Şimdi Ara

2012'nin En İyi 5 PC Oyunu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
6
Favori
83.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

aga şu maus klavyeyle oyun oynamak resmen bir işkence ya

Pes2013 bilgisayarda 2-3 saniyede maça giriyor, konsolda ise 30 saniyeye yakın sürüyor ve konsolda görüntüler pixel pixel neredeyse.

Kaldı ki futbol dışında gamepad'de oynanan oyunlar daha büyük işkence oynamam daha iyi.

"konsolda ise 30 saniyeye yakın sürüyor ve konsolda görüntüler pixel pixel neredeyse"

ben o pikselleri hiç göremedim nedense. ha yükleme süreleri gerçekten öyle. ama onunda insana faydası var

• ac para için çıkarılmış bir seridir.
  • ac ilk iki oyundan sonra oynamadım bile her şey aynı çünkü ortamlar değişik

ben sıkıldım artık action fps/tps lerden senaryo farklı bütün oyunlar aynı adam vur sonuna kadar. max payne oynadım 10 dk sonra kapadım, far cry 3 yükledim, daha tıklamadım bile öyle duruyor hiç içimden gelmiyor, bu videodan sonra biraz daha gaza geldim oynarım belki. ya ben acayip sıkıldım oyun oynamaktan ya da her oyun aynısı oldu. zaten single player oynamak da pek sarmıyor beni

monkey island gibi oyunlar ne zaman yapılacak ya ben öyle bir şey istiyorum, braid vs değişik bir şeyler olsun
  • ulan boşuna dil dökmeyin ben assasins creedi bisayarım kaldırmıyodu ama onun dünyanın en güzel oyunu olduğunu biliyorum belki başkaarı felan derki hitman felan filan 2 oyunda farcry 3 olmayı hak eden bir oyun yada crysis arasında bir çekişme var 3 sü savaş oyunu olarak call of dutty yerini tutan bir madal of honor var ikiside benzerlik yönünden iyiler 4 sü de aklıma gelmiyor ama araba oyunu derseniz need for speed oyunun yerini tutan oyun yok eskilerden beri saran bir oyun 5 de siz söleyin
  • farcry 3 çok süper bitiridim öneririm
  • the walking dead bence
  • tomb raider 2013 üstüne oyun yok şuan tarşılamaz gerçektir bu
  • Yapılan videodaki müzikleri yazarmısınız ?
  • Cyysis 1 Crysis 2 Crysis 3 Üstüne Oyun Tanımam Kardeşim !
  • açılıştaki mimiklere bak sanki kurtlar vadisinde oynuyor arkadaş
  • gta nerede
  • Assassin's Creed 3 1'de olmalıydı. Mafia 2 3 sırada Hitman İse 2 olmalıydı Crysis 3 nerde ?? çok eksik var çokk !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Assassin's Creed 3 1'de olmalıydı. Mafia 2 3 sırada Hitman İse 2 olmalıydı Crysis 3 nerde ?? çok eksik var çokk !

şakamısın sen :D
  • Far cry 3 süper 12 kez biitrdim ama hiç sıkılmadım öle zaten crysisle far cry yaracıcıları aynı frima o yüzden çekişmeli denemez.Ama far cry 3 daha iyi hikayesi süper crysis 3 biraz grafik hatası var bu yüzden farcry 3 diyorum
  • Hitman'de çalan şarkı nedir? Bilen bir arkadaş lütfen yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Far cry 3 süper 12 kez biitrdim ama hiç sıkılmadım öle zaten crysisle far cry yaracıcıları aynı frima o yüzden çekişmeli denemez.Ama far cry 3 daha iyi hikayesi süper crysis 3 biraz grafik hatası var bu yüzden farcry 3 diyorum

türkçe hocan kim ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man Shattered Dimensions Nerde O Olmalıydıııııııııııı >:(
  • Kuşkusuz The Walking Dead olmalıydı. Bu oyunların hepsini oynayan kişinin oyu zaten TWD'dir.
  • 1.si Resident Evil 6 olmalıydı . 2.si The Last Of Us(çıkmadı) 3.sü assasins creed 4(çıkmadı) . 4.sü GTA 5 . 5.si mount blade(ne zaman çıktı bilmiyorum)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 1.si Resident Evil 6 olmalıydı . 2.si The Last Of Us(çıkmadı) 3.sü assasins creed 4(çıkmadı) . 4.sü GTA 5 . 5.si mount blade(ne zaman çıktı bilmiyorum)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.