Şimdi Ara

Creative Tactic3D Rage 'Oyuncu Kulaklığı' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative'in özelleştirilebilir LED aydınlatma sistemi ile oyunculara özelleştirme imkanı sunduğu, yurt dışında fiyat/performans başarımıyla öne çıkan kulaklık modeli Tactic3D Rage, test masamızda. 

• PC dünyasında uzak durulması gerekn markaların başında geliyor creative.. ister videosunu yayınlayın, ister creative uzaya çıktı deyin. bu markaya artık asla güvenmem.... ürünleri kalitesiz demiyorum ama güven vermiyor. yeni bir windows sürümüyle tüm kartları eskiten bir firma... hatta eskitmeyi bırakın yeni sürücülerle var olan özellikleri bile kırpıyorlar...

Ekleme , içeriği creative olan bir videoyu izlemem de...!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 2 Ocak 2013; 16:50:08 >
  • dostum creative pc dünyasında ses çözümlerinin kralıdır kimse bunu inkar edemez bir tek asus kafa tutuyor ama inan o bile yetişemez. cretive ses konusunda yılların deneyimi var benim yıllardır kullandığım marka olmuştur hiç bir sıkıntı görmedim anlıcağım dostum bu iş göreceli bir kavram. creative ses konusunda en uzman firmadır bunu kimse inkar edemez

• cektiğiniz inceleme videolarının ses kalitesi video kalitesi güzel değil biraz kaliteyi artırır mısınız birde videoda cızırtı var biraz videoları güzel yapın vede her videoda avrupa satış fiyatlarınıda videonun sonunda belirtirseniz iyi olur inceleme güzel ama ürün pek iyi değil gibi kablosuz olsa daha iyi olurdu kablolu ürünlerin kablosu cabuk bozuluyor

• g35'in muadili :D en buyuk artısı stereo bağlantısı olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: biggame

cektiğiniz inceleme videolarının ses kalitesi video kalitesi güzel değil biraz kaliteyi artırır mısınız birde videoda cızırtı var biraz videoları güzel yapın vede her videoda avrupa satış fiyatlarınıda videonun sonunda belirtirseniz iyi olur inceleme güzel ama ürün pek iyi değil gibi kablosuz olsa daha iyi olurdu kablolu ürünlerin kablosu cabuk bozuluyor

moduler kablo yapısı olduğu için bozulan kablo değiştirilerek kullanılabilir. yani kablo bozulsa bile kulaklığın içinin açılması gerekmiyor. ayrıca kablo sayesinde kaliteli ses kartına bağlantıda mümkün hale geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

Orijinalden alıntı: biggamecektiğiniz inceleme videolarının ses kalitesi video kalitesi güzel değil biraz kaliteyi artırır mısınız birde videoda cızırtı var biraz videoları güzel yapın vede her videoda avrupa satış fiyatlarınıda videonun sonunda belirtirseniz iyi olur inceleme güzel ama ürün pek iyi değil gibi kablosuz olsa daha iyi olurdu kablolu ürünlerin kablosu cabuk bozuluyor
    moduler kablo yapısı olduğu için bozulan kablo değiştirilerek kullanılabilir. yani kablo bozulsa bile kulaklığın içinin açılması gerekmiyor. ayrıca kablo sayesinde kaliteli ses kartına bağlantıda mümkün hale geliyor.

ben sana onu mu sordum arkadaş bu arada kablolarda kalitede önemli benim kullandığım creative kablosu dayanıksız hemen yırtıldı neden yırtıldı dersen en ufak bi harakette bükülüyor kabloda cok uzun o yüzden sıkıntı oluyor

• Elimde 2 tane creative kulaklik var. Biri arena surround master 3 yil oldu hala tas gibi. Kac kere kablosuna takildim dusurdum banamisin demedi. Digeri ep630 onuda alali 4 yil olmustur oda hala ilk gunku gibi bozulmadi.

Siz bu aletleri nasil kullaniyorsaniz artik bilemem.
  • Video inceleme çok güzeldi, fakat arkadan gelen hışırtılı bir ses vardı.O çok kötüydü.

