- x
zara indirim günü 02.01.2013
538 Cevap48232 Görüntüleme21 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:56:39 

Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdi56 -- 1 Ocak 2013; 13:57:42 >

7650 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ADEBISI
1 Ocak 2013; 14:02:46 

kaynak?

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

0 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:05:21 

marmara forumda zarada calısan bir arkadasım..

576 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:07:06 

zara çok pahalı be...

7650 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ADEBISI
1 Ocak 2013; 14:11:20 

Ne kadar indirim olacakmış her üründe gecerli olacakmıymıs? Bilgi yok mu

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

1128 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:11:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ferdi56

Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

hocam yüzde kac indirm oluyo

∫ ∫ Canın Sıkılıyosa Tam Yerine Geldin TIKLA ∫ ∫

37 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:12:41 

ilk indirimdeki hali bile beni aşıyor. ihtiyacı olanlar için ise iyi olacaktır...

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

1466 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:19:10 

quote:

Süper haber teşekkürler dostum, tüm Zaralarda değil mi Ankara'da dahil

0 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:46:56 

quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Süper haber teşekkürler dostum, tüm Zaralarda değil mi Ankara'da dahil

evet tüm zararlarda ama yuzde kaç olucagını bilmiyorum tahminen ilk indirim %40 oluyor

238 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:56:10 

ilk indirimde %40 olmaz %15-20 arasında oluyor haftalar geçtikçe indirim oranı artıyor bazı ürünler ise hiç indirime girmiyor yeni sezon bahanesi ile.

615 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:56:36 

bir tane military palto vardı altın düğmeli.450 liradan düşmedi sezon başından beri.yarın uygun bişiye düşerse alırım

http://keep.com/black-m...-united-states/k/18600/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 1 Ocak 2013; 15:04:27 >

325.kısa dönem&asteğmen adayı

674 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:05:30 

Başkalarıda teyit etse iyi olacak. Gidince şoke olmayalım

█████████████████████████ SARIKIRMIZI █████████████████████████

1884 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:05:48 

dün alsancak'a gittim 2-3 bi şey beğendim, hiçbirinin bedeni yoktu. indirimi beklememek lazım sanırım.

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
1 Ocak 2013; 15:07:52 

Marmara forumdaki mağazasına 2-3 hafta önce gitmiştim inanın alacak hiç bişey göremedim,yok abi baktım ürün çeşidi yok

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

129 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:20:40 

Ayin 2 sinde tüm INDITEX (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterqüe) grubu indirime giriyor bu tüm dünya da gecerli
2012 ürünleri ortalama %30 dan balisliyor , cok nadir %20 ler var kimileri %70 ile de basliyor ,

Her carsamba günüde indirim ürünlerinin fiyatlari dahada düsecek 2 aylik indirim sürecinde %90 a kadar indirim uygulaniyor.

Bu arada indirimsiz olanlarda bu sezon dur indirim yok bahanesi gibi birsey yok.

2012 kis ürünlerinin tamaminda indirim olacak . 2013 yaz ürünlerinde degil

1840 Mesaj
1 Ocak 2013; 16:47:52 

İlk indirim kesmez beni, aysonuna doğru uğrarım.

Özellikle kızımın 3-4-5 yaşa kadar giyebileceği fiyat uygun kıyafetleri bombalamayı düşünüyorum..

Yeni Astra Sedan 1.6 Edition + BRC (By Mocan)

57 Mesaj
1 Ocak 2013; 17:40:07 

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

İlk indirim kesmez beni, aysonuna doğru uğrarım.

Özellikle kızımın 3-4-5 yaşa kadar giyebileceği fiyat uygun kıyafetleri bombalamayı düşünüyorum..

Sakın ha... .Kıyafetlerin yarısı elinde kalır. Bize öyle oldu. Her kıyafeti beğenmiyor bizimki. Erkeklere ne giydirsen giyiyorlar.

1840 Mesaj
1 Ocak 2013; 19:09:37 

quote:

Orijinalden alıntı: plumpocket

Sakın ha... .Kıyafetlerin yarısı elinde kalır. Bize öyle oldu. Her kıyafeti beğenmiyor bizimki. Erkeklere ne giydirsen giyiyorlar.

Söylediğinin doğruluk payı var hocam. Ancak Zara'nın ve bir kaç markanın (GAP) çocuk kreasyonu hem şık hem de oldukça kaliteli.

Standartların üzerinde kilo veya boy artışı olmadığı sürece, bizim çocuk maşallah yaşına göre normal, alınan şeylerin boşa gitmeyeceğini düşünüyorum.

