Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
18
Favori
501.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Gano Excel diye bir firmanın Reishi Mantarından ürettiği bir takım besin takviye ürünüleri var. Bunu kullanan var mı acaba? tavsiye edermisiniz? olumlu veya olumsuz sonuçlar alan var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: diablopaşa

Son durum nedir ustadim. Biz de karaciger kanserinde destekleyici olarak kullanmayi dusunuyoz. Var mi ornekleri? Nedir tam olarak bu gabletler. Bilenlerden yardim bekliyorum

Merhaba diablopaşa,

Laboratuvarda inceletme girişimimiz maalesef başarılı olamadı, çünkü sıradan laboratuvarlar bu incelemeyi yapamıyormuş, ancak TUBİTAK ya da benzeri gelişmiş laboratuvarlarda yapılabiliyormuş bu inceleme. Şu an Gano Excel Ganoderma Kapsülünü ve çayını benim annem troid, halsizlik için, kız kardeşim FMF, Akdeniz Ateşi için, dayım safra kanalı tıkanması için, dayımın kızı eklem romatizması için, bir arkadaş şeker için, bir arkadaş prostat için, iki arkadaş da halsizlik ve yorgunluk için kullanıyorlar. Bunlar sadece benim bizzat bildiğim ve ürünleri ulaştırdığım kişiler. Zira şu an Türkiye'de 40.000 kişi bu ürünleri çevresindeki insanlara ulaştırıyor. Ben şahsen kapsülünü henüz kullanamadım fakat çay, kahve, diş macunu ve sabunlarını sürekli kullanıyorum. Özellikle aft, ağız yaraları konusunda muzdarip bir kişi olarak bu tür sıkıntısı olanlara Gano Fresh diş macununu ısrarla tavsiye ederim çünkü kullandım kullanalı aftlardan kurtuldum Allah'a çok şükür. Karaciğer rahatsızlıkları konusunda Kırmızı Reishi Mantarının (Gano Excel ürünlerinin hammaddesi) çok etkili olduğunu bir çok kez okudum. Size birkaç döküman gönderiyorum,aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/folder/ipsyh6o7u7somii,fka321kjp3aj0k0,0x4ym7j95qv08az,havyhaphoheeo3q,ezgufdjqrpcsq4q,ipsyh6o7u7somii,ar23jgq45a62jyg/shared

Bu reishi mantarı ve Gano Excel ürünleri hakkında çok araştırma yaptığım için elimde bir çok da döküman var. Bir inceleyin isterseniz. Rabbim acil şifalar versin...

Bizzat görüşmek isterseniz özel mesaj PM yoluyla telefon numaramı da gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher055

quote:

Son durum nedir ustadim. Biz de karaciger kanserinde destekleyici olarak kullanmayi dusunuyoz. Var mi ornekleri? Nedir tam olarak bu gabletler. Bilenlerden yardim bekliyorum

Merhaba diablopaşa,

Laboratuvarda inceletme girişimimiz maalesef başarılı olamadı, çünkü sıradan laboratuvarlar bu incelemeyi yapamıyormuş, ancak TUBİTAK ya da benzeri gelişmiş laboratuvarlarda yapılabiliyormuş bu inceleme. Şu an Gano Excel Ganoderma Kapsülünü ve çayını benim annem troid, halsizlik için, kız kardeşim FMF, Akdeniz Ateşi için, dayım safra kanalı tıkanması için, dayımın kızı eklem romatizması için, bir arkadaş şeker için, bir arkadaş prostat için, iki arkadaş da halsizlik ve yorgunluk için kullanıyorlar. Bunlar sadece benim bizzat bildiğim ve ürünleri ulaştırdığım kişiler. Zira şu an Türkiye'de 40.000 kişi bu ürünleri çevresindeki insanlara ulaştırıyor. Ben şahsen kapsülünü henüz kullanamadım fakat çay, kahve, diş macunu ve sabunlarını sürekli kullanıyorum. Özellikle aft, ağız yaraları konusunda muzdarip bir kişi olarak bu tür sıkıntısı olanlara Gano Fresh diş macununu ısrarla tavsiye ederim çünkü kullandım kullanalı aftlardan kurtuldum Allah'a çok şükür. Karaciğer rahatsızlıkları konusunda Kırmızı Reishi Mantarının (Gano Excel ürünlerinin hammaddesi) çok etkili olduğunu bir çok kez okudum. Size birkaç döküman gönderiyorum,aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/folder/ipsyh6o7u7somii,fka321kjp3aj0k0,0x4ym7j95qv08az,havyhaphoheeo3q,ezgufdjqrpcsq4q,ipsyh6o7u7somii,ar23jgq45a62jyg/shared

Bu reishi mantarı ve Gano Excel ürünleri hakkında çok araştırma yaptığım için elimde bir çok da döküman var. Bir inceleyin isterseniz. Rabbim acil şifalar versin...

