Şimdi Ara

Foursquare, tam isim ve soyisim kullanımına geçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lokasyon tabanlı paylaşım ağları arasında en popüleri olan FourSquare, gizlilik koşullarında bazı değişiklikler yaparak kullanıcılara sunma kararı aldı.

Yıl sonu itibariyle 15 milyon yeni üye kazanan ve 3 milyar check-in işlemine sahne olan FourSquare, sözleşmeyi tamamen değiştirmediğini ancak bazı değişiklikler yaptığını mail ile kullanıcılarına duyuruyor.

28 Ocak itibariyle devreye alınacak değişikliklere göre ilk olarak adın tamamı ve soyadın ilk harfi yerine ad ve soyadın tam olarak uygulama içerisinde görünmesi sağlanacak. Pek çok karşılıklığa neden olduğu için eleştirilen bu sistemden tamamen vazgeçiliyor. Burada kullanıcı gerçek adını vermek zorunda değil. Sahte de olsa isim ve soyisim uzun olarak kullanılabiliyor. Ancak bu isteğe bağlı.

İkinci olarak işletmelerin, müşterilerine yönelik daha fazla bilgi edinmesi sağlanıyor. Daha önce sadece 3 saat öncesine kadar kimlerin mekanda check-in yaptığını görebilen işletmelerin bu süre aralığı artırılmış oldu. Ancak kullanıcılar isterlerse bu seçeneğe katılmayabiliyor. 

• Saçma sapan bir uygulama

• hakkaten saçma ya arada bir çek yapıyorum bende
  • istihbarat.avi
  • Saçma bir uygulamanın saçma sapan işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşuna telefonumu kastırıyor bu uygulama sildim
  • Bende bu forsquare ne işe yarar ne gereksiz diyordum,
    lakin artık çok değer verdiğim bir uygulama,

Forsquare yaşadığınız şehirde değil, tatile gittiğiniz zaman müthiş işe yarıyor, nereler gezilmeli, nelere dikkat edilmeli, ne yenmeli, nerde ne yenmemeli her şeyi öğreniyorsunuz, rehberiniz oluyor,
  • Gereksiz bir yenilik bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdusss

Bende bu forsquare ne işe yarar ne gereksiz diyordum,
    lakin artık çok değer verdiğim bir uygulama,

Forsquare yaşadığınız şehirde değil, tatile gittiğiniz zaman müthiş işe yarıyor, nereler gezilmeli, nelere dikkat edilmeli, ne yenmeli, nerde ne yenmemeli her şeyi öğreniyorsunuz, rehberiniz oluyor,

Bunlari telefonun navigasyonu da yapabiliyor
  • Tamamen şekil yapmak için kullanılan bir uygulama, millet piyasa kasıyor bu şekilde. Sevmiyorum bu tarz şeyleri. Ayrıca zaten Facebook'ta yer bildirimi yapabiliyoruz ne gerek var ki buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Tamamen şekil yapmak için kullanılan bir uygulama, millet piyasa kasıyor bu şekilde. Sevmiyorum bu tarz şeyleri. Ayrıca zaten Facebook'ta yer bildirimi yapabiliyoruz ne gerek var ki buna?

Maksat popi olmak

• check inn lerde birinden bahsedince ismi link halinde nası yazılıyo?

• Beyler siz fq'i çok yanlış anlamışsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.