- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?
83 Cevap89950 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

283 Mesaj
30 Aralık 2012; 23:22:40 

Merhaba. Gano Excel diye bir firmanın Reishi Mantarından ürettiği bir takım besin takviye ürünüleri var. Bunu kullanan var mı acaba? tavsiye edermisiniz? olumlu veya olumsuz sonuçlar alan var mı??

19 Mesaj
8 Ocak 2013; 22:26:22 

Bende cevap bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

685 Mesaj
12 Ocak 2013; 1:36:53 

gano excel uyarıcı bir kahve bildiğim kadarı ile ama zamanla popülerliğini yitirmiş teknoloji ve gelişmiş bir çok ürüne göre yenik düşmüş ezik bir ürün/firma..

0 Mesaj
18 Ocak 2013; 23:44:42 

bu ürünü gecenlerde bi arkadasım tavsiye etti. 1 defa mahsus kullandım ve uykusuz bi gece gecırmek zorunda kaldım. sağlık yönünden fazlasıyla yararlı oldugu söylenıyor ama ne derece dogru bılemıyorum. bu ürünü ticari amacla mı kullanacaksınız yoksa tüketim amacıyla mı? dıye de sormadan gecemıyecem. para kazanmak için güzel bi fırsat oldugunu düşünüyorum ancak tüketim açısından insna sağlıgı üzerinde cok bı etkısının olacagını sanmıyorum.....

0 Mesaj
22 Ocak 2013; 23:13:17 

BU TIP URUNLERI KULLANMADAN ONCE ARKASINDAKI BILIM DESTEĞINI İYİ ARASTIRMAK GEREKIYOR

0 Mesaj
2 Şubat 2013; 22:45:26 

gano ecelı oğrenmek isteyen varsa anlatabılırım kendım fırmanın bayılığını yapıyorum

62 Mesaj
30 Mayıs 2013; 23:37:28 

merhabalar;

gano excel ile her türlü sorularınız cevaplaya bilirim sağlık maddi yöndeki olumlu sonuçlarıda sunarak tabikide

785 Mesaj
8 Temmuz 2013; 14:48:33 

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Huawei ideos X5 | ROM: ???

97 Mesaj
12 Ağustos 2013; 2:58:41 

Son durum nedir ustadim. Biz de karaciger kanserinde destekleyici olarak kullanmayi dusunuyoz. Var mi ornekleri? Nedir tam olarak bu gabletler. Bilenlerden yardim bekliyorum

785 Mesaj
16 Ağustos 2013; 16:53:08 

quote:

Orijinalden alıntı: diablopaşa

Son durum nedir ustadim. Biz de karaciger kanserinde destekleyici olarak kullanmayi dusunuyoz. Var mi ornekleri? Nedir tam olarak bu gabletler. Bilenlerden yardim bekliyorum

Merhaba diablopaşa,

Laboratuvarda inceletme girişimimiz maalesef başarılı olamadı, çünkü sıradan laboratuvarlar bu incelemeyi yapamıyormuş, ancak TUBİTAK ya da benzeri gelişmiş laboratuvarlarda yapılabiliyormuş bu inceleme. Şu an Gano Excel Ganoderma Kapsülünü ve çayını benim annem troid, halsizlik için, kız kardeşim FMF, Akdeniz Ateşi için, dayım safra kanalı tıkanması için, dayımın kızı eklem romatizması için, bir arkadaş şeker için, bir arkadaş prostat için, iki arkadaş da halsizlik ve yorgunluk için kullanıyorlar. Bunlar sadece benim bizzat bildiğim ve ürünleri ulaştırdığım kişiler. Zira şu an Türkiye'de 40.000 kişi bu ürünleri çevresindeki insanlara ulaştırıyor. Ben şahsen kapsülünü henüz kullanamadım fakat çay, kahve, diş macunu ve sabunlarını sürekli kullanıyorum. Özellikle aft, ağız yaraları konusunda muzdarip bir kişi olarak bu tür sıkıntısı olanlara Gano Fresh diş macununu ısrarla tavsiye ederim çünkü kullandım kullanalı aftlardan kurtuldum Allah'a çok şükür. Karaciğer rahatsızlıkları konusunda Kırmızı Reishi Mantarının (Gano Excel ürünlerinin hammaddesi) çok etkili olduğunu bir çok kez okudum. Size birkaç döküman gönderiyorum,aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.co...,ar23jgq45a62jyg/shared

Bu reishi mantarı ve Gano Excel ürünleri hakkında çok araştırma yaptığım için elimde bir çok da döküman var. Bir inceleyin isterseniz. Rabbim acil şifalar versin...

Bizzat görüşmek isterseniz özel mesaj PM yoluyla telefon numaramı da gönderebilirim.

1754 Mesaj
21 Ağustos 2013; 23:50:14 

quote:

Orijinalden alıntı: teacher055

Merhaba diablopaşa,

Laboratuvarda inceletme girişimimiz maalesef başarılı olamadı, çünkü sıradan laboratuvarlar bu incelemeyi yapamıyormuş, ancak TUBİTAK ya da benzeri gelişmiş laboratuvarlarda yapılabiliyormuş bu inceleme. Şu an Gano Excel Ganoderma Kapsülünü ve çayını benim annem troid, halsizlik için, kız kardeşim FMF, Akdeniz Ateşi için, dayım safra kanalı tıkanması için, dayımın kızı eklem romatizması için, bir arkadaş şeker için, bir arkadaş prostat için, iki arkadaş da halsizlik ve yorgunluk için kullanıyorlar. Bunlar sadece benim bizzat bildiğim ve ürünleri ulaştırdığım kişiler. Zira şu an Türkiye'de 40.000 kişi bu ürünleri çevresindeki insanlara ulaştırıyor. Ben şahsen kapsülünü henüz kullanamadım fakat çay, kahve, diş macunu ve sabunlarını sürekli kullanıyorum. Özellikle aft, ağız yaraları konusunda muzdarip bir kişi olarak bu tür sıkıntısı olanlara Gano Fresh diş macununu ısrarla tavsiye ederim çünkü kullandım kullanalı aftlardan kurtuldum Allah'a çok şükür. Karaciğer rahatsızlıkları konusunda Kırmızı Reishi Mantarının (Gano Excel ürünlerinin hammaddesi) çok etkili olduğunu bir çok kez okudum. Size birkaç döküman gönderiyorum,aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.co...,ar23jgq45a62jyg/shared

Bu reishi mantarı ve Gano Excel ürünleri hakkında çok araştırma yaptığım için elimde bir çok da döküman var. Bir inceleyin isterseniz. Rabbim acil şifalar versin...

Bizzat görüşmek isterseniz özel mesaj PM yoluyla telefon numaramı da gönderebilirim.

akdeniz ateşi için kullanılmaması gerekiyor firmaya ulaşıp bilgi isteyiniz.