Bizzat görüşmek isterseniz özel mesaj PM yoluyla telefon numaramı da gönderebilirim.

akdeniz ateşi için kullanılmaması gerekiyor firmaya ulaşıp bilgi isteyiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

quote:

quote:

Merhaba diablopaşa,

'Kullanılmaması gerekiyor' derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba diablopaşa,

gano excel i arasanız bu konuda bilgi alabilirsiniz akdeniz ateşi ve bir kaç daha hastalıkta ganoexcel kullanılmaması gerektiği gano excel tarafından söyleniyor.ters etki yarattığı söyleniyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba diablopaşa,

gano excel i arasanız bu konuda bilgi alabilirsiniz akdeniz ateşi ve bir kaç daha hastalıkta ganoexcel kullanılmaması gerektiği gano excel tarafından söyleniyor.ters etki yarattığı söyleniyor.

Uzun araştırmalarım sonucunda sadece HEMOFİLİ hastalarının kullanmaması gerektiği bilgisine ulaşmıştım ben. Hatta Akdeniz Ateşi (FMF) hastası bir kişi ile telefonla görüşüp, ürünlerden fayda gördüğünü de öğrendik. Sizin neye dayanarak bunu söylediğinizi merak ettim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba diablopaşa,

Uzun araştırmalarım sonucunda sadece HEMOFİLİ hastalarının kullanmaması gerektiği bilgisine ulaşmıştım ben. Hatta Akdeniz Ateşi (FMF) hastası bir kişi ile telefonla görüşüp, ürünlerden fayda gördüğünü de öğrendik. Sizin neye dayanarak bunu söylediğinizi merak ettim...

Son attığımmesajı okursanız gano excel diyor demişdim zaten yani gano excele dayanıyor koşuyolu kadıköy genel merkezinde koordinatör ilhan bey bizzat söyledi.dahada uzatmayalım istrseniz siz bir arayın ona göre kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Gano Excel ürünlerini ve hammaddesi olan reishi (Ölümsüzlük mantarı) daha fazla incelemek için bu bağlantılara tıklayın doktor yorumları ve ürün içerigini bulabilirsiniz.

Ayrıca bu ürünler kesinlikle kimyasal katkı maddesi olmadan %100 organik olarak üretiliyor.

http://ganoreishii.blogspot.com/p/reishi-krmz-mantar-nedir.html

http://www.ganoexcel.com/Turkish/

Ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana ulaşabilirsiniz.

Tel:5304352873
    E-mail:form2004_14@hotmail.com

Sağlıklı Günler Dilerim.

• Arkadaş mesajında sağlık bakanlığı onayı diyerek hata yapmış.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı deseydi daha doğru olurdu.Gano Excel'de ilaç değil tıpkı GNC veya Solgar gibi gıda takviyesidir.Bu bakımdan sadece Tarım Bakanlığı onay vermektedir.Tarım Bakanlığı laboratuvarlarında incelendikten sonra içinde insan sağlığına zarar verecek hiç bir kimyasal veya doğal bileşik bulunmayan ürünler onay almaya hak kazanırlar.

Yapaylık hayatımızda yer almaya başladığında ve insanlar bu yapaylıktan zarar görmeye başladıklarını anladıklarında doğal olan ürünlere yönelmeye başladılar ve sağlık&wellness sektörünü canlandırdılar.Bu sektörde iyi niyetli firmalar olabileceği gibi kötü niyetli firmalarda olabilir.İnsanların dikkat etmeleri gereken nokta gıda takviyesi kullanmaya başlamadan önce doktorlarına danışmalarıdır ve doktorları onay verirse doğru firmayı araştırıp ona göre ürün kullanmalarıdır.Bilinçli kullanım hayatınızda olumlu etkiler oluşturabilir , bilinçsiz kullanım ise sizi şu andaki durumunuzdan daha kötü bir hale getirebilir.Her zaman ilk önce DOKTORUNUZA danışınız.Önceki yıllarda bir çok ürün sitesinde şu madde bu hastalığa iyi gelir bu madde şu hastalığa iyi gelir gibi reklamlar ve makalaler, bir çok insanın bilinçsiz bir şekilde bu tarz ürünleri kullanmasına ve zarar görmesine neden olduğu için bugün bu tarz makale ve reklamlar yasaklanmıştır.Hatta google, yandex gibi siteler bile gıda takviyesi ve ilaç reklamları almamaktadır.

