Şimdi Ara

2012'nin En İyi 5 PC Oyunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
6
Favori
83.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Beyler şu dishonored'in olduğu bölümde çalan müziğin adı ne bilen var mı?

Oyunun sonunda çalan müzik o, buyur:

www.youtube.com/watch?v=p0NFGgl7Cqs

quote:

şu dishonored denen grafikleri düşük ve hikayesi sıkıcı olan bir oyun nasıl olur da yılın en iyi 3.oyunu seçiliyor anlamıyorum bence Far Cry 3 1.liği haketti fakat Dishonored için aynı şeyi söyleyemem

ve beyin koşarak uzaklaşır...

Dishonored konsept tasarımları ile ne kadar aşmış olduğunu zaten kanıtladı, bu oyunda gördüğün atmosferi çok az oyunda görebilirsin. Dikkat et; 'realizm' demiyorum, ''concept art'' muhabbetinden bahsediyorum. Arkane Studios'un da yaratmak istediği şey ''masalsı bir dünya'' idi zaten. Bunu da pastel renk tonlarına ve vücut çizim oranlarına bakarak anlayabilirsin, anlayabiliyorsan tabi.

Senaryo kısmına zaten söylenecek laf bulamıyorum. İngilizce bilmeden, konuşulanı anlamadan 'quest marker' ı takip ederek oyunları bitirmeye alışmış CoD gençliği zaten bu oyundan nefret edecektir. Bu da benim en hoşuma giden tarafı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSFR -- 31 Aralık 2012; 17:01:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

aga şu maus klavyeyle oyun oynamak resmen bir işkence ya
    PC ağırlıklı bir oynayan olarak söylüyorum, oyununa ve oynayana göre bu değişir. Kimi oyunları klavye-fare ile, kimi oyunları da gamepad ile oynamak insana daha rahat gelir. Seçim tamamen size kalmış.

+1 Katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: BitirimAbi

pc listesinde diablo ilk 5'e bile giremediyse kimse kusura bakmasın hiç ciddiye alınacak bi oyunsever kitlesi değiliz.

Diablo ve ilk 5... Torchlight 2 falan desen anlarımda Diablo nedir ya...

oha. kafaya bak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Spor oyunu yok listede ilginç.
    Esas her sene küçük değişikliklerle yenisi çıkan bir oyunun orada olması ilginç olurdu.
  • AC3 hariç hepsini oynadım.Liste güzel olmuş.
  • bsc ve dh de en iyi iş gökhanın
  • sunum çok iyi olmuş zevkle izledim
  • quote:

İşkencemi asıl zevk klavye+mausda oyun oynamak daha zevkli bence :)

Gamepad alıştıktan sonra klavye mause zevk vermez oluyor. Sırf bunun için max payne orjinal aldım pc de uğraşmamak için.
  • AC III ilk 5'i haketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Gamepad alıştıktan sonra klavye mause zevk vermez oluyor. Sırf bunun için max payne orjinal aldım pc de uğraşmamak için.
    Sırf gamepad için de oyunu konsola almak saçma yani. Gamepad'e alışkın biri PC'ye gamepad takarak PC'de rahatça oyun oynayabilir. Üstelik PC'ye Xbox 360 gamepad'i takınca tadından yenmiyor.
  • farcry3
  • ac3 hikaye olarak diğer ac oyunlarından geri kalmış karakterle bağıımız yoktu bi kere adam gibi hissettirmedi bize duyguları.
    borderlands 2 en epic oyunlardan biriydi listede yok yazık. coop oynarken en çok zevk alınan oyunlardan.
    diablo 3 ün listede olmaması normal. ce aldığım halde pişman oldum oyunu aldığıma beklediğim oyun bu değildi.
    far cry 3 hakediyor.
    hitmande boss eksikliği vardı. daha canlı daha renkli bosslar bekliyodum.
    sleeping dogs hikaye olarak gta ve saints rowu aşmıştı aslında ama listede yer almaması normal. 6. falan olabilir belki.
  • Bo2 listeye girmemiş şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeozan41

Saçma ve fanboy listesi olmuş.

Tamam FarCry 3 ve Hitman A. iyi oyunlardı ve listelere girmeyi hakettiler ancak Assasin's Creed 3 gibi direk konsol portu ve optimizasyon özürlü bir oyunun listede olması sinir bozucu.

Peki ya Diablo III ? Pc listesiyse Diablo 3 gibi bir oyunun listede olmaması saçma.

diablo 3 yüzyılın balonu.aldığıma pişman oldummu olmadım ama paranın yarısını hak eder anca.kendi tekrar edip duran,para üzerine kurulu item bulmaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeozan41

Saçma ve fanboy listesi olmuş.

Tamam FarCry 3 ve Hitman A. iyi oyunlardı ve listelere girmeyi hakettiler ancak Assasin's Creed 3 gibi direk konsol portu ve optimizasyon özürlü bir oyunun listede olması sinir bozucu.

Peki ya Diablo III ? Pc listesiyse Diablo 3 gibi bir oyunun listede olmaması saçma.

diablo 3 yüzyılın balonu.kendini tekrar ediyor sadece.yapılan bütün yenilikler oyuncuların itemlere daha fazla para harcamasını sağlamak için.tristiamda butcherı kestiğimizde oyun bitseymiş demek diablo denen oyun buymuş derdim kısa da olsa güzel yapmışlar diye düşünürdüm.saçmalamışlarda saçmalamışlar.
  • optimazyon özürlüsü ve port edilmiş ac 3 listede olması beni biraz üzdü
    dishonorede gelirsik fikirler iyi güzelde en iyi 5. liği hak ediyor daha pişirilmesi lazım bu oyunun
  • spec opps'un olmadığı bir liste gerçekçi değil...
  • activision yani bir motorla oyun yapmassa biraz zor girer bu tür listelere
  • Far Cry 3 haketti, gönlüm Hitman'den yana olsada...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.