Bizim kıza aldığımız ürünleri severek giyiyor. Adamlar öyle güzel kıyafet, ayakkabı, aksesur üretiyorlar ki arkadaşların çocukları için de alıp hediye paketi yaptırıyoruz, zamanı gelince çok güzel hediye oluyor. Normalde LCW, C&A gibi firmalarda satılan fiyatlara çok daha kalitelisini almış oluyoruz

1459 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:08:48 

2 hafta sonra fiyatlar makul seviyeye iner...

12 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:19:00 

quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Başkalarıda teyit etse iyi olacak. Gidince şoke olmayalım

beni de aradılar haber vermek için, yani yarın indirim var.
Yüzde kaç olduğunu sorduğumda henüz belli değil diye geçiştirdiler

495 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:21:39 

umarım gittiğimizde sadece xl bedenler bulmayız

1320 Mesaj
1 Ocak 2013; 21:52:08 

Yaklaşık iki hafta önce zara da baktığım 79 liralık kadife pantolon şimdi sitesinde 129 lira olarak gözüküyor. Ben böyle indirimin...

129 Mesaj
1 Ocak 2013; 21:58:04 

ilk baktiginiz veya suan baktiginiz ürün farkli olabilir .

423 Mesaj
1 Ocak 2013; 22:11:22 

hala bu kanser yapan maddeler kullanan firmayı kullananlar var mı merak ediyorum milli servete zarar be bu

Tohum saç, bitmesze toprak utansın
Hedefe varmayan mızrak utansın
Ustada kalırsa bu öksüz yapı
Onu sürdürmeyen çırak utansın...

1654 Mesaj
1 Ocak 2013; 22:24:26 

Bağdat Caddesindeki mağazada indirim varsa yarın gidip uğrarız bi

2013 C4 Exclusive Cam Tavan Neptün Mavi - Golf V 1.4 TSI 140 PS
iPhone 5S 16 GB - Sony Playstation 3 320 GB
Sakarya University - Information Systems Engineering

7137 Mesaj
1 Ocak 2013; 22:25:20 

zara şort aldım, keten türünde olanlardan hattaa üzerinden made in USA yazıyordu; modelini, şeklini şemalini çok sevdiğimden beğenerek giydim...

neyse, bir gün arkadaşın evindeyiz, eğilip yerde duran bir şeyi almam icap etti, şort cart diye yırtıldı(dikiş yerinden değil, kumaşın ortasından).

yukarıda zara çok iyi ürünler üretiyor diyen arkadaşları görünce paylaşmak istedim.

2071 Mesaj
1 Ocak 2013; 22:28:05 

parfümlerde de var mı indirim acaba? silver parfümüm bitti almam lazım

MSI GE620DX-822XTR
CPU: Intel Core i5-2450M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB 7200 RPM WD Scorpio BLACK
GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 (128 bit) (144shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
Her Zaman Beklerim.

129 Mesaj
1 Ocak 2013; 22:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

zara şort aldım, keten türünde olanlardan hattaa üzerinden made in USA yazıyordu; modelini, şeklini şemalini çok sevdiğimden beğenerek giydim...

neyse, bir gün arkadaşın evindeyiz, eğilip yerde duran bir şeyi almam icap etti, şort cart diye yırtıldı(dikiş yerinden değil, kumaşın ortasından).

yukarıda zara çok iyi ürünler üretiyor diyen arkadaşları görünce paylaşmak istedim.

ürünü magaza götürün ve ellerinde hala ayni ürün var ise yenisi ile degistirsinler , yok ise aldiginiz paradan iade etsinler .
Saka gibi gelebilir ama gercek bu

Sart kismi sadece ürünün ic barkodunu kesmis veya kopartmamis olmaniz

6437 Mesaj
1 Ocak 2013; 23:24:24 

Zara iyidir .. harika tasarımları modelleri var.. ama yıkayınca neler oulyo bilemem..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

281 Mesaj
2 Ocak 2013; 0:06:09 

sitede herhangi bi indirim yok şu an gözüken .

Adalet Bakanlığı - Galatasaray - Eskişehir

Ekmek - Su - Sneijder .

17 Mesaj
2 Ocak 2013; 0:14:54 

yarın indirim var arkdaslar %50 ye varan

1840 Mesaj
2 Ocak 2013; 0:20:37 

quote:

Ürünlerin kalitesinde bir standart yok. Sözgelimi ceket alırsın çok kalitelidir uzun yıllar giyersin, bir t-shirt alırsın ilk yıkamada solar veya gömlek alırsın kol ve yaka kısmından hemen deforme olur. Esasında bu durum Zara markasına has bir durum değil, neredeyse tüm markalar için aynı şey geçerli.