785 Mesaj
22 Ağustos 2013; 22:27:45 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

akdeniz ateşi için kullanılmaması gerekiyor firmaya ulaşıp bilgi isteyiniz.

'Kullanılmaması gerekiyor' derken?

1754 Mesaj
22 Ağustos 2013; 23:51:48 

quote:

'Kullanılmaması gerekiyor' derken?

gano excel i arasanız bu konuda bilgi alabilirsiniz akdeniz ateşi ve bir kaç daha hastalıkta ganoexcel kullanılmaması gerektiği gano excel tarafından söyleniyor.ters etki yarattığı söyleniyor.

785 Mesaj
27 Ağustos 2013; 1:01:51 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

gano excel i arasanız bu konuda bilgi alabilirsiniz akdeniz ateşi ve bir kaç daha hastalıkta ganoexcel kullanılmaması gerektiği gano excel tarafından söyleniyor.ters etki yarattığı söyleniyor.

Uzun araştırmalarım sonucunda sadece HEMOFİLİ hastalarının kullanmaması gerektiği bilgisine ulaşmıştım ben. Hatta Akdeniz Ateşi (FMF) hastası bir kişi ile telefonla görüşüp, ürünlerden fayda gördüğünü de öğrendik. Sizin neye dayanarak bunu söylediğinizi merak ettim...

1754 Mesaj
27 Ağustos 2013; 20:45:51 

quote:

Uzun araştırmalarım sonucunda sadece HEMOFİLİ hastalarının kullanmaması gerektiği bilgisine ulaşmıştım ben. Hatta Akdeniz Ateşi (FMF) hastası bir kişi ile telefonla görüşüp, ürünlerden fayda gördüğünü de öğrendik. Sizin neye dayanarak bunu söylediğinizi merak ettim...

Son attığımmesajı okursanız gano excel diyor demişdim zaten yani gano excele dayanıyor koşuyolu kadıköy genel merkezinde koordinatör ilhan bey bizzat söyledi.dahada uzatmayalım istrseniz siz bir arayın ona göre kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

836 Mesaj
27 Ağustos 2013; 21:06:21 

Ne bu her derde deva ilaclardan mi? Fiyati nedir??

0 Mesaj
31 Ağustos 2013; 14:00:39 

Merhaba ben Antalya bölgesi Gano Excel Ana bayisiyim Yaklaşık 7 Aydır Gano Excel Network Sistemi içersindeyim.
Toplamda 11 çeşit ürünü mevcut hepsi birbirinden kaliteli ürün ama üründen daha önemlisi harika biz kazanç planı var diğer bütün network şirketlerinin asla yapamadıgını yapan bir kazanç sistemi.eğer bulundugunuz ili yazarsanız en yakın toplantı yeri ve zamanını sizlere bildirebilirim

0 Mesaj
21 Ekim 2013; 22:53:10 

gano excel hakında tüm bilmek istediğiniz öğrenmek istediğiniz. ne varsa hangi hastalıkta ne kulanılır mesaj yazın hertürülü yardımcı olunur. bilgilenmek isteyenleri bilgilendirin kulanma şekli değişik bir ürün çokta özel bir ürün yabana atılacak bir ürün değil
rabim tüm hastalara şifalar versin bizde çok aradık buldurana hamdolsun.

1 Mesaj
22 Ekim 2013; 0:21:52 

hanımlar beyler ben bu ürünün distributorlüğünü yapiyorum . ışkembeden sallamayalim mesele kahve cayu degil icinde ki reishi mantarı özütü ve ekstratı hemen hemen her sehirde 2 saatlik seminerleri oluyor bu seminerlere katilip genis bilgi alabilirsiniz birebir bilgi icin ozelden mesaj atabilirsiniz bu sirket turkiyeye resmi olarak gireli bir yil oldu ama 2 3 yildir turkiyede var bu urun . hayirli geceler .

