Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
15
Favori
54.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vahsi Hindi en olmasi gereken zamanda kayboldu :( nerelerdesiniz hocam ?

Zara nin personeli cok ketumdur, babasinin dukkani gibi magaza cikarlarini korur, genelde musteri merkezli degil magaza menfaatlidirler. Indirimin ne zaman olacagini bilir ama soylemez tamam belki yasaktir ama soylesen nolur. Bir posetin hesabini yapar sanki cebinden verir vs vs.

Ama Vahsi Hindi Sosu arkadasimiz bu parametrelerin disinda olmustur hep, tsk ederiz kendisine konunun takipcileri olarak. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün palladium zara-bershka-pull&bear-massimo dutti mağazalarına uğradım. Zara boy/kilo oranı düşük arkadaşlara daha uygun, massimo dutti takım elbise düşünenlere uygun, pull&bear da ise fazla salaş kıyafetler var. Uzun boyumdan dolayı tek alternatif olarak Bershka kaldı, onun da kotlarının paçası çok dar. Sonuç olarak içime sinen çok fazla alternatif göremedim, Bershkadan 75TL ye bir adet mont alıp çıktım.

Sadece fiyatlar indirimli diye yağmalamanızı tavsiye etmem arkadaşlar, eskiden böyle yapıyordum ben de. Sonuçta aldıktan sonra severek giymeyeceğiniz, hatta hiç giymeyeceğiniz ürünler için paranızı harcamayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snbjk

arkadaslar su ayakkabı nasıl sizce çok orjinal geldi bana

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/330037/949557

Çok orjinal ancak fazla iddialı... bunu giyecek ortamlara da sahip olmak gerek... Gece hayatı , kokteyller vs.. :)

*Bu arada bunu Ankarada gören varmı ? bu ayakkabı da benim çok hoşuma gitti...

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/330037/827981/TWO-TONE%20PLIMSOLL

• Bu sene Zara'dan sıfır çektik iyi mi

Yarın yine bir kaç mağazaya uğrayacağım. Paylaşırım izlenimlerimi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orijinalden alıntı: snbjk

arkadaslar su ayakkabı nasıl sizce çok orjinal geldi bana

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/330037/949557

Çok orjinal ancak fazla iddialı... bunu giyecek ortamlara da sahip olmak gerek... Gece hayatı , kokteyller vs.. :)

*Bu arada bunu Ankarada gören varmı ? bu ayakkabı da benim çok hoşuma gitti...

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/330037/827981/TWO-TONE%20PLIMSOLL

Arkadaslar Kemal tanca, matras, greyder de de bu fiyata ayakkabi var. Hem orjinal deri hem de kaliteli. Zaranin malları gibi bir yıla parçalanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/350001/937010/WOOL%20COAT

Bir aydır alıp almama ikilemindeyim... Eder mi sizce ?

Hocam bugun bu urun Kizilay Zara'ya gelmis gordum ama ben pek begenmedim. Oyle ihtisamli bi kalibi yoktu, bunun yerine 389 dan 189 a inen asil kaban lara bakmani oneririm.
  • sitedekilerin dışında indirimli gömlek var mı mağazalarda?
  • İndirim ne kadar devam edecek bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/tr/en/zara-W2012-s/350001/937010/WOOL%20COAT

Hocam bugun bu urun Kizilay Zara'ya gelmis gordum ama ben pek begenmedim. Oyle ihtisamli bi kalibi yoktu, bunun yerine 389 dan 189 a inen asil kaban lara bakmani oneririm.

Ankamall zarada vardı... giydim denedim.. hoş ..dikkat çekcii bişi.. ama palto modunda uzun birşeydi dizlerime kadar inince vazgeçtim... ama beğenenler gidip baksın derim.. orjinal bir şey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 29 Ocak 2013; 4:14:50 >

• quote:

quote:

quote:

Ankamall zarada vardı... giydim denedim.. hoş ..dikkat çekcii bişi.. ama palto modunda uzun birşeydi dizlerime kadar inince vazgeçtim... ama beğenenler gidip baksın derim.. orjinal bir şey...

Gecen sordugun ayakkabiyi (beyaz) dun aksam Panora Zara da gordum hocam. 2 cift vardi ama numaralara bakmadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

İndirim ne kadar devam edecek bilen var mı?

buradan yazarım isterseniz halen indirim olup olmadığını ama istanbul forum mağazasında genelde xxl l bedenler kalmıştı nerden biliyosun derseniz eğer molamda sürekli zara pul and bear bershka mağazalarını geziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

quote:

buradan yazarım isterseniz halen indirim olup olmadığını ama istanbul forum mağazasında genelde xxl l bedenler kalmıştı nerden biliyosun derseniz eğer molamda sürekli zara pul and bear bershka mağazalarını geziyorum

halen devam ediyor. zara için mart ayını bulur, indirimin sonlanması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

quote:

quote:

diğer mağazalarda nasıl durum bilmem ama forum istanbul zara epeyce indirimli ürün satmış tahminen mart ayına bişey kalmaz orada yeni mal gelmezse aslında ederleri o markaların bende forumda çalışmaktayım benim kendi firmamda şişirmişler fiyatları ederlerine satıyorlar ardından

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

quote:

quote:

diğer mağazalarda nasıl durum bilmem ama forum istanbul zara epeyce indirimli ürün satmış tahminen mart ayına bişey kalmaz orada yeni mal gelmezse aslında ederleri o markaların bende forumda çalışmaktayım benim kendi firmamda şişirmişler fiyatları ederlerine satıyorlar ardından

indirim her magazada olmuyor belli tarihten sonra.
    çünkü dediginiz gibi mal kalmıyor. 1-2 magazaya topluyolar bütün indirim ürünlerini
    onlardan devam ediyor indirim. en sona bişey kalmıyor zaten.

ederi etmezi ayrı bir konu.tartışılır yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gecen sordugun ayakkabiyi (beyaz) dun aksam Panora Zara da gordum hocam. 2 cift vardi ama numaralara bakmadim.

Tşkler.. o ayakkabıları ben ankamall zarada da gördüm ama ezilmiş ayakkabıların hepsi tost olmuş ve kirlenmişler hiçbiri beyaz görünmüyodu grileşmiş kirden görünce vazgeçtim almayı...

• Panoradakilerin kondusyonlarinda sorun yoktu ama ben ayakkabiyi pek begenmedim. Turkiye sokaklarinda giyilemeyecek kadar beyaz :) bir kere giysen kirlenir ve ederi bence max 19 tl :)

• Kızılay'a uğradım bugün. Hiçbir şey kalmamış. Resmen talan edilmiş.
  • 26 ocak'ta gittim bir kere daha. şimdi aklıma geldi de yazayım dedim. resmen çöp kalmış geriye. alınabilecek hiç bir şey yoktu. kalanların ya desenleri sakattı, ya kesimleri sorunluydu, ya da kumaşları dandikti. aklınızda bulunsun, ilk ve ikinci hafta gidilecek. ilkinde iyi mallar var ama indirim az, ikincisinde de iyi indirimler var ama iyi mal az. ondan sonra çöp kalıyor geriye.
  • ya boşverin mağaza indirimini her ay Trendyol da sık sık kampnayası yapılıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

ya boşverin mağaza indirimini her ay Trendyol da sık sık kampnayası yapılıyor zaten

hocam şu anda ona bakıyordum hiç bir şey kalmamış 6 gün süresi var bitmesine ona rağmen bir şey kalmamış. Bu butiklerin ne zaman açıldığını nasıl öğreniyoruz daha doğrusu öğrenme şansımız var mı ? Bir daha kine yakalıycam açılışını
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.