Şimdi Ara

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜCRETSİZ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ FIRSATI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
6
Favori
43.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sporcuu

ben aradim bizi arayacak olan lideri daha listeler eline ulasmamis.bir onceki gurupta da aynisi olmus gece 12-1gibi msj atmislar yada en gec yarin 17:00a kadarbir bilgi verilirmis bizelere arkadaslar.msj gelen olursa haber verirseniz sevinirim.

sağol ya bi bilgi edinmiş olduk en azından.
  • 8-13 subat icin aranan yada sms gelen arkadas var mi? bana bir bilgi gelmedi daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

8-13 subat icin aranan yada sms gelen arkadas var mi? bana bir bilgi gelmedi daha.

benide ne arayan oldu ne de sms atan. Çıksaydı bu saate kadar çoktan haber verirlerdi diye düşünüyorum. Artık umudum kalmadı :)
  • 8 şubat için yarın arıycaklar galiba atla gel diye
  • bekleyelim aksam 5e kadar belki arayan yada msj atan olur..

• Banada ne sms ne arama gelmedi.Bu saatten sonra benimde umudum kalmadı yazık oldu çok istiyordum.
  • quote:

arkadaslar ben aradim daha listeler arayacak olan liderlere gitmemis.bir onceki guruptada ayni sey olmus gece 12-1gibi msj atmislar.yada yarin kesin 5e kadar sms atarlarmis bilginiz olsun.

Bir daha ardınmı yada arasanmı acaba?
  • forumdan kimsenin aranmamış olmasıda ilginç en azından bir iki kişi aranmış olmalıydı.
  • arkadaslar ben aradim msj atildi dediler.eger internetten basvuru yaptiysaniz gelin dedi bilginize

• quote:

arkadaslar ben aradim msj atildi dediler.eger internetten basvuru yaptiysaniz gelin dedi bilginize

nasıl yani numarayı verirmisin bizde arayalım.
  • Arkadaşlar sms gelmeyen arkadaşlara geçmiş olsun tıpkı benim gibi olmadı malesef.700 kişilik bir başvuru varmış 200 kişi çağırmışlar.
  • quote:

arkadaslar ben aradim msj atildi dediler.eger internetten basvuru yaptiysaniz gelin dedi bilginize

nereye mesaj atmışlar acaba??
  • bilmiyorum nereye kime msj atiklarini.arkadasin biri daha aramis onada 700 kisiden 200 ine msj attik demisler

• vayy be yalan olduk demek
  • cümleten geçmiş olsun eğitim çağrıları bitti son grupta yarın itibariyle ayrılıyor başvuruları yine takip edin bizi izlemeye devam edin :)
  • ARKADAŞLAR 16-31 MAYIS TARİHLERİNDE LİDERLİK EĞİTİMİ YAPILACAKMIŞ YENİDEN. BAŞVURULAR BAŞLAMIŞ.

http://www.kampliderligi.gsb.gov.tr
  • Haber icin tesekkurler.. de tarihleri cok kotu.. finaller var malum..keske yazin olsaydi

• ben başvurdum belki çıkar, değişiklik olur. yalnız atv safari mi at safari mi karar veremedim...

bu arada yarın 18:00'de başvurular bitiyor...
  • sonuçları bekliyorum bakalım başvurmuştum
  • arkadaşlar cevap gelen oldu mu ? size mesaj geldimi ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.