0 Mesaj
23 Ekim 2013; 19:53:15 

Ganoderma Lucidum

Geleneksel Çin Tıbbı'nda asırlarca geçmişi olan Reishi Mantarı içerdiği özel saponinler sayesinde bağışıklık sistemini olağanüstü güçlendirmiş ve “Ölümsüzlük Mantarı” adını almıştır. Kanserli hücreleri geriletme ve tümörleri küçültme yönündeki özelliği ile anılmakta ve bilhassa ağır kan hastalıklarında güçlü destekleyici özelliği bulunmaktadır. Reishi Mantarı içerdiği yüksek oranda organik germanyum, triterpenoid ve polisakkaritlerden dolayı iyi hücrelerin kendini hızlı yenilemesini ve bağışıklık sistemini hızla güçlendirmeyi sağlar. Tüm tıkalı damarları açar. Akyuvarlar, Lenfositler ve Makrofajları uyararak yabancı organizmaları temizler. Kanserli hücrelerin yok olmasını sağlayan apoptosis sürecini başlattığı 2010 yılında bilimsel araştırma ile yayınlanmıştır. Tümörleri durdurucu etkisi vardır. Tüm iltihaplı durumlarda ve bilhassa solunum iltihaplarında tedavi edici etki sağlar..
Reishi Mantarı üzerinde birçok bilimsel araştırma yapılmıştır. Bu bilimsel araştırmaların sonuçlarına baktığımızda oldukça fazla artı etkileri olduğu saptanmıştır. Örneğin kanser hemen oluşabilen bir durum değildir, uzun süreçte ortaya çıkar ancak bünye bunun farkında olamamaktadır. Reishi mantarı yüksek bileşenleri sayesinde düzenli kullanımı halinde anti kanser özelliği ile kanser mikrobunun büyümesini durdurur. Reishi Mantarı kullanan bir bünye kanser mikrobunun büyümesi için uygun bir bünye değildir. Dolayısıyla vücut kanser olmadan kullanmak her zaman avantajdır. Reishi mantarını kanser olduktan sonra da kullanmak bu ağır mikropla savaşmak için güçlü bir silahtır.
Son yıllarda Ganoderma Lucidum'un hastalıklarla ilgili tıbbi etkisine yönelik olarak çok sayıda araştırma yapılmıştır .Bu çalışmaların ışığı altında, Reishi Mantarı’nın antitümör, antibakteriyel, antiviral, antiülser, antialerjik, antidepresant, antioksidant, ağrı kesici, ateş düşürücü, yaşlanmayı geciktirici, kan basıncını düzenleyici, kalp, beyin, akciğer ve karaciğer koruyucu olmasının yanı sıra, bağışıklık sistemini destekleyip güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırmakta, Alzheimer, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi , hemoroid, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olmasına yardımcıdır. Ayrıca bronşit, ağrılı eklem hastalıkları, hipertansiyon gibi rahatsızlıkları tedavi edici özelliği mevcuttur.
Reishi Mantarı vücudun içerdiği Organik Germanyum, Triterpen ve polisakkarit sayesinde bağışıklık sistemini olağanüstü güçlendirir, bünyenin savunma sistemini kuvvetlendirir, organizmanın dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur, vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olur, iltihap ve enfeksiyonlarla mücadelede başarı sağlar. Böbrekler sodyum, potasyum gibi kimyasalların vücuttaki dengesini sağlar, kanı süzer ve sabit asit (PH) değerinde kalmasını sağlamasında yardımcıdır. Prostat, idrar yolları iltihapları, psa büyümesi, böbrek yetmezliği gibi durumlarda etkilidir.
Reishi Mantarı kan akışını düzene soktuğundan ; kolesterol , damar sertliği, yüksek kan basıncı, ritm bozuklukları, kan şekerini ayarlama, kalp krizi riskinin azaltılmasında etken rol oynamaktadır.Solunum yollarına bronşit, astım, nefes darlığı ve akciğerler üzerinde olağanüstü artı destekleri mevcuttur. Alerjik astım, Astım, Bronş iltihaplanmaları, Alerjik durumlar da damarların oksijen almasını sağlayarak tıkalı hava borularını açmaktadır. Kemik erimeleri, Eklem iltihapları, Osteoporoz, Artrit ve artroz gibi eklem hastalıklarında artı etkileri mevcuttur. Reishi Mantarı diyabet hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olarak, kandaki şeker seviyesini düzene sokar ve diyabet hastaları için gerekli olan insülin miktarını düzenlemede başarılıdır.
Tümörler ; bağışıklık sisteminin zayıf olması, hücrelerin güçsüz vitaminsiz kalması, kandaki enfeksiyonların fazlalaşması, bağışıklık sistemindeki iyi askerlerin görevlerini yerine getirememesi, vücut savunma sisteminin çökmesi gibi durumlarda ortaya çıkar. Kanser kesinlikle bağışıklık sistemiyle bağlantılı bir düşmandır. Eğer vücuda giren bu tümörler bağışıklık sistemi tarafından baskılanmaz ise hastalık vücutta yaşamaya ve büyümeye başlar. Reishi mantarı ; vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren iyi askerlerin güçlenmesini sağlayarak tümörlerle savaşması için olağanüstü bir destek sağlar ve hastalıkla mücadelede büyük ölçüde başarılı olur.
Gano Excel internasyonal firması 200 den fazla çeşidi tesbit edilen reishi mantarı üzerinde 20 yıla yakın bir süre yaptığı araştırmalar sonucu 6 çeşidinin diğer çeşitlerine oranla insan sağlığı açısından çok daha fazla vitamin ve mineraller içerdiğini keşfetmiş ve üretimini sadece bu 6 çeşit reishi mantarıyla, %100 organik ortamda doku kültürü üretim metoduyla Dünyanın en büyük reishi mantarı üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Reishi mantarının doğadaki mantarla aynı özelliklerde olması ancak bu şekilde mümkün olabilmektedir.Bu güne kadar dünyada hiçbir firma bu formüle ulaşamamıştır.
Gano Excel Ürünlerinin hiçbir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte hızla fayda sağlaması için tavsiye edilen miktarda ve dozajda düzenli olarak kullanılması gerekir. Etkileşim süreci kişilerin metabolizma yapılarına paralel olarak farklılıklar gösterir.

Ben Kayseri'de personel kıyafeti işi yapan bir esnafım. Gano Excel International firmasının ürünlerini temmuz ayında bir dostumun tavsiyesi üzerine distribütörlüğünü alarak kullanmaya başladım.
Şimdi burada tek tek benim ve çevremdekilerin gördüğü etkileri sıralayacak değilim.Şu kadarını söyleyebilirimki yukarıda faydalarından bahseden arkadaşların hemen hemen tamamını kendimde ve çevremde yaşıyorum.
Ne ben sizi tanırım nede sizler beni. Kullanacak olanların bana maddi bir getiriside olmayacak ama bizler çay ve kahveyi zaten günlük tüketüyoruz ve devam edeceğiz neden sağlıklısı ve kalitelisi varken ne olduğu belirsiz kahvelere para verelim.........KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYOR VE HEPİNİZE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM

0 Mesaj
16 Kasım 2013; 12:56:51 

Arkadaşlar Gano Excel ürünlerini ve hammaddesi olan reishi (Ölümsüzlük mantarı) daha fazla incelemek için bu bağlantılara tıklayın doktor yorumları ve ürün içerigini bulabilirsiniz.

Ayrıca bu ürünler kesinlikle kimyasal katkı maddesi olmadan %100 organik olarak üretiliyor.

http://ganoreishii.blog...-krmz-mantar-nedir.html

http://www.ganoexcel.com/Turkish/

Ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana ulaşabilirsiniz.

Tel:5304352873
E-mail:form2004_14@hotmail.com

Sağlıklı Günler Dilerim.

0 Mesaj
19 Kasım 2013; 15:26:37 

merhaba ,
Bende 1 ay once gano excelle ve urunleriyle tanıştım :)
sabunu diş macunu ve kahvelerini kullanıyorum gayet basarılı oldugunu soyleyebilirim.
Sedef rahatsızlıgı olan 2 arkadasım sabunu ve kapsulunu kullanıyorlar ve sedeflerinde iyileşme var .
Ürünler saglık bakanlıgı onaylı ve herhangi bir kimyasal içermiyor. Sizde saglıklı urunleri cevrenize tavsiye ederek , kullanarak para kazanmak isterseniz iletişime gecebilirsiniz .İşi ürünleri kazanc planını detaylıca konusabiliriz, iş sunumu yapabiliriz.

görüşmek üzere...

4 Mesaj
25 Kasım 2013; 15:07:47 

rica etsem benimle bilgilerinizi paylaşır mısınız? ürünü hem kullanıcam hemde fayda görürsem bayisi olmayı düşünüyorum

Bu mesajda bahsedilenler: zeynep soydal

0 Mesaj
27 Kasım 2013; 23:13:36 

2 aydır kullanmaktayım,

1.gün 10. gün arasında gece uykusuzluk yapmakta..daha sonra sistem normale dönüyor. artık uyku düzeni rayına oturuyor

15. gününde bendeki hemoroid yok oldu..

3. haftadan sonra, reishi detoks etkisini göstermeye başladı, grib olmama rağmen burun akıntıları başladı..sigara kullandığım dan dolayı
sanırsam acayip balgam atmaya başladım.

5. haftada burun akıntısı bitti. eşimdeki sırt ağrıları, aylık regl dönem ağrıları min indi..

