Şimdi Ara

ÖZDEBİR SONUÇLAR AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
24.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cevap Anahtarı:http://www.ozdebir.org.tr/ss/ygsd1_an.pdf

Çözümler:http://www.ozdebir.org.tr/sorular_cozumler_cevap_anahtari-c-28-t-1.htm

Çözümlerde geometri analitik düzlemde cevap A görünüyor. Cevap B. Yanlış kontrol etmeyin çözümlere bakarak kontrol edenler.

Kontrol ettikten sonra sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim. Bi karşılaştırma yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 8 Ocak 2013; 15:25:35 >

• Türkçe 38-2
    Sosyal 38-2
    Mat 39-1
    Fen 36-4
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 31 Aralık 2012; 14:41:52 >
  • Sosyal coğrafya harici baya kolaymış din soruları zaten kek geldi :)) 34-6
    baska bişey çözmemiştim :)
  • Mat 37
    Fen 36
    Türkçe 38
    Sosyal 39
  • 350 küsür aldım moralim bozuldu illa her denemede bi bölüm cok kötü olcak bundada fende batmısız
  • Deneme iyi miydi hocam? Girmedim yazıcıdan çıkartıp çözmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: önemliadam

Deneme iyi miydi hocam? Girmedim yazıcıdan çıkartıp çözmeye değer mi?

değer hocam güzeldi.
  • beklediğim gibi 155
  • karşılıklı oturma sorusunun 2/3 olması gerekmiyor mu ?
  • Bu feni nasil yapiyosunuz bi turlu duzelmiyo benim
    Turkce 37d 3y
    Mat 37d 2y 1b
    Fen 28 d 10y 2b
    Sos 35d 5y
  • Geçen sene kazanmış, okuyan bir üniversite öğrencisi olarak girdim, sadece Türkçe ve sosyal bilimler çözecektim ama canım sıkıldı matematiğe de şöyle bir baktım.
    Türkçe'den 10 yanlış çıktı 1 de boş, sosyal bilimler 3 yanlış 1 boş, matematik 8/8 doğru.

Türkçe'deki yanlışlara bir bakmam gerekecek, bu sene tekrar ygs'ye girmeyi düşünüyorum. Gerçi geçen seneki ygs'de bu denemeden bile kötü netler yapmıştım.
  • cevap anahtarı saat 17de değil miydi ya
  • Kitapçığı vermediler ama matematikle fenden aklımda kalmış bazıları bayağı mutlu oldum yanlış beklediğim sorular doğru çıkmış mattan iyi gelecek fende orta karar bir şey gelir herhalde türkçe sosyal bilmiyorum hatırlamıyorum :D
  • net
    türk : 30
    sos : 8
    mat : 30
    fen : 25

türkçe o kadar uzundu sosyale zaman kalmadı.

puan 360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masidar -- 31 Aralık 2012; 18:30:43 >
  • bu sene girdiğim en dangalak sınavdı, bira mantarı sorusunu soran bünyeyi merak ediyorum cidden.hele o sabun sorusu...adamlar biyerlerinden element de uydursalar tam olacakmış
  • Gençler kaynarlen sıcaklığın sabit kalması neden maddenin saf olduğunu gösteriyor. Alkol su gibi homojen karışımlarda isi sıcaklık grafiği iki kere sabit ilerler ve kaynamalar sırasında sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D/\rk Prince -- 31 Aralık 2012; 19:03:18 >
  • öncelikle merhabalar
    türkçe 28d 12y
    sosyal 31d 9y
    mat 35d 3y
    fen 32d 4y
    Netler böyle sene başından beri hiç türkçe çalışmadım ama az çok biliyorum dilbilgisi konularını
    dershane puanlarım 418, 421, 424, 445,
    450 yapma ihtimalim varmıdır bundan sonra ? Fazla gaz vermeyiniz :D
  • Türkçe 29-11
    Sosyal 33-6
    Matematik 27-9
    Fen 6-1
  • Türkçe 35-5
    Mat 39-1
    Fen 34-6
    Sosyal 34-6
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.