Şimdi Ara

Swordigo, Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Ville Makynen tarafından geliştirilen RPG unsurlarıyla bezenmiş platform oyunu "Swordigo", Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında.

Eğlence odaklı bir platform oyunu olan yapım, mükemmel grafiklere sahip olmasa da tatmin edici görselleri, başarılı animasyonları ve etkileyici sesleriyle kaliteli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Mobil oyuncuları masalsı bir dünya ile buluşturan oyunda basit kontrol sistemi kullanarak; önümüze çıkan engelleri aşıyor, kılıcımızla düşmanları dize getiriyor ve maceradan maceraya koşuyoruz. Game Center ve iCloud gibi servisleri de destekleyen yapımın iPhone 5'in 4 inç'lik ekranı ve tüm retina ekranlarla uyumlu olduğunu hatırlatalım.

Masalsı bir dünyanın kapılarını mobil oyunculara açarak eğlence dolu bir oyun deneyimi yaşatan Swordigo'ya kısa bir süreliğine ücretsiz olarak, Appstore üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

• Güzel bir oyuna benziyor.
  • daha önce oynamıştım çok güzel oyun

• Daha öncede ücretsiz olmuştu o zaman indirmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavit bile apple'dan daha güzel free uygulamalar veriyor
  • Elim daha doğrusu mouse'um linki aramaya başladı meğersem buradan ulaşabilirsiniz... Ne diyorum her neyse Bedava oyun olunca direkt yapışasım geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.