Nasıl Popüler Olunur?
23 Cevap19145 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ocak 2013; 20:34:21 

Edindiğim bilgilere göre anlatacağım. Denedim işe yarıyor.

1-Sosyal Medya

Sosyal medya. İşe buradan başlayalım. Bir facebook hesabınız olsun ve o hesaptan Subscribe yani Takip etme , Follow'u açalım bu sayede sizi takip edecekler. Facebook profil fotoğrafınızı bir fotoğrafçıya çektirin. Öyle mahalle fotoğrafçısı gibi demiyorum. Yusuf Çer gibi kişilere fotoğraf çektirin. Çekildiğiniz yer mahalle yeri olmasın işlek yerler olsun. Kızılay Taksim vb. gibi. Arkadaşlarınız ile konuşurken Türkçe karakter kullanmayın. Yazışırken ya da durum yollarken "W,Q,X" harflerini kullanmayın. Durum yollarken kesinlikle Türkçe karakterler kullanın. Kesinlikle küfürlü durum güncellemeyin ve küfürlü yazışmayın. Arsız Bela gibi kişileri dinleyen kişilerden az da olsa uzak durun.

Bir Twitter hesabınız olsun. Saatte bir tweet atın günlük 10 tweet falan. Abartmayın. Tweet atarken "W,Q,X" harflerini kullanmayın. Tweet atarken kesinlikle Türkçe karakterler kullanın. Kesinlikle küfürlü tweet atmayın.

Bir ask.fm hesabınız olsun. Anonimden kendinize sürekli arkadaşlarınızın ismini soru olarak gönderin. Cevap olarakta onun iyi biri ve sevilen biri olduğunu söyleyin. Size olan güvenini arttırır.

2-Okul

Okulda kendiniz olun. Yapmacık olmayın. Küfür ve ya argo kelimelerden kesinlikle uzak durun. Okula giderken dişlerinizi kesinlikle fırçalayın. Okula giderken parfüm sıkın ama abartmayın. Hiçbir dersinizin ortalaması 30'dan aşağı olmasın. 1 dersinizin ortalaması 30'dan düşükse bir şey olmayabilir ama 2-3 ders kesinlikle olmaz. Öğretmenlerinize ve arkadaşlarınıza karşı saygılı olun. Yalan söylemeyin.

Bunları uygularsanız %90 popüler olursunuz.

358 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:37:55 

Amaç?

Ben çok gördüm küfür edip, omuzlarda taşınan. Bir kere insan kendisi gibi olursa zaten popüler olmaz. Popüler olmak için maymunluk yapmak gerekir. Maymunluktan kastımı da bizzat siz doldurun.

Galaxy S II, Toshiba L675-10Z, Macbook Air 13.3'', Toyota Corolla 2006 1.6, Bodybuilder, Computer Engineering

663 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:39:30 

Hepsi var ama sosyallik yok tipimde kotu degil ama neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

115 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:40:36 

sigara ic o kadar ugrasmaya gerek yok

DH Solaklar Grubu

bu mudur her sevginin sonu yoksa biz mi bulamıyoruz onu
biz adam gibi sevmeyi becerdik amma adam sanıp sevdimiz adam gibi adamlar adam oldu içinmi bu durumdalar
HERKEZ DİYO GENCO TAM Bİ SERSERİ BİLMEZLERLERKİ VERDİĞİN DERDİ

48 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:43:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Amaç?

Ben çok gördüm küfür edip, omuzlarda taşınan. Bir kere insan kendisi gibi olursa zaten popüler olmaz. Popüler olmak için maymunluk yapmak gerekir. Maymunluktan kastımı da bizzat siz doldurun.

+1

İspanya ligindeki maç bile olsan seni sevmem

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 20:43:39 

İsteyene yardım edebilirim yani. Mesajdan falan.

2124 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:43:39 

Sakin ve soğukkanlı ol konuşurken her olayda sırıtma sevilirsin. yalan konuşma güvenelir olduğunu hissettir.