8. haftada bir arkadaşımın aldığı ayak detoks çihazına girdiğimde(internetten araştırabilirsiniz) normalde ilk seansda kopkoyu bir renk olması
gerekirken 10 seans almış kişinin rengi bende ilk seansda çıktı. reishi mantarının detoks özelliğinin nekadar etkili olduğunu bir kez daha şahit oldum.

spirulina bana göre bir reishi mantarı kadar önemli bir gıda..anlamadım bir reishi dir gidiyor. spirulina başlı başına mucizevi bir bitki..dünyada genetiği
değiştirilemeyen tek bitki.. faydalarını anlatmakla bitiremem. en iyisimi siz araştırın...

teşekkürler..
bursa

1 Mesaj
30 Kasım 2013; 18:56:12 

Merhaba arkadaşlar ganoexcel distrbütörlüğünü yapıyorum isteyen arkadaşlara ganoexceli detaylı anlatabilirim.Ürün teminatı yapabilirim.Bayilik isteyen arkadaşlara bayilik verebilirim.
( HEM SAĞLIK - HEM PARA )

175 Mesaj
1 Aralık 2013; 14:38:07 

Yine doluşmuş sıfır mesajlı arkadaşlar buraya
Bana ocakbaşını çağırın hemen.Ocakbaşııııııııııı

0 Mesaj
11 Aralık 2013; 18:45:21 

Bursa içinde Ganoexcel işine girecekler sponsorunuz(size kendi altından bayilik başlatan) çok önemli;

Biz bursada 15 yıldır solaryum sektöründe faaliyet göstermekteyiz.(sun planet solaryum)

Uludağ yolu üzerinde villamızda çeşitli günlerde alt sponsorlarımızla brançlar düzenlemekteyiz

Bizim alt bayilerimize ait özel solaryum fiyatları toplantı yerleri ve bire bir destek gibi çok farklı

yardımlarımız olacaktır. Gerçek kazanç sağlam sponsorlar ile olur...

bilgi için 05307010125 kerem

iş heykel : 2255047
fsm : 4524005

6586 Mesaj
12 Aralık 2013; 10:18:13 

Bu tür ürünlerin nasıl para tuzağı olduğunun göstergesi.Milletin parasın almak için yapılan ne idüğü belirsiz haplar.Sağlıkbakanlığı nasıl izin veriyor satılmasına anlam veremiyorum.

0 Mesaj
14 Aralık 2013; 0:32:09 

Arkadaşlar ben 1,5 aydır ürünleri ailece kullanıyorum. 6 ve 10 yaşında iki çocuğum var. Onlarda kullanıyorlar. Kahvelerin, sabunların ve diş macunun etkilerini yaşadım. Oğlumun ve benim aftlarım iki günde iyileşti. Sod maddesi içerikli Roobios çayı hemoroid rahatsızlığıma iyi geldi. 3 in 1 kahfeyi içtikten sonra artık Nescafe 3 ü birarada yı kesinlikle içemiyorum. Komşum meme kanseri ve kemoterapi görüyor. O kapsülü ve çayı kullanıyor. Yan etkilerin %50-60 oranında azaldığını söyledi. Böbreklerindeki kum ve taşlardan şikayetçi bir tanıdığım Roobios çayı kullanıyor, o da böbrek ağrılarının büyük ölçüde azaldığını söyledi. Bacanağım mideden rahatsız gastrit ve reflü var. Fakat kahveleri rahatlıkla içtiğini hiç rahatsız olmadığını hatta rahatlatıcı etki yaptığını söyledi. Hepsi ürünleri kullanmaya devam ediyor. ÖNEMLİ : Arkadaşlar, Gano Excel ürünlerinin içinde bulunan Ganoderma Lucidum um en büyük özelliği, bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Bilindiği gibi yediğimiz gıdalardan dolayı hepimizin vücudunda kanserli hücre mevcut ve bunlar bağışıklık sistemi çökünce harekete geçiyor. Bağışıklık sisteminin en büyük askerleri kandaki Akyuvarlardır. Bunlarıda kemik iliği üretir. Bağışıklık sistemi çökünce ilikler Akyuvar üretemez ve vücut savunmasız kalır. Böylece tüm kanserli hücreler harekete geçer. Bu ürün bağışıklık sistemini güçlendirip bu hücrelerin harekete geçmeden ortadan kaldırılmasına vesile olur. Uzakdoğuda uzun yaşamanın sırrı bu mantarda gizlidir. Mantarın içeriğindeki 200 çeşit enzim, vücuttaki tüm hastalıklara karşı tedavi imkanı sağlamaktadır. Hiçbir yan etkisi olmadığı için sağlıklı insanlarında kullanmasında sakınca yoktur. Bilakis oldukça faydası vardır. Hepinize tavsiye ederim. Ürünleri denemek veya distribütör olmak isteyenlere ya da konu ile ilgili tanıtım toplantılarına katılmak ve detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olurum. Saygılar.
1
1

0 Mesaj
14 Aralık 2013; 9:25:28 

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gano Excel Sponsoru -- 5 Ocak 2014; 19:54:14 >

829 Mesaj
14 Aralık 2013; 11:53:06 

Bi bitmediniz.

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol

148 Mesaj
25 Aralık 2013; 12:04:14 

quote:

Orijinalden alıntı: imebdemir

merhaba ,
Bende 1 ay once gano excelle ve urunleriyle tanıştım :)
sabunu diş macunu ve kahvelerini kullanıyorum gayet basarılı oldugunu soyleyebilirim.
Sedef rahatsızlıgı olan 2 arkadasım sabunu ve kapsulunu kullanıyorlar ve sedeflerinde iyileşme var .
Ürünler saglık bakanlıgı onaylı ve herhangi bir kimyasal içermiyor. Sizde saglıklı urunleri cevrenize tavsiye ederek , kullanarak para kazanmak isterseniz iletişime gecebilirsiniz .İşi ürünleri kazanc planını detaylıca konusabiliriz, iş sunumu yapabiliriz.

görüşmek üzere...

Türkiyede bu vb hiçbir ürünün saglık bakanlıgından alınmıs onayı yok olamazda.
Cünkü saglık bakanlıgından ancak ilaçlar onay alabilir ve onlarda 10 yıl kadar insan ve hayvanloar üzerinde denenip sonucları y7an etkileri vb tüm ayrıntıları netleştikten sonra alınabilir.
Tarım bakanlıgından üretim izinleri vardırki bunu her önüne gelen alabilir.
Bu izinin hiçbir hükmü yoktur.

İnsanları yalan yanlış yönlendirmeyin bu saglık meselesidir büyük günah büyük hak meselesi.

AMD Phenom II X4 925 2.80 GHZ,
6 Gb Kingston DDR3, Nvidia GTS450,
500 Gb W.D HDD, VANTEC 700 Watt,
NZXT Apollo Case,
23 Inc Samsung LED BX2350,
Logitech MK320, Logitech X230 2+1.

