Şimdi Ara

Avea'nin fatura rezaleti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
14.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdiye kadar avea fatura olayindan cok kisini cani yanmis.Hep okurdum bu kezde benim basima geldi.
    Avea faturalidan uzak durun derlerdi bi salaklik ettim girdim.

Her yone 500 dk , 5000 sms ve sinirsiz net 20 tl dediler gectik.Gecmez olaydim.ilk 3 ay 24 23 filan geldi.gecen ay 45 lira geldi.3 tane 5664 ten plaka sordum tanesi 3.5 tl eder 13 tl adamlar 45 tl dediler.

Bu ayki faturayi gorunce beynimden vurulmusa dondum.85 tl cikti fatura.8 tane plaka sormusum sormadim valla 2 tane sordum ustune 5454 ten 3 sarki indirmisim uye olmusum.Ben uye olmadim diyorum olmussunuz diyor tanesi 8tl imis.Ya arkadaslar 5454 nedir onu bile bilmem gelen mesaja cevapta vermedim ki kendi kendilerine uye yapmislar beni.Lanet olsun avea faturaliya gectigim gune bu nedir ya.Nasil ispat etcez ben msj atmadim ne mesaji ya.Ispati olmayan seylerin uzerinden avea vuruyor.sikayet kaydi olusturdu ne cikcak ki gonderdin dicek

Uzak durun arkadaslar avea faturadan ne kadar dikkat etsenizde goruyosunuz ben msj filan atmadim 85 lira ckti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar operatörlerin size hakkı olmadan fazla çıkardığı faturalar için btk üye olup şikayetinizi yazın
    https://tuketici.btk.gov.tr/
    not:altta tüketici şikayeti olması lazım
    geçen aylarda bir arkadaşıma fazla fatura gelmişti ayrıntısına kadar yazdım dedi en kısada halletmişler, fatura rakamı çok cüzi(düşük) bir rakama gelmişti demişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 13 Şubat 2013; 0:51:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be-Mine

Hepsi de birbirinden beter, al birini vur ötekine!

Bir sene daha "Hepsi 300 Paketi" ile Turkcell'e devam etmeye karar verdim, uğraşamıycam şimdilik geçişle falan.
    Vıcık vıcık duygu sömürüsü akan, salak saçma reklamlarından kurtuluş yok ama naapalım.

Tam şimdi yıllık "Hepsi 300 Paketi" için mesaj atacaktım Turkcelle, şu konuları son olarak kontrol edeyim dedim, ve ne göreyim :

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - 21.02.2013

Hem de faturasızdı bu "Yıkılan Paket" değil mi, böylece Avea'nın faturayı şişirme tehlikesi de olmayacak bildiğim kadarıyla. Hemen bir bayiye gidip Avea faturasıza geçmem lazım.

Fatura kesim tarihime 2 gün kalmıştı, numara taşıma yetişmez sanırım. Bir ay daha Turkcell faturası ödeyeceğim ama olsun, değer.

İlgilenecek arkadaşların haberi olsun diye yazayım istedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.