• Videoda ses konusunda sıkıntı var.
    Konuşmalar sırasında derinden ses bozulmalırı geliyo.Acaba g35demi problem var diye şüphelenip diğer incelemelerden birini izledim sıkıntı yok.
    Haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: biggame

cektiğiniz inceleme videolarının ses kalitesi video kalitesi güzel değil biraz kaliteyi artırır mısınız birde videoda cızırtı var biraz videoları güzel yapın vede her videoda avrupa satış fiyatlarınıda videonun sonunda belirtirseniz iyi olur inceleme güzel ama ürün pek iyi değil gibi kablosuz olsa daha iyi olurdu kablolu ürünlerin kablosu cabuk bozuluyor

Videonun sağ alt köşesinde kalite değiştirme ayarı var ordan yüksek kaliteli seçeneğini seçip iyi kalitede izleyebilirsin. Ürünün kablolu olması bence daha iyi devamlı oyun oynayan biri için şarj etme olayı çok moral bozucu. Ayrıca kablolu ve jacklarınında altın kaplama olması tepkime süresini arttıryor. Ayrıca iyi bir ses kartına bağlayabilirsiniz kabloyu daha iyi bir ses alabilirsiniz.

• Yorum yapan kimse mi videoyu izlemedi ya, videonun başında söylüyor, kulaklığın kablosuzu da var zaten, kablolu istemeyen onu alır :D.

• Son zamanlarda inceleme videolarında hangi kalitede olursa olsun, seslerde bir cızırtı, patırtı duyuyorum.

• Merhaba

Erdi Abi Senin Bu Bilgi Hazinene Hayranım Nasıl Bukadar Bilgiye Sahipsin Bir ipucu Verirmisin ?

• Creative Edifier Logitech oyuncuya yönelik ses çözümlerinde 1 numara

• şu mikrofon emanet gibi durmasa daha iyi olacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoforum-bs

Creative Edifier Logitech oyuncuya yönelik ses çözümlerinde 1 numara

steelseries de unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

dostum creative pc dünyasında ses çözümlerinin kralıdır kimse bunu inkar edemez bir tek asus kafa tutuyor ama inan o bile yetişemez. cretive ses konusunda yılların deneyimi var benim yıllardır kullandığım marka olmuştur hiç bir sıkıntı görmedim anlıcağım dostum bu iş göreceli bir kavram. creative ses konusunda en uzman firmadır bunu kimse inkar edemez

creativein 10 seneden uzun süredir ses kartını ve mp3 çalarlarını kullandım. bana kimin ne olduğunu anlatacak kadar creative konusunda ders verebilecek yetkinliğe sahip olduğunu düşünmüyorum.. yıllardır çıkardığı kartları adam gibi kullanabilmek için daniel kawakami sürücüleri ile uğraşan biri olarak yazıyorum buraya.. bilinçli bir şekilde kartların özelliklerini kapatan bir firmanın bu özelliklerini sürücüleri modifiye ederek kullanılır hale getirdiği için firmanın bu kişiyi nasıl tehdit ettiğini bu konu ile ilgili olanlar bilir ancak.. bir firmware güncellemesi ile tüm altyapısı altüst olan ve geri dönüşü mümkün olmayan mp3 çalarlarını kullananlar bilir.. bilmeden gelip yorum yazmak , onboard ses kartı kullanıpta birşey bilmeden önden gidenin arkasından eksi tuşuna basmak kolaydır ama tecrübe öyle kolay kazanılan birşey değildir... cahil küheylanın biri bir tuşa basıyor marifetmiş gibi sürü psikolojisi gelen eksiliyor.. o değilde yeni yetmelerin elinde yorumlarımız oyuncak olduya yazık valla... ne haliniz varsa görün alın da ..... güle güle kullanın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 2 Ocak 2013; 21:53:22 >

• ben yakın bir zamanda creative tactic 3d sigma modelini aldım bu kulaklıkla tek farkı aydınlatması.. kendi açımdan söylersem tam bir hüsran dı benim için tamam oyun kulaklığı oyunlarda iyi düşmanın ayak seslerini duyuyorsunuz ama müzik dinlerken hiç mi zevk vermez kardeşim 10 üzerinden -10 .. öyle takılmalık ta olsa müzik dinlenmiyor yani ..

200 liralık bir kulaklığın bundan daha iyisini yapabilmesi lazım ayarlarıyla oynayıp müzik dinliyorum biraz sonra oyuna girdiğimde bu sefer oyun performansı kötüleşiyor. yani ne yapacaksanız ona göre zırt pırt ayar yapmanız gerekiyor.

alıcak arkadaşlar sadece oyun için alacaklarsa tavsiye ediyorum fakat doğru dürüst müzik dinleyemeyeceksiniz onu da söyliyim..

tabi benim sıkıntım nokia bh-503 ün kalitesine alışmam da olabilir...

• http://support.creative.com/kb/showarticle.aspx?sid=61105
    http://support.asus.com/download/ModelList.aspx?SLanguage=tr-tr&keyword=xonar&type=1

Creative kraldır diyen audio dünyasından bihaber arkadaşlar yukarıdaki iki markanın sürücü sayfalarını incelerse belki fikir sahibi olurlar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.