WhatsAppta engellendiğimi nasıl anlarım ?
23 Cevap13875 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

180 Mesaj

[9 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

4 Ocak 2013; 1:46:17 

WhatsAppta engellendiğimi nasıl anlarım ?

İmzam kural dışıdır! || Uymam gereken imza kurallarının cani cehenneme pislik herif.

257 Mesaj
4 Ocak 2013; 1:59:59 

engellendigini düsündügün numarayı whatsapp kullanan baska bir arkadasına eklettirerek last seen tarihine bakarsın

The Power of Dreams Honda

2010 Black Civic

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2013; 2:02:33 

quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

engellendigini düsündügün numarayı whatsapp kullanan baska bir arkadasına eklettirerek last seen tarihine bakarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2013; 2:03:17 

Nokia 2700 da whatsupp çalışır mi

180 Mesaj

4 Ocak 2013; 2:14:46 

quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

onu bende düşündüm sanırım tek yolda o eyvallah hocam ben kaçtım o zaman

İmzam kural dışıdır! || Uymam gereken imza kurallarının cani cehenneme pislik herif.

690 Mesaj
4 Ocak 2013; 2:40:00 

Seni engelleyen kişinin last seen i çıkmaz sadece adı gözükür.

BF4 CLAN:[GAZİ]BattleGAZİ
TR PSN--Keremk54TR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 HP

498 Mesaj
4 Ocak 2013; 2:42:16 

Last seeni çıkmıyorsa engellenmişsindir. Ayrıca bir gruba eklemeye çalış, eğer bir hata verirse bil ki engellenmişsindir. Hayırdır hangi kız engelledi?

'' Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı. Ama yok, onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. ''

Tupac Amaru Shakur

717 Mesaj
4 Ocak 2013; 2:46:36 

quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

deme ya

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

180 Mesaj

4 Ocak 2013; 3:06:42 

quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

tamam eyvallah hocam o zaman bi engelleme durumu yoktur

703 Mesaj
4 Ocak 2013; 3:09:33 

last seenle alakası yok. last seeni kapatma var ayarlarda. onu kapatmışsa kendisi kimseye görünmez(sadece çevrimiçiyken görünür) kimsenin de last seenini göremez.
edit: birisi seni engellemişse last seen tabiki gözükmez. ama last seen gözükmüyorsa %100 engellediğini göstermez. last seen gözüküyorsa engellememiştir. emin olabilirsin. gözükmüyorsa 2 ihtimal var. ya ayarı kapattı, ya engelledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamingLight -- 4 Ocak 2013; 3:12:38 >

180 Mesaj

4 Ocak 2013; 3:11:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Last seeni çıkmıyorsa engellenmişsindir. Ayrıca bir gruba eklemeye çalış, eğer bir hata verirse bil ki engellenmişsindir. Hayırdır hangi kız engelledi?

agagaga tecrübe konuşuyor beyler

180 Mesaj

4 Ocak 2013; 3:13:30 

quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

last seenle alakası yok. last seeni kapatma var ayarlarda. onu kapatmışsa kendisi kimseye görünmez(sadece çevrimiçiyken görünür) kimsenin de last seenini göremez.

Last seen gözüküyorsa bu Engellediği saat mi oluyor yani ?

703 Mesaj
4 Ocak 2013; 3:15:52 

quote:

Orijinalden alıntı: RafaNadal

Last seen gözüküyorsa bu Engellediği saat mi oluyor yani ?

editle açıklama yaptım. last seen gözüküyorsa engellememiş. rahat olabilirsin.

498 Mesaj
4 Ocak 2013; 3:38:06 

Kesin çözümü yazdım yukarıda. Grup açıp eklemeye çalışın eğer hata verirse engellemiştir. Ha eğer gruba eklerseniz ve bir sorun çıkmazsa işte o zaman sağlam bi bahane bulmanız gerekebilir. Başkalarını ekleyecektim seni ekledim kusura bakma falan dersin.

'' Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı. Ama yok, onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. ''

Tupac Amaru Shakur

457 Mesaj
4 Ocak 2013; 4:21:01 

abaza sürekli yazarak kızı rahatsız mı ettin la

Heat Rash

2298 Mesaj
4 Ocak 2013; 4:27:09 

telefon iphone ise engellediği an last seen kayboluyor ama diğer telefonlarda ne oluyo bilmiyom ha last seen i ayarlardan kapatmışta olabilir ancak 10 dk önce konuştuğun bi insanın son giriş zamanı açıksa 10 dk sonra da ya ben şunu bi kapatayım demez bence ama olduda kapattı diyelim bi kaç şey yaz mesela ismini yaz sonra laaaaaan de yazdıgın şeyler de 2 tik olmuyosa engellemiştir malesef beni biri engelleyince psikolojik olarak onla daha çok konuşmak istiyorum mesaj atıp duruyorum sinir oluyorum onuda sinir ediyorum sonra mutlu olup rahatlıyorum bi daha da hiç aramıyorum nasıl bi kişiliğim cidden kendimden korkuyorum bazen

★★ Twitter'dan hızlı ulaşım ★★

iPhone 5s Gold 16GB IOS 8.0 BETA 3 | The New iPad 32GB wifi IOS 8 BETA 3 |★★ STEAM ★★ | imessage'dan ulaşım için: gopgop7@gmail.com ★★ Battlefıeld 4 ★★

886 Mesaj
4 Ocak 2013; 4:38:18 

Last seen çalışmıyorsa whatsapp 'sunucu'ları geçici bi çöküş yaşamkata da olabilir. O zaman kimseninki görünmüyor ama.

72 Mesaj
4 Ocak 2013; 8:40:04 

quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

edit: birisi seni engellemişse last seen tabiki gözükmez. ama last seen gözükmüyorsa %100 engellediğini göstermez. last seen gözüküyorsa engellememiştir. emin olabilirsin. gözükmüyorsa 2 ihtimal var. ya ayarı kapattı, ya engelledi.

adam haklı veya numarayı baska telefona kayıt edıp bakacaksın

674 Mesaj
4 Ocak 2013; 8:48:58 

bendede aynısı var last seen gozukmuyo gruba eklıyorum bu seferde grupta sadece ben gozukuyorum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

19 Mesaj
17 Kasım 2013; 14:44:57 

ah ulan ayrıldgm kız engellemiş gruba ekleyemedim

1208 Mesaj

[3 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

17 Kasım 2013; 14:46:59 

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

telefon iphone ise engellediği an last seen kayboluyor ama diğer telefonlarda ne oluyo bilmiyom ha last seen i ayarlardan kapatmışta olabilir ancak 10 dk önce konuştuğun bi insanın son giriş zamanı açıksa 10 dk sonra da ya ben şunu bi kapatayım demez bence ama olduda kapattı diyelim bi kaç şey yaz mesela ismini yaz sonra laaaaaan de yazdıgın şeyler de 2 tik olmuyosa engellemiştir malesef beni biri engelleyince psikolojik olarak onla daha çok konuşmak istiyorum mesaj atıp duruyorum sinir oluyorum onuda sinir ediyorum sonra mutlu olup rahatlıyorum bi daha da hiç aramıyorum nasıl bi kişiliğim cidden kendimden korkuyorum bazen

Mutlak kesin olan tek şey gelecektir; çünkü geçmiş durmaksızın, sürekli değişir..

1578 Mesaj
17 Kasım 2013; 14:47:29 

quote:

Orijinalden alıntı: ali agaoglu

ah ulan ayrıldgm kız engellemiş gruba ekleyemedim

bas parayı grubu kıza ekle

621 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
P.O.M.P.A.
17 Kasım 2013; 15:05:30 

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

ne kotu bir tecrube

29 Mesaj
17 Kasım 2013; 15:42:44 

Koruma Kalkanı v 3.1

Bu mesajda bahsedilenler: PaperMo0n

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16 GB Beyaz

Adolf Hitler
[ 1889 - 194∞ ]

Son yok edilecek düşman, ölümdür.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » WhatsAppta engellendiğimi nasıl anlarım ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328