Şimdi Ara

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
6
Favori
20.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Sevgili a400 kullanicilari bilgisayarimdan a400 baglandigimda kullanici adi ve sifre istiyor ama ben ne ad nede sifre atadim, ayni sekilde dune'e baglandigimda sikinti yok?..

Arkadaslar yokmu yardimci olabilecek biri torrent kurulumu icin ne yapabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sevgili a400 kullanicilari bilgisayarimdan a400 baglandigimda kullanici adi ve sifre istiyor ama ben ne ad nede sifre atadim, ayni sekilde dune'e baglandigimda sikinti yok?..

Kullanıcı Adı : nmt
    Şifre :1234
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Kullanıcı Adı : nmt
    Şifre :1234

Eyvallah ustam çok makbule geçti bu arada cihaz dediginiz kadar goruntusu harikaymış keşke yazılımıda bir o kadar iyi olsaydida tadindan yenmezdi ama beklicez baska care yok

• @ArGoDa

Ben bluray3d.iso ları Dune dan geri kalan tüm formatları A400 den izliyorum.
  • a400 ün dune a görüntü kalitesi olarak fark attığı kaynaklar nedir? dvdrip 480p 7208 1080p iso bdmv?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

a400 ün dune a görüntü kalitesi olarak fark attığı kaynaklar nedir? dvdrip 480p 7208 1080p iso bdmv?

ama az ama çok hepsi

bluray3d.iso sıkıntısı olmasa güle güle düne olacak.
  • quote:

quote:

a400 ün dune a görüntü kalitesi olarak fark attığı kaynaklar nedir? dvdrip 480p 7208 1080p iso bdmv?

ama az ama çok hepsi

peki ahmet hocam tşk ederim kalite farkından kastınız netlik mi artıyor
  • quote:

quote:

ama az ama çok hepsi

Aynen katılıyorum sırf bu yüzden elimde ki A-400 ü satmayacağım sabırla stabil yazılımı bekleyeceğim o zaman canavar bir şekilde kullanılır bu cihaz

• Yakın zamanda ufukta firmwre haberi varmi arkadaşlar, özellikle sigma çekirdek firmware'i?

• Yeni firmware çıktı ve gerçektende cihazı oldukça stabil hale getiriyor ben yükledim bugüne kadar ki en ciddi güncelleme diyebilirim. Bazı denemeler yaptım hala film oynadığı sırada ileri geri sarmalarda bazı takılmalar yapıyor bu sorunu aşamamışlar ama buglarla dolu haline göre kıyaslarsak en ciddi ve kayda değer yazılım. Bu arada bu yazılımı yüklediğinizde eski yazılıma dönemiyorsunuz bu konuda uyarıda da bulunmuşlar major yenilikler içerdiğinden avsforumda da yazılımı yükleyenler ilk defa A-400 için güzel şeyler söylemeye başladılar :) bu arada Ahmet üstad rica etsem A-400 ünüzde ki video ayarlarını paylaşmanız mümkün mü? birde nmt installerı sd card a kurabiliyormuyduk ?

http://www.networkedmediatank.com/sh...7736#pid607736

Release date : 15 March 2013
    Firmware version : 05-01-130316-25-POP-422-999 STEPSTONE (Test Release)

Extra Notes:
    Please take note that this firmware is a Stepstone Firmware, it is not possible to flash back to previous firmware, because there are major changes in the microcode,
    so don't flash if you don't want to test, wait for a official public release!
    Since this is the first build, based on the new SDK, take note, because of the major changes, there could be new issues (Regressions) with this build!
    We are still adjusting parts of the code, so this is a first Test-build were the main view is to improve Video streaming performance.
    This build is not fully tested on playback, this one was only getting a basic quicktest!

1. Known Issues
    - Blinking on some mkv testfiles Dexter and Batman with 1080p24 with 1080p60 no issue!
    - Splashscreen is missing on bootup in this build (20-40 sec blackscreen on bootup)
    - Playing a DVD with DD over Avr and then play any file with PCM gives just noise
    - Sample King Kong with DD+ Video doesn't run smooth (still working on it)
    - BD with TrueHD when switching next/prev chapters cause audio out of sync
    - BD with TrueHD when keep on pressing Info/Title button will get audio drop issue
    - BD audio does not always follow BD language set at setup page
    - Adaptive Deinterlacing & Film Cadence Detection causing issues with frameratesync and MotionBars when enabled

2. Firmware
    - Video streaming performance improvement
    - Fixed subtitle out of sync after seek or resume from bookmark
    - Fixed audio out of sync after seek
    - Fixed some BD hang issues
    - Fixed crash at the end of music playlist playback for certain mp3 files
    - Improved transition with seamless branched BDs
    - Improved zoom/panning speed

3. System
    - Enabled screensaver when photo slide show is paused
    - Fixed some flac does not show metadata in now playing page
    - Update language file for Czech

4. NMJ
    - Fixed scanner do not update tv series rating during update scan after adding another seasons
    - Fixed scanner do not update total runtime, rating, last play item records for tv series/season/episode, multiple movies during update scan after removing some files
    - Fixed incorrect last play item record for tv show
    - Added customizable tv series poster

• @sakgöz79

Yazılımdan haberim var. o foruma üyeyim.

