Şimdi Ara

WhatsAppta engellendiğimi nasıl anlarım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
26.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ah ulan ayrıldgm kız engellemiş gruba ekleyemedim
  • Kesin çözümü yazdım yukarıda. Grup açıp eklemeye çalışın eğer hata verirse engellemiştir. Ha eğer gruba eklerseniz ve bir sorun çıkmazsa işte o zaman sağlam bi bahane bulmanız gerekebilir. Başkalarını ekleyecektim seni ekledim kusura bakma falan dersin.
  • engellendigini düsündügün numarayı whatsapp kullanan baska bir arkadasına eklettirerek last seen tarihine bakarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

engellendigini düsündügün numarayı whatsapp kullanan baska bir arkadasına eklettirerek last seen tarihine bakarsın

• Nokia 2700 da whatsupp çalışır mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

engellendigini düsündügün numarayı whatsapp kullanan baska bir arkadasına eklettirerek last seen tarihine bakarsın

onu bende düşündüm sanırım tek yolda o eyvallah hocam ben kaçtım o zaman
  • Seni engelleyen kişinin last seen i çıkmaz sadece adı gözükür.
  • Last seeni çıkmıyorsa engellenmişsindir. Ayrıca bir gruba eklemeye çalış, eğer bir hata verirse bil ki engellenmişsindir. Hayırdır hangi kız engelledi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Seni engelleyen kişinin last seen i çıkmaz sadece adı gözükür.

deme ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Seni engelleyen kişinin last seen i çıkmaz sadece adı gözükür.

tamam eyvallah hocam o zaman bi engelleme durumu yoktur
  • last seenle alakası yok. last seeni kapatma var ayarlarda. onu kapatmışsa kendisi kimseye görünmez(sadece çevrimiçiyken görünür) kimsenin de last seenini göremez.
    edit: birisi seni engellemişse last seen tabiki gözükmez. ama last seen gözükmüyorsa %100 engellediğini göstermez. last seen gözüküyorsa engellememiştir. emin olabilirsin. gözükmüyorsa 2 ihtimal var. ya ayarı kapattı, ya engelledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamingLight -- 4 Ocak 2013; 3:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Last seeni çıkmıyorsa engellenmişsindir. Ayrıca bir gruba eklemeye çalış, eğer bir hata verirse bil ki engellenmişsindir. Hayırdır hangi kız engelledi?

agagaga tecrübe konuşuyor beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

last seenle alakası yok. last seeni kapatma var ayarlarda. onu kapatmışsa kendisi kimseye görünmez(sadece çevrimiçiyken görünür) kimsenin de last seenini göremez.

Last seen gözüküyorsa bu Engellediği saat mi oluyor yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RafaNadal

quote:

last seenle alakası yok. last seeni kapatma var ayarlarda. onu kapatmışsa kendisi kimseye görünmez(sadece çevrimiçiyken görünür) kimsenin de last seenini göremez.

Last seen gözüküyorsa bu Engellediği saat mi oluyor yani ?

editle açıklama yaptım. last seen gözüküyorsa engellememiş. rahat olabilirsin.
  • abaza sürekli yazarak kızı rahatsız mı ettin la
  • telefon iphone ise engellediği an last seen kayboluyor ama diğer telefonlarda ne oluyo bilmiyom ha last seen i ayarlardan kapatmışta olabilir ancak 10 dk önce konuştuğun bi insanın son giriş zamanı açıksa 10 dk sonra da ya ben şunu bi kapatayım demez bence ama olduda kapattı diyelim bi kaç şey yaz mesela ismini yaz sonra laaaaaan de yazdıgın şeyler de 2 tik olmuyosa engellemiştir malesef beni biri engelleyince psikolojik olarak onla daha çok konuşmak istiyorum mesaj atıp duruyorum sinir oluyorum onuda sinir ediyorum sonra mutlu olup rahatlıyorum bi daha da hiç aramıyorum nasıl bi kişiliğim cidden kendimden korkuyorum bazen

• Last seen çalışmıyorsa whatsapp 'sunucu'ları geçici bi çöküş yaşamkata da olabilir. O zaman kimseninki görünmüyor ama.
  • quote:

edit: birisi seni engellemişse last seen tabiki gözükmez. ama last seen gözükmüyorsa %100 engellediğini göstermez. last seen gözüküyorsa engellememiştir. emin olabilirsin. gözükmüyorsa 2 ihtimal var. ya ayarı kapattı, ya engelledi.

adam haklı veya numarayı baska telefona kayıt edıp bakacaksın
  • bendede aynısı var last seen gozukmuyo gruba eklıyorum bu seferde grupta sadece ben gozukuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.