Ben kaliteli kumaştan anladığımı düşünüyorum. Bir ürünü elime aldığımda dayanıklı mıdır, uzun süreli giyilir mi belli ediyor kendini. Bir de alırken mutlaka malın içeriğine bakmak lazım.

1913 Mesaj
2 Ocak 2013; 0:29:59 

Kaliteli bir marka değil bence. Alıyorum bende ama. Sırf kesim ve tasarımı için. T*shirt alırsın 2 yıkamada pert olur. Ama İnditex grubunun tasarımlarına bayılıyorum (pull and bear mesela)

Air Traffic Controller

1466 Mesaj
2 Ocak 2013; 0:44:57 

quote:

evet tüm zararlarda ama yuzde kaç olucagını bilmiyorum tahminen ilk indirim %40 oluyor

Teşekkürler dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

321 Mesaj
2 Ocak 2013; 3:21:57 

Zarada yılda 2 indirim olur. Birisi ocak ayının ilk haftası biri de temmuzun ilk haftası. Normalde o ayların ilk persembeleri indirim olur ama değişiklik gösterebilir.

indirimdeki magazalar: Zara Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius Zara Home ..

temmuz ayındaki indirimde indirim oranı yüzde 30 la başlamıştı. Satılmayan ürünler yüzde 40 olmustu sonra yüzde 70 e kadar gidiyor. Bunun için sürekli takip etmeniz lazım. Bu sene yine yüzde 30 la başlar.
Ayrıca ürünü aldıktan 1 hafta sonra iade edip tekrar alma şansınız yok. O ürünü hemen reyona koymazlar koyacakları zamanda sizin orda olmanız lazım

Bugün bakmaya gidersem paylaşırım sizlerle

0 Mesaj
2 Ocak 2013; 3:56:54 

Massimo Dutti müşterileri için bilgi vereyim
indirim yüzde 50ye varan ile başlıyor(min. yüzde 40)
Özellikle beğendiğiniz ürünler varsa kesinlikle 2. 3. indirimi beklemeyin derim. Beden problemi yaşamanız cok yüksek olasılık olacaktır.
Derimontların takipcileri için ek bilgi: 549 liralık montlar yarın 369 lira olacak. Ki %100 deri mont için bence cok iyi fiyat.
Cevahir Massimo'ya bekleriz = )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobalas61 -- 2 Ocak 2013; 4:00:46 >

4412 Mesaj
2 Ocak 2013; 8:41:56 

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

hala bu kanser yapan maddeler kullanan firmayı kullananlar var mı merak ediyorum milli servete zarar be bu

Zara'nin bir çok ürünü Türk malı bilgin var mi. Kac tane tanıdığım firma var zara'ya imalat yapan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli

34 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:08:38 

quote:

benimde aynı şey başıma geldi,portakal rengi keten şort ağ yerinden iki defa yırtıldı,diktiriyorum yine yırtılıyor :)

179 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:16:10 

Zara'nın neresinden dönerseniz kardır :) paladyumdan bakarım fiyatlara ancak çok yüksek olacağı kesin.

799 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:17:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

Zara'nin bir çok ürünü Türk malı bilgin var mi. Kac tane tanıdığım firma var zara'ya imalat yapan

evet bende öyle biliyorum. hatta gömlekleri 5 tl ye mal edip üzerine 90 tl etiket basıyorlar...

İLKER 1041

674 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:17:50 

Yolculuk başlıyor

5859 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:18:58 

Bir uğraym bakalım bugün

3211 Mesaj
2 Ocak 2013; 9:19:59 

Sitesinden modellere bakıyorum hep apaçi model , özellikle ayakkabıları.. eskiden daha iyiydi sanki

423 Mesaj
2 Ocak 2013; 11:58:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

aga kanserojen madde kullanıyorsa ne malı olursa olsun

Tohum saç, bitmesze toprak utansın
Hedefe varmayan mızrak utansın
Ustada kalırsa bu öksüz yapı
Onu sürdürmeyen çırak utansın...

113 Mesaj
2 Ocak 2013; 12:14:38 

Giden var mı indirim varsa biz de gidelim

İnanmadıkça, anlayamazsın.

