Şimdi Ara

Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
12.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dağılın kullanıcısına yanıt
    Çünkü yok piyasada kimsede satmıyor onun için pek şansın yok
  • Her ne kadar konu hortlasada diyecek söz ve ayrıntıya gerek yok arkadaşlar 2 yıl dolacak
    neredeyse bu ürünü alacak arkadaşlara sesleniyorum sesler ve bass lar duyulmaz
    HİSSEDİLİR...
  • 5 yıl oldu benim hala inanılmaz bir haz alıyorum müzik dinlemekten ve film izlemekten
  • Konuyu hortlatıyorum ama pcnin bozulmasıyla ve onun neticesinde ses sistemlerine ilgimin artması keşke 2 sene önce olsaymış ve bir X600 sahibi olsaymışım diyorum. Dün gece gördüm n11'de bir satıcı satıyordu uykuda ağır bastı sabah alırım dedim ürün tükenmiş tabii moral bozukluğu diz boyu. Bana X600'de en çok cazip gelen olayların başında tweeterları olması, uydularının dahi ahşap ve kaliteli olması gibi unsurlar geliyor. Bu fiyata bu kalite kesinlikle şaşırtıcı. 2. el bulabilirsem hemen alacağım inşallah bulurum.
  • deeply_ kullanıcısına yanıt
    Hâlâ alamadıysanız Eksen Bilgisayar'da kutusu hasarlı satılıyor gözüküyor.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/edifier-multimedia-series-x600-30w-rms-21-ses-sistemi-outlet.aspx
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Fiyatı'da güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Hâlâ alamadıysanız Eksen Bilgisayar'da kutusu hasarlı satılıyor gözüküyor.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/edifier-multimedia-series-x600-30w-rms-21-ses-sistemi-outlet.aspx

Çok teşekkür ederim az önce sipariş ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Fiyatı'da güzelmiş

158 tl kapıda nakit ödeme olarak ürünü sipariş ettim hocam.
    Hayırlı olsun güle güle kullan tek eksiği kumandası olmaması onun dışında çok çok iyi bir sistem ben 5 senedir kullanıyorum hala çok memnunum
  • Ben de aynı sistemi kullanıyorum gerçekten memnun kaldım. Ancak daha önce kullanmış olduğum Microlab Pro 1'in yerini doldurmadı. Şehir değiştirdiğim için sistemi kardeşime bıraktım.
    Microlab sistemler TR'ye gelmiyor artık birçok marka gibi. Edifier da çekildi sanırım TR'den. Fiyatına göre gerçekten çok iyi ürünleri var. Ben de ara ara nete bakar Microlab Pro(1,2,3) modellerinden birini bulmayı umut ederim ama ne yazık ki bırakın TR pazarını yurt dışında bile satılmıyor artık.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Microlab'da gayet iyidir hocam ben alırken'de M200 modeli vardı sanırım ama edifier modelini tercih ettim bu arada tabi stereo sistemler daha farklı olur özellikle müzik konusunda, TR pazarı ne yazıkki özellikle ses sistemleri konusunda çok yetersiz seçenek yok şuan neredeyse
  • Sağ uyduda kulaklık girişi mevcut değil zannederim hocam! Varsada nerededir bilgilendirirseniz sevinirim?
  • Hocam ben de hali hazırda Creative T3300 ve Logitech Z506 var. Ses kartı onboard (yakın zamanda iyi bir ses kartıda alacağım) 5+1 desteklemediğinden dolayı T3300 kullanmaktayım. Belki diyebilirsiniz neden 2+1 ve 5+1 diye; Ses sistemleri konusunda bilinçsiz ve aceleci davrandığımdan dolayı bu iki sistem ben de mevcut durumda:) Son 3 aya yakındır bilinçli olarak oldukça fazla araştırma yapıyorum ses sistemleri hakkında ve müzikle ilgilendiğim içinde hassas ve aceleci davranmamaya karar verdim. Ve bunların neticesinde en doğru karar olarak X600 alma kararını aldım. Genel olarak fiyat olarak 500 ve üzeri stereo ve 2+1 sistemlere yöneldim. Aklımda 2000 tl'ye kadar bir çok model vardı ve en kısa zaman içerisinde birisini alacaktım. Ama ne zamanki sizin mesajınızı gördüm ve her ne kadar X600'ü dinleme şansım olmasada bazı arkadaşların ses kalitesi olarak hi-fi ses sistemlerine yakın bir düzeye sahip olduklarınıda baz alarak ürünü sipariş etmek benim için mutluluk kaynağı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 23 Mayıs 2015; 15:17:48 >

Kulaklık girişi ses ve bass kontrol düğmeleri subwoofer'ın üzerinde hocam Ses kalitesi olarak fiyatına göre kesinlikle mükemmel özellikle Flac formatlı şarkılarda çok iyi müzik dinlemekten haz alıyor insan
  • Ok teşekkürler. Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum Buradan bilgilerimi paylaşacağım, keşke ürün hakkında paylaşacağım şeyler almak isteyen arkadaşlarada bilgi mahiyetinde yardımcı olabilmek amacıylada olabilseydi ama ne yazık ki ürün Türkiye'de hiç bir yerde bulunmuyor
    İyi olur görüşlerini paylaşman ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

İyi olur görüşlerini paylaşman ;)

• Ürün outlet, sizce bir dezavantajı (arıza, görsellik vb...) olur mu?
    Outlet ama açıklama kısmında kutusu hasarlı yazmışlar sadece. Eksen Bilgisayar'ın açıklamanın aksine bir ürün yollayacağını düşünmüyorum. Hasar vs. olsaydı belirtirlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.