Şimdi Ara

QWERTY klavyeli ve Android ICS işletim sistemli Samsung GT-B7810 görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • QWERTY klavyeli ve Android ICS işletim sistemli Samsung GT-B7810 görüntülendi

ABD'nin Federal Haberleşme Komisyonu (FCC), dört satır QWERTY klavye donanımı ile Google'ın mobil işletim sistemi Android'i bir araya getiren Samsung GT-B7810'un fotoğraflarını kısa süre önce internette paylaştı.

Federal Haberleşme Komisyonu tarafından onaylandığı bildirilen GT-B7810'un, 2011 yılının kasım ayında satışına başlanan GT-B7800 Galaxy M Pro modelinin devamı niteliğinde olduğu düşünülüyor. Elimize ulaşan bilgilere göre Android 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich'' işletim sistemini kullanan akıllı telefon, hücresel ağ üzerinden hızlı internet bağlantısı için HSPA alt yapısı desteği, 480 x 360 piksel çözünürlüğünde ekran, 3.5 mm'lik kulaklık girişi, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 3.0, microSD kart girişi ve 1.200 mAh kapasiteli batarya gibi özellikler sunmakta.

İşlemci türü, dahili depolama alanı, ekran büyüklüğü veya kamera çözünürlüğü gibi teknik özellikleri üzerindeki sis perdesi kaldırılmayan GT-B7810'nun, piyasaya sürüldüğü takdirde bütçe dostu bir fiyatla tüketicilerin karşısına çıkması bekleniyor. Fikir vermek açısından Galaxy M Pro'nun, 1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve 2.66-inç büyüklüğünde ekranla geldiğini not düşelim.

• Gereksiz bir telefon bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeli telefon pişmanlıktır .
  • yeni bblere alternatif sunmuş hemde androidli bence böyle telefonlar bitmeli artık

• en azından artık giriş seviyesi telefonlarda Android 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich'' var, bada veya s40dan çok daha iyi

• Ne oldu bu millete, düne kadar millet bayılıyordu, yatırıyordu tüm paralarını bu anlamsız YAPI'lara..

• tipi biraz daha güzel olsa tadından yenmezdi bu aslında :)
  • yaf samsung 1ghz tek çekirdek işlemci 1200 mah pil oldumu şimdi bu segment?

• Gayet guzel olmus gorsel acidan cihaz.

Her cihazin oldugu gibi bu cihazinda taliplisi olacaktir.

• Çok siyah olmuş
  • biz dokunmatik kullanamayanlar için süper telefon android olup en iyisi hangisiyse onu almak isterim klavyeli bilgisi olan varmı
  • Hedef kitle liseli ergenler

• Çirkin ördek.
  • oda ne demek hedef liseli ergenler falan liseden 2005 yılında mezun oldum ama klavyeli telefon seviyorum ne alaka yani
  • Hiç güzel olmamış

• Chacha cakmasi

• ingiltereden bir hindistanlı ile anlaştım orada buldum bir adet getirticem bu hafta inş. ama özellikleri b7800 den daha düşük gördüğüm kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: UK.

Klavyeli telefon pişmanlıktır .

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Chacha cakmasi

Chacha nin o minicik hafizasini yer. Klavyeli telefonlar gayet guzeldir, kullanmasi kolaydir. zevkler tartisilmaz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Chacha cakmasi

Chacha nin o minicik hafizasini yer. Klavyeli telefonlar gayet guzeldir, kullanmasi kolaydir. zevkler tartisilmaz tabi

Zevk meselesi hocam mesela ben klayveli telefonlardan nefret ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.