10 Mesaj
25 Aralık 2013; 14:37:49 

Arkadaş mesajında sağlık bakanlığı onayı diyerek hata yapmış.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı deseydi daha doğru olurdu.Gano Excel'de ilaç değil tıpkı GNC veya Solgar gibi gıda takviyesidir.Bu bakımdan sadece Tarım Bakanlığı onay vermektedir.Tarım Bakanlığı laboratuvarlarında incelendikten sonra içinde insan sağlığına zarar verecek hiç bir kimyasal veya doğal bileşik bulunmayan ürünler onay almaya hak kazanırlar.

Yapaylık hayatımızda yer almaya başladığında ve insanlar bu yapaylıktan zarar görmeye başladıklarını anladıklarında doğal olan ürünlere yönelmeye başladılar ve sağlık&wellness sektörünü canlandırdılar.Bu sektörde iyi niyetli firmalar olabileceği gibi kötü niyetli firmalarda olabilir.İnsanların dikkat etmeleri gereken nokta gıda takviyesi kullanmaya başlamadan önce doktorlarına danışmalarıdır ve doktorları onay verirse doğru firmayı araştırıp ona göre ürün kullanmalarıdır.Bilinçli kullanım hayatınızda olumlu etkiler oluşturabilir , bilinçsiz kullanım ise sizi şu andaki durumunuzdan daha kötü bir hale getirebilir.Her zaman ilk önce DOKTORUNUZA danışınız.Önceki yıllarda bir çok ürün sitesinde şu madde bu hastalığa iyi gelir bu madde şu hastalığa iyi gelir gibi reklamlar ve makalaler, bir çok insanın bilinçsiz bir şekilde bu tarz ürünleri kullanmasına ve zarar görmesine neden olduğu için bugün bu tarz makale ve reklamlar yasaklanmıştır.Hatta google, yandex gibi siteler bile gıda takviyesi ve ilaç reklamları almamaktadır.

Gelelim bitkisel tedavi ve gıda takviyeleri meselesine.Günümüzde sağlık konusunda üzerinde en çok durulan konular beslenme, bağışıklık sistemi ve yanlış/fazla ilaç kullanımıdır.Özellikle antibiyotik kullanımı hakkında uzmanlar sık sık insanları uyarmaktadır.Çünkü yanlış veya fazla antibiyotik kullanımı ciddi manada zarar vermektedir.Bir çok hastalığa sebep olarak dengesiz beslenme ve özellikle obezite gösterilmektedir.Bağışıklık sistemini güçlendirmek ise kanserlerden tutunda çesitli patojenlerle mücadelede en iyi yöntem olarak gözükmektedir.Bu yöntemde bizi bitkisel ürünler ve gıda takviyelerine özellikle mantar özlü takviyelere yönlendirmektedir.Uzakdoğuda asırlardır kullanılan bağışıklık sistemini mantarlarla güçlendirme ve bu sayede sağlıklı ve uzun bir hayat sürme yöntemi batı dünyasında yeni sayılabilecek bir süredir kabul görmektedir.Bu nedenle mantarlar bilimsel araştırmalara yeni yeni konu olmaya başlamıştır.Ganoderma, shitake, kordisepsis gibi mantarlar başta olmak üzere mantarlar hakkında ciddi araştırmalar yapılmıştır ve devam etmektedir.Türkiye'de de yapılan bir araştırma da Türkiye'ye has olan 4 farklı yabani mantarın antimikrobiyal özellikleri tesbit edilmiştir.Bu tarz mantarların bağışıklı sistemi üzerindeki olumlu etkileri bilim dünyasının dikkatini bu mantarlara yöneltmesine sebep olmuştur.

US National Library of Medicine National Institutes of Health(Amerika ulusal tıp ve sağlık enstitüsü kütüphanesi) adlı web sitesinden bu araştırmaları takip edebilirsiniz.Ganoderma lucidum hakkında şu an itibariyle 931 araştırma yer almaktadır.(Şu anda ganoderma konusu işlendiği için ganoderma örneği daha uygun düşmektedir)

http://www.ncbi.nlm.nih...?term=ganoderma+lucidum

Ben ziraat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve ganoderma ürünleri satan bir firmanın üyesiyim.Bu forumda kesinlikle reklam gibi bir amacım yok.İnsanlara yardım edebildiğim ölçüde yardım etmeyi seven birisiyim ve sizlere tavsiyem;
-İçeriğinde ne olduğu belli olayan ürünleri kullanmayın
-Birisi size bir ürün tavsiye ederse bilimsel veri isteyin
-Doktorunuz onay vermezse kesinlikle kullanmayın
-Size takdim edilen ürün veya ürünlerin muadillerini karşılaştırın gerekli sertifikalarını sorgulayın ve fiyatlarını karşılaştırın.

Ek olarak ganoderma lucidumu kimler kullanamaz konusuna da değinmek isterim.Hemofili hastaları(kanları pıhtılaşmayanlar), oto-immün rahatsızlığı olanlar(bağışıklık sisteminin kendi bedenine saldırması)(sistemik lupus için olumlu sonuçlar ve deneyimler mevcuttur bu nedenle bu grubun dışında tutmak gerekir) , organ nakli yaptırmış olanlar, kan inceltici ilaç kullananlar ve düşük tansiyona sahip kişiler ganoderma lucidum kullanamazlar.Bu grupların içinde yer alan hastaların herhangib ir ürün kullanmadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekmektedir.Ayrıca bayanların muayyen günlerinde eğer ganoderma lucidum kullanıyorlarsa ara vermeleri gerekmektedir çünkü ganoderma lucidumun kan inceltici ve kanın pıhtılaşma süresini uzatıcı etkileri mevcuttur.

Ganoderma lucidumun olumlu etkileri için arama yapabilirsiniz yüzlerce türkçe ve yabancı kaynak mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashbacter -- 26 Aralık 2013; 8:21:24 >

10 Mesaj
25 Aralık 2013; 14:40:10 

quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANELVIS

Türkiyede bu vb hiçbir ürünün saglık bakanlıgından alınmıs onayı yok olamazda.
Cünkü saglık bakanlıgından ancak ilaçlar onay alabilir ve onlarda 10 yıl kadar insan ve hayvanloar üzerinde denenip sonucları y7an etkileri vb tüm ayrıntıları netleştikten sonra alınabilir.
Tarım bakanlıgından üretim izinleri vardırki bunu her önüne gelen alabilir.
Bu izinin hiçbir hükmü yoktur.

İnsanları yalan yanlış yönlendirmeyin bu saglık meselesidir büyük günah büyük hak meselesi.

