Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
15
Favori
54.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Bershkadan bir gomlek almistim 50 tl ye hic 2 hafta oldu simdi fiyati 25 tl olmus .. Gotursem iade etsem sonra tekrar alsam olur mu acaba bilemedim ? Yaninda 25 tl lik bisey daha alirim .. Yardimci olursaniz sevinirim forum arkadaslarim

Kot gömlekleri mi diyorusun dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

Bershkadan bir gomlek almistim 50 tl ye hic 2 hafta oldu simdi fiyati 25 tl olmus .. Gotursem iade etsem sonra tekrar alsam olur mu acaba bilemedim ? Yaninda 25 tl lik bisey daha alirim .. Yardimci olursaniz sevinirim forum arkadaslarim

Kot gömlekleri mi diyorusun dostum ?

Yok hocam mavi bir gomlek almistim kot degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade edip geri alırsan olur dostum yapabilirsin en doğal hakkın daha once ben deri mont almıştım 167 lira falandı sonra 75 liraya düştü iade edip geri aldım

sadece içindeki etiketi kesme ve elinde fişin olsun tabi ki giymemiş olman şartıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin1662 -- 20 Ocak 2013; 15:47:01 >
  • Bugün büyük umutlarla 2 Zara mağazasına gittim ama umduğumu bulamadım.

Hanıma ve çocuğa bikaç parça bişeyler alıp çıktık. Fiyatlar yüksek olmasına rağmen kasalarda express kasa kuyruğu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin1662

iade edip geri alırsan olur dostum yapabilirsin en doğal hakkın daha once ben deri mont almıştım 167 lira falandı sonra 75 liraya düştü iade edip geri aldım

sadece içindeki etiketi kesme ve elinde fişin olsun tabi ki giymemiş olman şartıyla

hocam fişim olmadığı için kabul etmediler malesef.
  • dün Zara Sport 421 parfümünü sıktım bileğime ,mağazada dikkatimi çekmedi ama eve gelince bileğimi kokladım,çok hoş kokusu vardı keşke alsaymışım fiyatınada bakmamıştım
  • Bugün 50 t ye bi pantol ve 50 gene 50 tl ye bi gömlek aldım çok aman aman bi indirim göremedim
  • quote:

quote:

iade edip geri alırsan olur dostum yapabilirsin en doğal hakkın daha once ben deri mont almıştım 167 lira falandı sonra 75 liraya düştü iade edip geri aldım

Geçmiş olsun hocam ders olsun bir dahakine temmuzda indirime giricek fişini sakla 1 ay boyunca
  • valla bende aldım indirime girince kullanmadım fişle değişim kartını tutuyorum değiştirip farkını alacağım :) 3 indirim bu çarşamba heral :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 21 Ocak 2013; 2:35:11 >
  • bershka ful çekiyor cok güzel ürünleride var zara kılasik biraz daha bershka mağazasına girdimde sanki bedavaya dağıtıyorlar 2side aynı firma gerçi
  • Pull&Bear cok iyiydi gezdim de bugün fiyatlari daha iyi ve beden sıkıntısı da olmuyor Historia AVM'de
    Zara'da beden bulmak zor ya
  • yarın yeniden indirim olacakmı acaba?

• sordum olacak dedi eleman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

sordum olacak dedi eleman

Bugun erkekte indirim olmamisti.. 12.30 civari Kizilay - ANKARA Zara da..
  • ankarada zara da olupta istanbulda hiç olmamış ürünler var. istanbulda olupta ankarada hiç olmayan ürünler var özellikle takım elbiselerde.
  • bugün yine 3. inidirime girmemişti.
  • Son aylaarda bin lirayi gecti yaptigim alisveris zara'dan hic abartisiz ... her gun ders bitiminde Marmara park / Haftada bir dd torium'a ugruyorum cumartesi bir kurklu kapsonlu kazak alacaktim kiz bana 129.90 demisti ama kasada 190 oluncs birakmak zoeunda kalmistim cumartesi almaha gittigimde satilmisti moralimde bayagi bozuldu ...

Bu hafta daha bir sey almadim ama haftasonu yine indirime girerler diye dusnuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Son aylaarda bin lirayi gecti yaptigim alisveris zara'dan hic abartisiz ... her gun ders bitiminde Marmara park / Haftada bir dd torium'a ugruyorum cumartesi bir kurklu kapsonlu kazak alacaktim kiz bana 129.90 demisti ama kasada 190 oluncs birakmak zoeunda kalmistim cumartesi almaha gittigimde satilmisti moralimde bayagi bozuldu ...

Bu hafta daha bir sey almadim ama haftasonu yine indirime girerler diye dusnuyorum

Hocam kendimi gordum sızde valla. Bu Indıtexın nıcel anlamda kalitesız ama nıtel anlamda kaliteli mallarini indirime girince almadan duramiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Son aylaarda bin lirayi gecti yaptigim alisveris zara'dan hic abartisiz ... her gun ders bitiminde Marmara park / Haftada bir dd torium'a ugruyorum cumartesi bir kurklu kapsonlu kazak alacaktim kiz bana 129.90 demisti ama kasada 190 oluncs birakmak zoeunda kalmistim cumartesi almaha gittigimde satilmisti moralimde bayagi bozuldu ...

Hocam kendimi gordum sızde valla. Bu Indıtexın nıcel anlamda kalitesız ama nıtel anlamda kaliteli mallarini indirime girince almadan duramiyorum :)

Kalite konusu gerçekten dediğin gibi , o kadar beğenip alıyorum bi süre sonra biyerine bişey oluyor moralim bozuk bir halde geri götürüyorum

• quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun hocam ders olsun bir dahakine temmuzda indirime giricek fişini sakla 1 ay boyunca

Hocam normalde hic atmam 3 yil onceki fisler duruyor :) ne hikmetse sadece o fis kaybolmus zaradan aldigim urunlerin fisleri duruyor

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.