1614 Mesaj
2 Ocak 2013; 12:19:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Kobalas61

Massimo Dutti müşterileri için bilgi vereyim
indirim yüzde 50ye varan ile başlıyor(min. yüzde 40)
Özellikle beğendiğiniz ürünler varsa kesinlikle 2. 3. indirimi beklemeyin derim. Beden problemi yaşamanız cok yüksek olasılık olacaktır.
Derimontların takipcileri için ek bilgi: 549 liralık montlar yarın 369 lira olacak. Ki %100 deri mont için bence cok iyi fiyat.
Cevahir Massimo'ya bekleriz = )

ooo hocam hoşgeldin buralarda takıl sen arada

5859 Mesaj
2 Ocak 2013; 12:51:37 

Ben alsancak zaraya gittim erkek için çok ürün yok açıkçası

9 Mesaj
2 Ocak 2013; 13:08:47 

tarz oalrak Pull&Bear ı beğeniyorum burdada indirim başlamış ancak çok fazla değil indirim oranları 10 - 15 gn sonra %70 lere iner

674 Mesaj
2 Ocak 2013; 13:08:51 

Gene bayanların istilası söz konusuydu Massimo ve Zara evlere şenlik

İndirim ise var ama her üründe gözle görülür bir indirim yok. Markadan markaya indirim oranlarıda değişkenlik gösteriyor.

811 Mesaj
2 Ocak 2013; 13:28:54 

Acele etmeyin beyler 2 hafta bekleyin

Benim gibi indirimden 60 Liraya gömlek kaptım yehuu derken daha sonra 19.90 a başkası öderken görürsünüz.

808 Mesaj
2 Ocak 2013; 15:38:15 

Zara fiyatını asla hak etmeyen bir firma (indirimde bile)...

0 Mesaj
2 Ocak 2013; 15:39:04 

arkadaslar ilk olraka marmara foruma gittim ve baya urun vardı evet bazı urunlerde abartı bir indirim yok ama özellikle ceket ve kabalarda %50 indirim var ben bir ceket aldım etiyet fiyatı 299 du 169 tlye dusmustu birde gömlek aldım sonra birde capacity ' ye bakıyım dedim orda güzel birsey bulamadım.

17 Mesaj
2 Ocak 2013; 16:05:30 

Bugün cevahirdeki zara ya gittim sanki bedava mal veriyorlar. kasada sıraya girsem 40 dakikada anca sıra gelirdi. pull and bear a girdim 220 tl olan kabanı 150 tl ye aldım. orada hiç sıra yoktu.

1840 Mesaj
2 Ocak 2013; 16:05:50 

quote:

arkadaslar ilk olraka marmara foruma gittim ve baya urun vardı evet bazı urunlerde abartı bir indirim yok ama özellikle ceket ve kabalarda %50 indirim var ben bir ceket aldım etiyet fiyatı 299 du 169 tlye dusmustu birde gömlek aldım sonra birde capacity ' ye bakıyım dedim orda güzel birsey bulamadım.

Güle güle kullan. Ama o ceketin düşeceği fiyatı sana söyleyeyim: 99 TL

Bu arada Zara, indirimde dahi o paraları hak etmiyor diyen arkadaş nerden giyiniyor merak ettim

0 Mesaj
2 Ocak 2013; 16:15:16 

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Güle güle kullan. Ama o ceketin düşeceği fiyatı sana söyleyeyim: 99 TL

Bu arada Zara, indirimde dahi o paraları hak etmiyor diyen arkadaş nerden giyiniyor merak ettim

evet düşücegi fiyat belli ama malesef ozamanda beden bulmak imkansız oluyor daha dun gidip bekmistim bir kazak indirime girsin alırım dedim bu gun gittiğimde iki subesinde bedenini bulamadım bu yuzden hemen kaptım ceketi :)
beden merak ettim zaranın kalitesi belli tamam gönül ister armani , lacostei den giyinmek ama herkesin butcesine uygun..

638 Mesaj
2 Ocak 2013; 16:34:00 

Bu kadar iğrençleşebilen bir firmadır zara; İspanyol devi Zara önce şarkıcı Zara'nın tekstildeki marka kullanım hakkını aldı. Şimdi de Necla Zarakol'un soyadındaki Zara'nın silinmesini istiyor.

http://www.milliyet.com...01/14/magazin/amag.html
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/15297405.asp

Bu zorbalığı anmadan olmaz.

322 Mesaj
2 Ocak 2013; 17:11:57 

Erkek reyonu mu bayan reyonu mu belli değil merak edip gittim istinye parkta gelen tipler de bi cinsmiş zaten

414 Mesaj
2 Ocak 2013; 17:34:53 

Greenpeace in yaptığı araştırmaya göre de kumaş ve aksesuarlarında kanserojen madde tespit edilmişti zaranın, bilmem ne derece doğru. Ama modelleri kesimi ve tarzı mükemmel ona laf yok tabii...

321 Mesaj