Geri dönülemediği için yüklemedim hnüz iyi haberleri de okudum.
    Yakında test değil d ana sürüm çıkar.

NMT , Evet "SD" karta yuklu bende.
  • quote:

@sakgöz79

Yazılımdan haberim var. o foruma üyeyim.

Geri dönülemediği için yüklemedim hnüz iyi haberleri de okudum.
    Yakında test değil d ana sürüm çıkar.

NMT , Evet "SD" karta yuklu bende.

Ahmet bey merhaba size bir sorum olacak ama çok acil dönmenizi isteyeceğim kusura bakmayın, arkadaşlarım almanyada kongredeler, köln de...

Bu aralar bluray oynatıcı almayı düşünüyordum, hatta dün sony s490 alıcaktım...

Eski bir a-200 kullanıcısıyım, daha dogrusu kullanamayanlardanım, popcorn sitesinden almıştım, fazla kullanamadan geri satmıştım o ara yamj kuramadım sizin gibi anlatan da yoktu (3 sene öncesi) o yüzden sattım...

Şuanda bluray oynatıcı mı yoksa a-400 mü kararsız kaldım ya da bir başka ürün C-300, siz hangisini tavsiye ederseniz onu alıcam.

Hedefim sizin ilk mesajda anlattıgınız gibi bir ağ kurmak.. şimdiden teşekkür ederim...

Bir de ek olarak ilk mesajdaki ev ağı sistemini nasıl kurdunuz kısaca anlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 16 Mart 2013; 11:00:03 >

• @dtcelik

3D olmaz sa olmazım derseniz şuan Dune 3D, yada günclleştirmleri beklerim diyorsanız A400.

Bende hem A400 hem de Dune HD Base 3D var.
    bluray3d.iso lar düne da sorunsuz ancak geri kalan tüm medyaları A400 de izliyorum.

3D olmasa da olur derseniz Full mnülü vs olmasından ötürü tabiki C300 derim.

A400; bluray3d.isolar da takılmalar yapıyor. İtalik yazılarda karakter arası çok açık. Hataları bunlar.
  • quote:

@dtcelik

3D olmaz sa olmazım derseniz şuan Dune 3D, yada günclleştirmleri beklerim diyorsanız A400.

bluray3d.iso lar düne da sorunsuz ancak geri kalan tüm medyaları A400 de izliyorum.

A400; bluray3d.isolar da takılmalar yapıyor. İtalik yazılarda karakter arası çok açık. Hataları bunlar.

C300 sanırım Türkiye de yok. Bugun karar verdiğim takdirde getirttirme ihtimalim oldugu için seçenek olarak yazdım...

Muhtemelen 2 yıl daha tv yi değiştirmem, o yüzden iki yıl boyunca sadece 1080p, 720p ya da Bluray film izliyeceğim..

Dune 3D yi araştırıcam; sizin ilk mesajta gösterdiğiniz yamj gibi programlar dune a da kurulabiliyor mu? ' yıl sonra değiştirmektense şimdiden Dune 3D alınabilir...

Son bir soru a-400 mü daha iyi sizce c-300 mü?

Düzeltme: Dune 3D alındı :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 16 Mart 2013; 13:16:30 >

• quote:

@dtcelik

Üstad zahmet olmazsa müsait bir zamanınızda A-400 Görüntü ayarlarını paylaşabilir misiniz buradan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

@dtcelik

Üstad zahmet olmazsa müsait bir zamanınızda A-400 Görüntü ayarlarını paylaşabilir misiniz buradan?

Görüntü ayarları derken neyi kasediyorsunuz?
    Ayarlarda zor bir konu yok.

Otomatik
    Gerçek Boyut
    16:9
    16-235
    3D-Evet
    Demo OFF
    VXP Açık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

@dtcelik

Görüntü ayarları derken neyi kasediyorsunuz?
    Ayarlarda zor bir konu yok.

Otomatik
    Gerçek Boyut
    16:9
    16-235
    3D-Evet
    Demo OFF
    VXP Açık

Zor olduğundan değil üstadım sadece kendi ayarlarımla karşılaştırmak için sormuştum aynıymış ok teşekkürler :)

• Ben otomatik değilde 1080p 60hzyaptığımda menü daha bir net geliyor gözüme ,psikolojikde olabilir
  • Bu arada yukarıdaki firmware linki çalışmıyor. Yeni firmware aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
    Forum firmware'dir. Official firmware değildir. Geri alınamadığı için indirecekler ona göre düşünsünler.

http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=66395

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 17 Mart 2013; 7:44:29 >
  • Arkadaşlar,

15 mart FW yi yükledikten sonra NMT Uygulamalarını da Update yapmalısınız.

Bu arada Bu yazılımla daha önce açamadığım bluray3d.iso lar sorunsuz açılıyor.
    Medya yükleme hızı 3-4 sn gibi bir süreye inmiş.

İtalik yazılardaki sorun hala devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.