Kaptanelvis arkadaşım aşağıdaki vidoyu izlersen o bahsettiğin 10 yılların artık 2 yıla indiğini ve neden iki yılda bir ilaç çıktığını daha iyi anlarız

0 Mesaj
16 Ocak 2014; 1:22:26 

lütfen araştırmadığınız ve denemediğiniz konularda insanları yanlış yönlendirmeyiniz.
Gano Excel ile ilgili bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz

tel: 0536 572 30 66

Şükrü YILMAZ

0 Mesaj
18 Ocak 2014; 20:11:08 

ben kullanıyorum ve bayiliğini yapıyorum.Besin takviyesi demeyelim bu yanlış olur.Hergün içtiğiniz kahvelerin sağlıklı olduğunu ve bu işten akıl edemeyecek kadar para kazandığınızı düşünün.Sadece kahve değil tabi daha birçok ürünü var.ilgilenenler bana ulaşabilirler. saygılar...

Bu mesajda bahsedilenler: ogretmen82

0 Mesaj
27 Ocak 2014; 15:11:32 

Ürünleri sağlıklı yaşam araştırmalarım üzerine uzunca bir süre araştırdım. Hayatımda böyle yararlı ürünlere rastlamadım. Dünya üzerinde çok zor alınabilecek birçok belgesi. var. Hem 21 kilo verdim hemde tüm değerlerim düzene girdi. Çok yeni olarakta bayiliğini yapıyorum. Bilgi almak isteyen ve sağlıklı yaşamak isteyen herkese yardımcı olabilirim. saglik.ganoexcel@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Bol sağlıklı günler...

0 Mesaj
28 Ocak 2014; 10:29:47 

Ya arkadaşlar iyi güzelde yok ona faydalı yok buna faydalı. O zaman ölüm oranları daha düşük olmaz-mıydı ? ( Bu soruyu birazcık düşünün )
Bu firma 107 ülkede faaliyet gösteriyormuş. 107 ülkede ki ölüm ve hastalık oranlarına bir kontrol edin. ( Vede milleti kandırarak sattığı ürünlerin sayısını ona rağmen fazla kullanan kişilerde görüldüğü yabancı kaynaklı sitelerde mevcuttur.

Madem bu ürün bu kadar sağlıklı ve faydalı neden eczane yada marketlerde satılmıyor da bu şekilde satılıyor ? 107 ülkeye giriş yapmasını biliyorlar ama neden marketing olarak faaliyet gösteriyor ? cevabı çok acık ve basit insanları kandırması daha kolay olduğu için , biz buna beyin yıkama cemaatçilik sistemi diyoruz.

Acaba bununda arkasında hangi hoca efendi var yakında çıkar meydana buda.

2 Mesaj
30 Ocak 2014; 19:58:25 

Özetle Gano Excel

GANODERMA MANTARININ İÇERİĞİ
Ganoderma mantarının içeriğinde 200’ün üzerinde aktif bileşen bulunmaktadır.
140’ın üzerinde farklı Triterpenin yanı sıra;
Polisakkaritler
Organik Germanyum
Adenozin
Ganoderik Asit
Vitaminler,Mineraller
Ve Aminoasitler içermektedir

GANODERMA MANTARININ FAYDALARI
Antioksidanlarca zengin olduğu
Bağışıklık sistemini destekleyip güçlendirdiği
Vücuttaki toksinlerin atılmasında
Ve vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı
Hücreleri yenileyip, kan dolaşımını harekete geçirdiği olduğu saptanmıştır.
Anti Tümör Etkileri
Anti Diyabetik Etkileri
Anti Oksidan Etkileri
Kolestrol Dengeleyici Etkileri
Hipertansiyona Karşı Etkileri
Karaciğer Üzerindeki Etkileri
Anti Bakteriyel Etkileri
Örnek;
Ganoderma mantarının antibakteriyel etkisindeki en önemli bileşikler
Triterpenlerdir.Ganoderma 15 farklı bakteriye karşı başarıyla
kullanılmaktadır.Helicobacter Pylori insanlarda gastrit,ülser ve mide
kanserine yol açmaktadır.Ganoderma mantarının ekstratının
(özütünün)bu bakterinin büyümesini durdurduğu gözlenmiştir.
Bu nedenle efsane mantar ganoderma lucidum ülsere karşı son
derece etkilidir.

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR
Malezya Sağlık Bakanlığı Onayı
Malezya Gıda Kontrol Onayı
Avustralya Karantina ve Denetleme Onayı
Singapur Özel Üretim Standardı Onayı
Cambridge Üniversitesi Laboratuar Onayı
Uluslar arası Biochem Laboratuar Onayı
Uluslar arası DSA-FEDSA-WEDSA Üyeliği
Uluslar arası Helal Sertifikası
Uluslar arası Good Manufacturing Practice
(Uluslar arası İyi Üretim Uygulamaları)
Türkiye Sağlık ve Tarım Bakanlığı Onayları

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Daha detaylı bilgi veya ürün temini için bana ulaşabilirsiniz
İstanbul
Murat
0539 283 83 73

22 Mesaj
15 Şubat 2014; 11:55:59 

Beyler bende yapıyorum bu işi izmirdeyim ve ünlü biriyle yapıyorum yani beni ekibine dahil eden kişi o mail atıp ulaşırsanız sizide tanıştırıp sisteme dahil edebilirim..

İletişim : frtkarll7@gmail.com

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..

22 Mesaj
16 Şubat 2014; 23:37:00 

Beyler bende yapıyorum bu işi izmirdeyim ve ünlü biriyle yapıyorum yani beni ekibine dahil eden kişi o mail atıp ulaşırsanız sizide tanıştırıp sisteme dahil edebilirim..

İletişim : frtkarll7@gmail.com

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..

9 Mesaj
25 Şubat 2014; 0:08:27 

Gano Excel dünyasıyla tanışmak isteyen arkadaşlar,girişimciler,kendi işimi yapmak istiyorum diyenler ulaşırsa yardımcı olur firma ve ürünler hakkında bilgi verebilirim.Ayrıca yapılacak toplantılara misafirim olarak katılabilirsiniz. İLETİŞİM: fly__26@hotmail.com NOT: Mail adresi fly'dan sonra çift alt çizgi olacak.İzmirdeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayb26 -- 25 Şubat 2014; 0:09:18 >

0 Mesaj
27 Şubat 2014; 14:33:47 

merhaba arkadaşlar ben ilhan yıldız benim böyle bir beyanım olmamıştır bizler doktor değiliz kullandığımız ürünlerde ilaç değil gıda takviyesidir. dolayısıyla bahsedildiği gibi bir açıklama yapmamızda mümkün değildir. mutlaka doktorunuza başvurunuz. iyi günler @KRALL

Bu mesajda bahsedilenler: KRALL

0 Mesaj
27 Şubat 2014; 22:00:09 

Merhaba arkadaşlar bende bu sektörde çalışıyorum ama bu sektördeki dünyanın en iyi firması ile amacım reklam yapmak değildir reklama da gerek yoktur.Bu ve benzeri firmaların ürünlerini kullanmadan önce kesinlikle mutfağını öğrenin daha sonra doktorunuza danışın demiş arkadaşlar ama bizim doktorlarımız besin takviyelerini öğrenim hayatlarında ders olarak görmedikleri için bu konuda bilgi sahibi değildirler ve size ne kadar yardımcı olurlar orası da meçhul.Bunu da kafadan söylemiyorum birebir bir doktora kendim danıştım boş ver bunları dedi.Bu ürünleri sağlığı için kullananlar bu sektörde parada kazanır.Bu işi para kazanmak için yapanlarda sağlığını kazanır.İki yolda aynı yere çıkar.Bir çok network marketing firmasını inceleme fırsatım oldu. Gano excel firmasını da yeni duydum bunu da detaylıca inceleyeceğim.Eğer çalıştığım firma ya da bu tarz ürünler ve network marketing hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.İyi günler.

