar asosyal biri olarak fayda görmüştüm.
Gençlerle eğlenceli vekit geçirmek için güzel bir fırsat, yarışmalar, eğitimler, geziler vs.
Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knn06 -- 7 Ocak 2013; 0:43:57 >

HTC Desire _ Casper P8700 2.53GHz _ PS3 320GBslim _ LG 47LM640s _ Samsung HS3000 _ Ankara "40"_imalat Muhendisi

174 Mesaj
7 Ocak 2013; 0:51:14 

Kaydımı yaptım :)Çok teşekkürler.

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.

285 Mesaj
7 Ocak 2013; 11:12:17 

resim ekleyebilen var mı?

Başarmak deneyimle gelir, deneyim başarısız olmakla.
Eğer hatalıysan, sakın unutma ve bundan ders çıkar.

266 Mesaj
7 Ocak 2013; 14:03:18 

kayıt oldum cıkrsa gider 2 tur atarız

Bazen bilgeler bile sonu göremez

1390 Mesaj
8 Ocak 2013; 18:59:42 

quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

kayıt oldum cıkrsa gider 2 tur atarız

Hayırlı olsun

246 Mesaj
8 Ocak 2013; 20:30:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kendinibil

Arkadaşlar yukarıda bakanlığın ilgili birimlerinin mail ve telefon bilgilerini verdim. Lütfen bu kadar hazırcı olmayalım biraz zahmete katlanıp iki satır mail ya da iki üç dakikalık bir telefon görüşmesi yapalım. Bazı arkadaşların sorularını görünce oldu olacak sizin yerinize de biz gidelim kamp liderliği eğitimine diyesim geldi açıkçası.

Üstat böyle daha iyi. İnsanlar böyle hazırcı ve tembel oldukça biz değerli oluyoruz

Başvurdum. Gençlik kampları sitesini de sık kullananlarıma ekledim. Şimdi ben bunun altından girip, üstünden çıkarım

263 Mesaj
8 Ocak 2013; 21:39:16 

Çağrılan var mı? :-)

54 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:04:29 

haberne zaman verılecegı yazaıor mu

54 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:09:59 

quote:

evet yol masrafalraı ve orda kaldığınız gün için belli bir miktar veriliyor ama emin olun o para bir şekilde gidiyor çünkü bu gönülülük işi ;) öğretmenler başvurabilir resmi bir iş yaptığınız için izin yazınız bakanlık tarafından yazılacktır gerek eğitim süresinde gerekse de kamp anında.

hocam size ne kadarlık bı odeme yapmıslardı ve ne kadar süre görevlı kalmıstınız.kampta gorevlı olarak gecen bir gununuzude ozetlersenız cok yararlı olucaktır

206 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:32:41 

quote:

Orijinalden alıntı: apwbdumblodore

hocam size ne kadarlık bı odeme yapmıslardı ve ne kadar süre görevlı kalmıstınız.kampta gorevlı olarak gecen bir gununuzude ozetlersenız cok yararlı olucaktır

hocam tam olarak bilmiyorum 3 sene önceydi bizim eğitim 6 gündü 7 gün kalmıştık tabi eğitimler kısalmış,

bu eğitimde sabah kahvaltı ardından eğitim başlama saati öğle arası sonra yine eğitim ardından gece eğlencesi düzenledik yan kamp olarak 4 gruba ayrılmıştık 80 kişi , her grup 1 er gece gece eğlencesi düzenledi, kampta öğretilen kamp dansı öğretilir bi kaç canlandırıcı (ahfif animasyon tarzı) oyunlar oynatılırdı her sabah.

siz eğitim aslında kamp hayatını yaşıyorsunuz kısacası yani kampçı olarak gidiyorsunuz silifkeye ;) eğitimi görmeye

0 Mesaj
8 Ocak 2013; 23:23:41 

başvuru yaptık ama ne zaman belli olur acaba sonuçlar bileniniz var mı?

676 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:05:42 

takipp

282 Mesaj
10 Ocak 2013; 3:30:38 

ben eski izci lideriydim, o yüzden başvuruyu yaptım. inşallah çıkar. çok eğlenceli ve zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Adalet Bakanlığı - Galatasaray - Eskişehir

Ekmek - Su - Sneijder .

77 Mesaj
10 Ocak 2013; 19:22:23 

Başvuru kaydını yaptım.
Ne zaman bilgi verirler acaba?

54 Mesaj
10 Ocak 2013; 19:51:28 

quote:

hocam tam olarak bilmiyorum 3 sene önceydi bizim eğitim 6 gündü 7 gün kalmıştık tabi eğitimler kısalmış,

bu eğitimde sabah kahvaltı ardından eğitim başlama saati öğle arası sonra yine eğitim ardından gece eğlencesi düzenledik yan kamp olarak 4 gruba ayrılmıştık 80 kişi , her grup 1 er gece gece eğlencesi düzenledi, kampta öğretilen kamp dansı öğretilir bi kaç canlandırıcı (ahfif animasyon tarzı) oyunlar oynatılırdı her sabah.

siz eğitim aslında kamp hayatını yaşıyorsunuz kısacası yani kampçı olarak gidiyorsunuz silifkeye ;) eğitimi görmeye

bizi yazın felan bi yere çağırıyorlar mı bidaha

98 Mesaj
10 Ocak 2013; 20:21:34 

http://kampliderligi.org/duyuru.php#
kayıt buradan mı yapılıyordu acaba?
zira şuan işlem yapamıyorum,yapabilen var mı?

1185 Mesaj
10 Ocak 2013; 23:55:29 

bende müraacat ettim bakalım hayırlısı

740 Mesaj
11 Ocak 2013; 0:29:52 

güzel paylaşım olmuş ancak link çalışmıyor şuanda

Kendi Rızasıyla hataya girene MERHAMET edilmez ve layık değildir...

676 Mesaj
12 Ocak 2013; 22:09:28 

sonuclar ne vakıt

48 Mesaj
15 Ocak 2013; 11:11:24 

beyler ben gençlik gönüllüsüyüm sorularınızı yanıtlarım sorabilirsiniz. fakat bu gezilerle karıştırılmış yazıları okuduğum kadarıyla, geziyle alakası yok. katılınan gezilerde liderler olur bu onun eğitim kursu. başarılı olduğunuz takdirde yazın gençlik kamplarında lider olucaksınız. ama çok iyi olucak bu lider eğitimi. hele mersinde zaten :)

http://kulturyasa.blogspot.com/

2843 Mesaj
15 Ocak 2013; 11:35:58 

quote:

Orijinalden alıntı: yldz.m

beyler ben gençlik gönüllüsüyüm sorularınızı yanıtlarım sorabilirsiniz. fakat bu gezilerle karıştırılmış yazıları okuduğum kadarıyla, geziyle alakası yok. katılınan gezilerde liderler olur bu onun eğitim kursu. başarılı olduğunuz takdirde yazın gençlik kamplarında lider olucaksınız. ama çok iyi olucak bu lider eğitimi. hele mersinde zaten :)

bu liderlik eğitimini aldık ama her yıl bir dönem kampa katılmak zorunlu mu acaba

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

77 Mesaj
15 Ocak 2013; 11:37:50