Şimdi Ara

BSC Sunar: 2012'nin En İyi 10 Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
5.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Kimi zaman güldük, kimi zaman aksiyonun dibine vurduk, kimi zaman duygulandık, kimi zaman ise bacaklarımız korkudan birbirine vurdu. Peki 2012'nin en iyi oyunları hangileri? Sizin ve BSC editörlerinin oylarıyla belirlediğimiz 2012'nin en iyi 10 oyunu karşınızda!

• İzlenme sayısı : O İlk ben izledim bu yılının en çok izlencek bsc videosunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helans21

İzlenme sayısı : O İlk ben izledim bu yılının en çok izlencek bsc videosunu :)

Aferin sana bu kafayla bu seneki en büyük başarında bu olur zaten.
  • Ahh Erdinç Abi ahhhh
  • Halo 4 nasıl 7. oldu hala inanamıyorum.Halo4 ü oynayamayanlar ve xbox ı olmayan herkes halo4 ü kötülüyor kimse oy vermemiş işe bak.Şu far cry 1. olmuş iken halo 4 7. ise lanet olsun türk playerlara.Kimse gerçekçi oy vermemiş tek halo4 değil bir sürü eksik var far cry 3 videosu izleyen oy vermiş şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Orijinalden alıntı: helans21

İzlenme sayısı : O İlk ben izledim bu yılının en çok izlencek bsc videosunu :)

Aferin sana bu kafayla bu seneki en büyük başarında bu olur zaten.

Ulan işin gucun millete laf atmakmi
  • Mass Effect 3 ve Darksiders 2 yi görememek büyük eksiklik oldu benim için.
  • çok güzel bir liste olmus...
  • Walking Dead Kesinlikle 1. olmayı hak eden bir yapımdı.Bence Far Cry 3 , 2. olsa daha iyi olurdu.
  • The Walking Dead'i bende oynuyorum ama bu kadar seveni olduğunu bilmiyordum.
  • Berbat bir sıralama olmuş.Max Payne 3 ve Halo ya hakaret gibi olmuş.Far Cry 3 1. sırayı hak etmiyor.Şahsen ilk 3 aynen şöyle olmalı;
    1-Max Payne 3
    2-Halo 4
    3-Hitman

gerisi yalan.Şu iki oyun çok gereksiz o sıraları almakta , Dishonored ve Far cry3.Gözümce yılın oyunu MAX PAYNE 3'tür.En özenilmiş oyunda max payne dir.Rock Star işini biliyor biz saygı duyamıyoz.
  • halo 4 ü herkes mutlaka beğenecek diye bir şey yok belki sıradan gelmiştir millete olamaz mı yani sen beğendin diye xbox fanboy u oldun diye bizim de mi beğenmemiz lazım kardeş . halo tarzı piyasada çok oyun var :) .millet farklı şeyler istiyor belki benim gibi ..
  • Çok güzel yapmışsınız emeği geçen herkeze teşekürler...
  • bn sıralama çok hoş oluş tam istediğim gibi aslında far cry 3 1. sırada olduktan sonra bişey değişmez bn için 2012 kralı o oyunda.şimdi şu halo 4 diyenler 1 olsun diyenler var halo 4 saf fps den başka bişey değil senaryosu olması diğer fps lerden bi farkı yok ama senaryosuna dicek laf yok bide the walking dead var bu oyunun acayip bi takipçisi var bnde çok şaşırdım oyunu yonamadım ama aşırı derece bi takipçisi var onun için bi denicem.
  • dishonored gerçekten bu senenin en bomba oyunlarından biriydi ikinciliği fazlasıyla haketti fakat diablo 3 ilk 10 da yer almalıydı diye düşünüyorum
  • liste tam olmuş ama hitman daha üstlerde olabilirmiş ama olsun sonuçta ilk 10 da olan oyunların hepsi aynı tür değil yani herkes için farklı bir liste olabilir
  • ne assasins creed 3 8. mi fake you sizi gidi pislikler lanet olsun bebeğimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos161514

ne assasins creed 3 8. mi fake you sizi gidi pislikler lanet olsun bebeğimm
  • Far cry 3 Hak ediyor yılın oyunu
  • Bence gayet güzel bir liste.O oyunlarına arasında Mass Effect 3 te olsaydı bana göre mükemmel bir liste olurdu. Oyunların sıralaması önemli değil o kadar.Sonuçta çoğu birbiriyle alakasız oyunlar olduğu için sıralama kişiden kişiye değişir. Oradaki 8 oyunda (Halo ve Hotline Miami'yi oynayamadığım için bir şey diyemem ) 1. olabilmeyi hakeden yapımlar bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.