1902 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:44:50 

Okul lan orası hayvanat bahçesi değil.

Black Metal

9865 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:45:20 

Olma.

Mobile: 'LG G2 D802 16Gb Black' | 4.4.4 | Mahdi Rom 2.7 | Dorimanx AOSP Kernel 6.0 | Lenovo Super Cam 3.6.6 | TWRP Recovery 2.7.1.0|
System: 'Lenovo Z500' | Intel i5 3230m | 8Gb 1600 Mhz | Nvidia Gt645m | Windows 8.1 x64 | Kingston SSDNow v300 120Gb|
Equipment: 'Razer' | Blackwidow Ultimate 2013 | Deathadder 2013 | Goliathus Fragged Speed Edition | Kraken 7.1|
Outdoor: 'Urbanears Medis Cobalt ' | Viper4Android FX 2.3.3 | LG Headphone + Speaker Boost|
Cycle: 'Kron XC 250 Red 2013' | V Gear | 26 Inch | 16 Frame | All Stock|

80 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:46:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Moe_Szyslak

Edindiğim bilgilere göre anlatacağım. Denedim işe yarıyor.

1-Sosyal Medya

Sosyal medya. İşe buradan başlayalım. Bir facebook hesabınız olsun ve o hesaptan Subscribe yani Takip etme , Follow'u açalım bu sayede sizi takip edecekler. Facebook profil fotoğrafınızı bir fotoğrafçıya çektirin. Öyle mahalle fotoğrafçısı gibi demiyorum. Yusuf Çer gibi kişilere fotoğraf çektirin. Çekildiğiniz yer mahalle yeri olmasın işlek yerler olsun. Kızılay Taksim vb. gibi. Arkadaşlarınız ile konuşurken Türkçe karakter kullanmayın. Yazışırken ya da durum yollarken "W,Q,X" harflerini kullanmayın. Durum yollarken kesinlikle Türkçe karakterler kullanın. Kesinlikle küfürlü durum güncellemeyin ve küfürlü yazışmayın. Arsız Bela gibi kişileri dinleyen kişilerden az da olsa uzak durun.

Bir Twitter hesabınız olsun. Saatte bir tweet atın günlük 10 tweet falan. Abartmayın. Tweet atarken "W,Q,X" harflerini kullanmayın. Tweet atarken kesinlikle Türkçe karakterler kullanın. Kesinlikle küfürlü tweet atmayın.

Bir ask.fm hesabınız olsun. Anonimden kendinize sürekli arkadaşlarınızın ismini soru olarak gönderin. Cevap olarakta onun iyi biri ve sevilen biri olduğunu söyleyin. Size olan güvenini arttırır.

2-Okul

Okulda kendiniz olun. Yapmacık olmayın. Küfür ve ya argo kelimelerden kesinlikle uzak durun. Okula giderken dişlerinizi kesinlikle fırçalayın. Okula giderken parfüm sıkın ama abartmayın. Hiçbir dersinizin ortalaması 30'dan aşağı olmasın. 1 dersinizin ortalaması 30'dan düşükse bir şey olmayabilir ama 2-3 ders kesinlikle olmaz. Öğretmenlerinize ve arkadaşlarınıza karşı saygılı olun. Yalan söylemeyin.

Bunları uygularsanız %90 popüler olursunuz.

yusuf çer sen oluyorsun sanırım?

Bırak; Etkenlere karşı, karşı tepki oluşturup kararlarını değiştirmeyi.∫
Yap; Kararlarını sabitleyip, Etkenlere hükmetmeyi.
Ouroboros Sabiti /--/ 2012

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 20:51:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Ouroboros

yusuf çer sen oluyorsun sanırım?

Ben değilim. Arkadaşımın fotoğrafçısı

Uzaklaştırılmış
5 Ocak 2013; 11:19:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Livermorium

Okul lan orası hayvanat bahçesi değil.

Okul dediğim kısmı okuma o zaman lan adama bak işi gücü yok. Böyle kişileri gördükçe küfür edesim geliyor.

