Şimdi Ara

.:Nserisi Multimedia Bilgisayarı: N93:.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
0
Favori
55.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildiğiniz gibi, Nokia en yeni N Serisi telefonları olan N93, N72 ve N73'ü tanıttı.. Bu topici de N93 için açtım. Bütün bilgileri burada paylaşalım!!!

N93 Kardeşliği: 1) Al Pac 2) esage 3) katibim 4) burakk76 5) soylu 6) burock76 7) nazgul_vB 8) internetboy 9) atakansah 10) murathanipod 11) CepDoktor 12) atoprak 13) black back 14) M@XWeLL 15) eser_akar 16) 34_boy 17) Biohazard 18) Reis-i Eagles 19) raziel62 20) kel_arif 21) psikopat_demobil 22) gøød chãrlotté 23) gork 24) iSoC@N_DriVeR 25) eser_akar 26) Respinardi 27) cihan_gir

AYRILMAK YADA EKLENMEK İSTEYENLER PM ATSIN.

Boyutlar: Uzunluk= 118.2 mm, Genişlik= 55.5 mm, Kalınlık= 28.2 mm, Ağırlık= 180 g, Hacim= 133 cc
    Çalışma frekansı: Dual mod WCDMA/GSM ve triband GSM kapsama alanı (EDGE/GSM 900/1800/1900 + WCDMA 2100 MHz ağları)
    Kamera: 2048 x 1536 piksel (3.2 Megapixel), Carl Zeiss Vario-Tessar Lens, otofokus, 3x optik, 20x dijital zum
    Video özellikleri: VGA (640 x 480) 30 fps (saniyedeki kare sayısı)
    Ekran özellikleri: 2.4'' QVGA ekran, 262,141 renk; 1.1'' ikincil ekran, 65,536 renk
    Batarya özellikleri: Lityum polimer pil BP-6M 1100mAh; Konuşma süresi: 3,7 saat (WCDMA ağında), 5,1 saat (GSM ağında); Bekleme süresi: 10 gün (WCDMA ve GSM ağlarında). Fakat denendiğinde yoğun kullanımda 1 gün dayanamadığı ve çok az kullanımda 2 gün dayandığı görülmüştür.
    Hafıza Fonksiyonları: 50 MB cihaz içi hafıza; 128 MB genişletilebilir MiniSD kart
    Bağlantı özellikleri: WLAN (802.11 b/g) ve UPnP, Bluetooth v2.0, USB 2.0 Pop-Port bağlantısı, TV Out özelliği (PAL/NTSC), IrDA, VOIP (Skype tüür proglamları destekler)

ŞU AN ÇOĞU YERDE (TEKNOSA, VB.) SATIŞA SUNULMUŞTUR. FİYATI ORTALAMA 1,700 YTL'DİR.

Eğer daha detaylı bilgi istiyorsanız bu adresten bulabilirsiniz.

Biraz da resim koyiyim :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣŠΛĠΣ -- 25 Aralık 2006; 14:52:43 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_6785928/tm.htm
    BURA DAHA İYİ ÇOKDA SUPER RESIMLER VE BILGILER VARR
  • Özellikleri süper büyük biraz cep multimedya canavarı olur ..telefon biraz zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narinci -- 19 Haziran 2006; 19:17:48 >
  • @nazgul_vb, Arkadaşım ben sadece N93 kendi başına bir topic altında toplamak istedim, hepsi bu...
  • YO SADECE BELKI GORMEMIŞSINDIR DIYE DEDIM YANLIS ANLAMA CANIM BENIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

YO SADECE BELKI GORMEMIŞSINDIR DIYE DEDIM YANLIS ANLAMA CANIM BENIM

Anlamadım canım benim , hatta bir ikinci sayfalara bakarsan bir iki tane bişi post etmiştim...
  • of ya su tellerin hepsinden alası gelio insanın valla telin reklamını en ii kndisi yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

of ya su tellerin hepsinden alası gelio insanın valla telin reklamını en ii kndisi yapıyor

+1 katılıorm, telefonu görüyosun, özelliklerini merak edip okuyosun ve bi bakçışsın ki telefona aşksın
  • AYNEN HA BENDE AYNE OLE OLUYOM ŞUAN N83 E AŞIKIM

• voşşşş
    ama n90 gibi olur bu yaw, kocaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

voşşşş
    ama n90 gibi olur bu yaw, kocaman

Hatta nokianın sitesine bakarsan, daha büyük, daha daha ağır, daha geniş, daha kalın
  • kabul tel biraz büyük ama şekil itibariyle çok şık!Özellik olarak ise harika bi smartphone
  • yalnız telefonda 3x optik zoom var,dikkatinize!
  • @Kobe-DJ aka.... bencede büyük ama N90 vahşetinden sonra çok şık bir tasarımı war
    @mussa bu tlefon artk gerçek foto makinelerini geçecek; bi kre k800 geride kaldı
  • Buyrun resimler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣŠΛĠΣ -- 8 Mayıs 2006; 20:49:58 >

• Resimlerin devamı ...

Resimler bence çok hoş....

• kardeş artık zamanı gelmişti... eline saağlık... 2-3 telefon aynı topikte olmuyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufyusufyusuf

kardeş artık zamanı gelmişti... eline saağlık... 2-3 telefon aynı topikte olmuyor..

Bencede, insanlar 3 telefonu ayrı ayrı anlatırken bütün konuşulanlar birbirine giriyor. Ayrıca umarım henüz telefondan yeni haberdar olanlar için yeterli bilgi vermişimdir...
  • Eee bilgi war mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣŠΛĠΣ -- 8 Mayıs 2006; 21:03:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.