İletişim:yasincekic@hotmail.com

10 Mesaj
28 Şubat 2014; 6:32:47 

Gano serbest girişimcileri gano sitesindeki duyurular bölümündeki "announcement" başlıklı yazıyı iyice okusunlar çünkü internette firma adının kullanılmasında ciddi ve katı kurallardan bahsediyor.Sponsorluklarınızdan olabilirsiniz bu yüzden sitedeki yazıyı dikkatlice okuyun.Ayrıca facebook vb sitelerde de firma isminin ve ürün isimlerinin kullanılması da sponsorluktan atılmanıza neden olabilir.Sitedeki yazıyı lütfen iyice okuyun.

0 Mesaj
11 Mart 2014; 13:51:41 

Gano excel NAHSAN ŞİMŞEK BEYİN (en üst yetkilisi) açıklamasıdır.şirketimizde koordinatör ilhan bey diye birisi yok.öncelikle bu ürünler birer ilaç değil.bu nedenle hiçbir hastalık için kimse kesin bir bilgi veremez.fakat tedavisini desteklemek amaçlı rahatlıkla kullanabilirsiniz..Arkadaşlar ben.eşim ,babam,kayım validem farklı nedenlerle kullanıyoruz.Sağlık konusunda suistimal yapanlar ve salt para kazanmak için yapanlarıda lanetliyorum.Kendimde ve yakınlarıda olan değişimleri kesin bildiğim için onları yazacağım.1-ayak kokusu ve ayak mantarlarında sabununu kullandım.20 yıldır son veremediğim ayak kokusu ve mantar sorunum kalmadı.Anjiyo oldum,yüksek tansiyon ve kollestrol sıkıntım vardı.gono sayesinde tansiyon ve kolestrol sıkıntım kalmadı.Kalp konusunda da muayene sonunda doktorumun ilaçlarını düzenli kullanmışsın dedi.:) hiç ilaç kullanmadığım halde .Kayınvalide 60 yaşında ,kendi deyimiyle 60 yıldır kabızlık sıkıntısı çekiyordum Allah razı olsun der.Çayını kullandı.Babam şeker hastası onda yeni başladık. iletişim trgano@hotmail.com 05323965526

233 Mesaj
11 Mart 2014; 20:19:16 

Gano excel iyi ambalajlanmış bir balon hocam

2 Mesaj
13 Mart 2014; 21:55:55 

Özetle Gano Excel

- Gano Excel firması bugün 107 ülkede faaliyet göstermektedir
- Gano Excel fiması %83 ile Dünyada Ganodema mantarı pazar lideridir
- Dünyanın en geniş %100 organik yetiştirme alanına sahiptir
- Her 90 günde bir 130 milyon ganoderma mantarı hasat edilmektedir
- 1983 yılından bu zamana kadar Ar-Ge (Araştırma ve Geliştirme) çalışmasına devam etmektedir
- Ganoderma mantarının bilinen 200 türü içinden insan sağlığı için maksimum faydalar sağlayan,
en fazla tıbbi özelliğe sahip 6 türünü birleştiren özel bir formülasyon geliştirmiş ve patentini almıştır.

GANODERMA MANTARININ İÇERİĞİ
Ganoderma mantarı 4000 yıl aşkın süredir uzakdoğuda bilinmektedir
Ganoderma mantarı içeriğinde 200’ün üzerinde aktif bileşen bulunan dünyadaki tek bitkidir.
140’ın üzerinde farklı Triterpenin yanı sıra;
Polisakkaritler
Organik Germanyum
Adenozin
Ganoderik Asit
Vitaminler,Mineraller
Ve Aminoasitler içermektedir

GANODERMA MANTARININ FAYDALARI
(Aşağıdaki özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır)
Antioksidanlarca zengin olduğu
Bağışıklık sistemini destekleyip güçlendirdiği
Vücuttaki toksinlerin atılmasında
Ve vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı
Hücreleri yenileyip, kan dolaşımını harekete geçirdiği olduğu saptanmıştır.
Anti Tümör Etkileri
Anti Diyabetik Etkileri
Anti Oksidan Etkileri
Kolestrol Dengeleyici Etkileri
Hipertansiyona Karşı Etkileri
Karaciğer Üzerindeki Etkileri
Anti Bakteriyel Etkileri
Örnek;
Ganoderma mantarının antibakteriyel etkisindeki en önemli bileşikler
Triterpenlerdir.Ganoderma 15 farklı bakteriye karşı başarıyla
kullanılmaktadır.Helicobacter Pylori insanlarda gastrit,ülser ve mide
kanserine yol açmaktadır.Ganoderma mantarının ekstratının
(özütünün)bu bakterinin büyümesini durdurduğu gözlenmiştir.
Bu nedenle efsane mantar ganoderma lucidum ülsere karşı son
derece etkilidir.

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR
Malezya Sağlık Bakanlığı Onayı
Malezya Gıda Kontrol Onayı
Avustralya Karantina ve Denetleme Onayı
Singapur Özel Üretim Standardı Onayı
Cambridge Üniversitesi Laboratuar Onayı
Uluslar arası Biochem Laboratuar Onayı
Uluslar arası DSA-FEDSA-WEDSA Üyeliği
Uluslar arası Helal Sertifikası
Uluslar arası Good Manufacturing Practice
(Uluslar arası İyi Üretim Uygulamaları)
Türkiye Sağlık ve Tarım Bakanlığı Onayları

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Fikir sahibi olmak için Bilgi sahibi olmak gereklidir
Lütfen okuyunuz araştırınız

Daha detaylı bilgi veya ürün temini için bana ulaşabilirsiniz
İstanbul
Murat
0539 283 83 73

9 Mesaj
17 Mart 2014; 15:21:41 

Kahve vs. ürünler çerçevesinde düzenlenen yeni nesil saadet zinciri. Diğer ponzi şeması mekanizmasına sahip saadet zincirleri eleştirilirdi, içinde reel üretim yok diye. Ama bunlar kılıfı hazır etmişler, paket ürün alıyorsun, ondan sonra çevrendeki cümle aleme ısrar ile kredini tüketerek satmaya çalışıyorsun.