341 Mesaj
5 Ocak 2013; 11:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: W!N3r

sigara ic o kadar ugrasmaya gerek yok

zamda geldı okadar bosu bosuna baslamasın sımdı cocuklar

Güller kırmızıdır, menekşeler mor... Çimenler yeşil, bulutlar beyaz.
Bazen siyah, bazen gri. Bilmiyorum ya. Havaya bağlı aslında.

90 Mesaj
5 Ocak 2013; 11:55:52 

Sen ne diyosun gevşek, yazdıklarının %80'i bende yok okulun en popilerindenim O yazdıkların gecen yılda kaldi fame olunmaz öyle

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

1579 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:02:31 

nasıl bir işsizsiniz anlamıyorum ki

Uzaklaştırılmış
5 Ocak 2013; 12:04:49 

Bu filmi kesin izlemelisin bütün sorularının cevabı burada

2 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:05:02 

bir adet profesyonel kamera ve 3-5 tane yalaka kanka işinizi görür

Yutmadan önce çiğneyin.

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xErr0Rx
5 Ocak 2013; 12:06:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ne45zmnkakuluzrs

Sen ne diyosun gevşek, yazdıklarının %80'i bende yok okulun en popilerindenim O yazdıkların gecen yılda kaldi fame olunmaz öyle

+1 küfürlü de konuşuyorum falan ama okulda en populerden birisiyim. Ama gercekten kendiniz olun. Kufrediyorsaniz popüler olmak için küfrü bırakmayın mesela neyseniz o olun. Ben öyleyim okulda sevmeyen yok

6 KASIM 2011

1902 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:39:02 

quote:

Okul dediğim kısmı okuma o zaman lan adama bak işi gücü yok. Böyle kişileri gördükçe küfür edesim geliyor.

issiz güçsüz olan belli ki sensin anan baban terbiye edememis seni.Klavye basindan millete yazmak kolay geliyor sizin gibi tüyü bitmemis ergenlere.

Black Metal

Uzaklaştırılmış
5 Ocak 2013; 12:51:21 

quote:

issiz güçsüz olan belli ki sensin anan baban terbiye edememis seni.Klavye basindan millete yazmak kolay geliyor sizin gibi tüyü bitmemis ergenlere.

Lan bir konu açtık içine ettiniz. Silin istemiyorum yardım etmek gerekmiyor bunlara yabani hayvanlar bunlar.

1902 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:54:58 

quote:

Lan bir konu açtık içine ettiniz. Silin istemiyorum yardım etmek gerekmiyor bunlara yabani hayvanlar bunlar.

Basta "okul orasi hayvanata bahcesi degil" demisim pardon özür diliyorum, okul degil senin barindigin yer hayvanat bahcesi olsa gerek.Yasinda en fazla 12 - 15 belli ki neyse ergenlik bir hastaliktir gecer korkma

Black Metal

Uzaklaştırılmış
5 Ocak 2013; 13:00:33 

quote:

Basta "okul orasi hayvanata bahcesi degil" demisim pardon özür diliyorum, okul degil senin barindigin yer hayvanat bahcesi olsa gerek.Yasinda en fazla 12 - 15 belli ki neyse ergenlik bir hastaliktir gecer korkma

Hayvanat bahçesi demişsin. Birazcık aklın olsaydı insanlarda da hayvan hücresi olduğunu bilirdin. Tabii okulunu hayvanat bahçesi olarak gördüğü için

1902 Mesaj
5 Ocak 2013; 13:03:14 

quote:

Hayvanat bahçesi demişsin. Birazcık aklın olsaydı insanlarda da hayvan hücresi olduğunu bilirdin. Tabii okulunu hayvanat bahçesi olarak gördüğü için

Afferin iyi çalismissin dersine daha fazla laf yetistiremiyicem sana.

Black Metal

Uzaklaştırılmış
5 Ocak 2013; 13:07:28 

"Afferin" diye yazılmaz dostum. Biraz rahatsız etmesen işim var.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nasıl Popüler Olunur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484