Neden direk saadet zinciri diyorum?
network marketingde talep edilen bir ürün piyasaya arz edilerek perakende geliri elde edilir ve bu satış diğer insanlara da öğretilerek onlara da kar kazancı sağlanır.

Eğer ki işin içinde piyasada aşırı talep gören ürün yoksa, kar marjı yüksek değilse, sadece organizasyon gelirleri özendirilerek işe dahil etmeler varsa, dahası sipariş edeceğiniz ürünün içeriğine bile karar verme yetkiniz yoksa maalesef ki bir titan zinciri vakasıyla daha karşı karşıyasınız.

Kısaca ganoda 460 ve 990 tl lik paketlerle başlıyorsunuz ve 6 kişiyi batırarak para kazanma evresine geçiyorsunuz. İşin en berbat kısmı ise tıbbi iddalar.

Arkadaşlar aklınız varsa uzak durun :)

2 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:55:44 

Şu soruları insan sormadan edemiyor

Çevrenize baktığınızda ZİNCİR veya hiyerarşi olmayan ne vardır ?
Örnek klasik ticareti inceleyelim.
Fabrika-Bölge bayisi-İl bayisi-İlçe Bayisi-Satış noktası-Son Tüketici__ Bu nedir zincir değil midir ?
Bu örnekleri kendiniz çevrenizi düşünerek çoğaltabilirsiniz.

Gano excel veya benzeri firmaların ürünlerinin benzerlerini herkes klasik yöntemlerle herhangi bir market veya dükkandan
almaktadırlar. Bu alınan ürünlerden satın alan kişiye ürün faydasından hariç herhangi bir maddi dönüşü olmamaktadır.
Sonuçta parayı kim kazanmakta parası olan para babaları büyük oyuncular.

Peki parası olmayan yada çok az bir miktarda parası olan bir kişi network marketing yaptığında Hem ihtiyacı olan ürünleri
alarak ihtiyacını gidermekte hemde çevresine tavsiye ederek artarak gelir elde etme imkanına kavuşabilir( sonuç kişinin ciddiyeti ile bağlantılıdır !)

Network Marketing Size Neler Sağlar Bakalım:
- Ek gelir
- Kişisel Gelişim
- Neredeyse 0 sermaye ile Kendi işine sahip olmak
- Başkalarına yardım etmek
- Kariyer Yapmak
- Takdir edilmek
- Daha fazla zaman
- Gezip görmek
- Sağlıklı ve kaliteli yaşam
- Ekonomik özgürlük
- Gerçek emeklilik
- Tamamen özgürce çalışabilme imkanı
- İstediğiniz zaman diliminde çalışabilme imkanı
- İflas etmeniz imkansız

Peki G.Excel Bayiliğini Almak için Bir Seferlik Ödediğiniz 300-500-1000 tl Paketlerin Biri Size Neler Sağlar Ona Bakalım:
1- Ömür boyu Gano Excel'i temsil etme hakkı ...
2- Kariyer yapma süresi yoktur ...
3- Kariyerden düşmek yoktur ...
4- Perakende gelir imkanı…(Ömür boyu toptan fiyatına ürün alabilme imkanı )
5- Bayilik gelirleri elde etme imkanı…(Sınırsız sayıda kişiye yada kuruma bayilik verme hakkına sahip olursunuz )
6- Uluslararası Ticaret ...(107 ülkede 81 ilde)
7- Uluslararası web sitesi ( sınırsız derinlikte takip imkanı ) ...
8- Dünya Seyahatleri
9- Miras bırakabilme hakkı ...

Burda bu yazıyı okuyanların kendilerine sormaları gereken soru şudur bence
300-500-1000 tl ile hangi firma yada ekonomik model size yukardaki imkanları sağlamaktadır ?

Ya bir başkasının iki dudağı arasında çalışacaksınız o şekilde hayatınızı sürdürecek hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz
ya da
Bir B planınız olacak yarı zamanlı da olsa kendi işinizi yapmak için birazcık olsun cesaret göstereceksiniz.
Kaybınız mı HİÇ BİR ŞEY !

Daha fazla bilgi için yada bayilik için
0539 283 83 73
Murat
İstanbul

16 Mesaj
6 Mayıs 2014; 12:02:00 

Bütün hepsi hikaye. Madem bu kadar muhteşem bir sağlık ürünü verin o zaman eczanelere satılsın. Neden el altından saadet zinciri altında satıyorsunuz. Kimsenin ilaçla sağlıkla falan ilgisi yok. Kendinizi kandırmayın. 1000 TL yakın kahve alın. Altı kişiyi üye yapmayın bakalım ne oluyor yine aynı şeyleri yazabilecek misiniz?

Sağlık dağıtmaya çalışıyorsunuz ama hiç biriniz ne doktor ne de eczacı değilsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞININ ONAYI OLMAYAN HİÇ BİR ÜRÜNÜ HİÇ BİR HASTALIK İÇİN HELE KANSER GİBİ BİR HASTALIK İÇİN KESİNLİKLE KULLANMAYINIZ.

quote:

"- Ek gelir
- Kişisel Gelişim
- Neredeyse 0 sermaye ile Kendi işine sahip olmak
- Başkalarına yardım etmek
- Kariyer Yapmak
- Takdir edilmek
- Daha fazla zaman
- Gezip görmek
- Sağlıklı ve kaliteli yaşam
- Ekonomik özgürlük
- Gerçek emeklilik
- Tamamen özgürce çalışabilme imkanı
- İstediğiniz zaman diliminde çalışabilme imkanı
- İflas etmeniz imkansız

Peki G.Excel Bayiliğini Almak için Bir Seferlik Ödediğiniz 300-500-1000 tl Paketlerin Biri Size Neler Sağlar Ona Bakalım:
1- Ömür boyu Gano Excel'i temsil etme hakkı ...
2- Kariyer yapma süresi yoktur ...
3- Kariyerden düşmek yoktur ...
4- Perakende gelir imkanı…(Ömür boyu toptan fiyatına ürün alabilme imkanı )
5- Bayilik gelirleri elde etme imkanı…(Sınırsız sayıda kişiye yada kuruma bayilik verme hakkına sahip olursunuz )
6- Uluslararası Ticaret ...(107 ülkede 81 ilde)
7- Uluslararası web sitesi ( sınırsız derinlikte takip imkanı ) ...
8- Dünya Seyahatleri
9- Miras bırakabilme hakkı ...

Nerede burada sağlık. :)) komik güldürmeyin ve insanları kandırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciaman -- 6 Mayıs 2014; 13:19:13 >

0 Mesaj
23 Mayıs 2014; 14:33:30 

evet ben kullanıyorum ve çok menmunum.clasic kahvesini boyun fıtığı ve tansiyon için içiyorum 1.5 aydır çok rahatım .tavsiye ederim.

22 Mesaj
26 Mayıs 2014; 1:09:35