Gelelim bitkisel tedavi ve gıda takviyeleri meselesine.Günümüzde sağlık konusunda üzerinde en çok durulan konular beslenme, bağışıklık sistemi ve yanlış/fazla ilaç kullanımıdır.Özellikle antibiyotik kullanımı hakkında uzmanlar sık sık insanları uyarmaktadır.Çünkü yanlış veya fazla antibiyotik kullanımı ciddi manada zarar vermektedir.Bir çok hastalığa sebep olarak dengesiz beslenme ve özellikle obezite gösterilmektedir.Bağışıklık sistemini güçlendirmek ise kanserlerden tutunda çesitli patojenlerle mücadelede en iyi yöntem olarak gözükmektedir.Bu yöntemde bizi bitkisel ürünler ve gıda takviyelerine özellikle mantar özlü takviyelere yönlendirmektedir.Uzakdoğuda asırlardır kullanılan bağışıklık sistemini mantarlarla güçlendirme ve bu sayede sağlıklı ve uzun bir hayat sürme yöntemi batı dünyasında yeni sayılabilecek bir süredir kabul görmektedir.Bu nedenle mantarlar bilimsel araştırmalara yeni yeni konu olmaya başlamıştır.Ganoderma, shitake, kordisepsis gibi mantarlar başta olmak üzere mantarlar hakkında ciddi araştırmalar yapılmıştır ve devam etmektedir.Türkiye'de de yapılan bir araştırma da Türkiye'ye has olan 4 farklı yabani mantarın antimikrobiyal özellikleri tesbit edilmiştir.Bu tarz mantarların bağışıklı sistemi üzerindeki olumlu etkileri bilim dünyasının dikkatini bu mantarlara yöneltmesine sebep olmuştur.

US National Library of Medicine National Institutes of Health(Amerika ulusal tıp ve sağlık enstitüsü kütüphanesi) adlı web sitesinden bu araştırmaları takip edebilirsiniz.Ganoderma lucidum hakkında şu an itibariyle 931 araştırma yer almaktadır.(Şu anda ganoderma konusu işlendiği için ganoderma örneği daha uygun düşmektedir)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=ganoderma+lucidum

Ben ziraat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve ganoderma ürünleri satan bir firmanın üyesiyim.Bu forumda kesinlikle reklam gibi bir amacım yok.İnsanlara yardım edebildiğim ölçüde yardım etmeyi seven birisiyim ve sizlere tavsiyem;
    -İçeriğinde ne olduğu belli olayan ürünleri kullanmayın
    -Birisi size bir ürün tavsiye ederse bilimsel veri isteyin
    -Doktorunuz onay vermezse kesinlikle kullanmayın
    -Size takdim edilen ürün veya ürünlerin muadillerini karşılaştırın gerekli sertifikalarını sorgulayın ve fiyatlarını karşılaştırın.

Ek olarak ganoderma lucidumu kimler kullanamaz konusuna da değinmek isterim.Hemofili hastaları(kanları pıhtılaşmayanlar), oto-immün rahatsızlığı olanlar(bağışıklık sisteminin kendi bedenine saldırması)(sistemik lupus için olumlu sonuçlar ve deneyimler mevcuttur bu nedenle bu grubun dışında tutmak gerekir) , organ nakli yaptırmış olanlar, kan inceltici ilaç kullananlar ve düşük tansiyona sahip kişiler ganoderma lucidum kullanamazlar.Bu grupların içinde yer alan hastaların herhangib ir ürün kullanmadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekmektedir.Ayrıca bayanların muayyen günlerinde eğer ganoderma lucidum kullanıyorlarsa ara vermeleri gerekmektedir çünkü ganoderma lucidumun kan inceltici ve kanın pıhtılaşma süresini uzatıcı etkileri mevcuttur.

Ganoderma lucidumun olumlu etkileri için arama yapabilirsiniz yüzlerce türkçe ve yabancı kaynak mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashbacter -- 26 Aralık 2013; 8:21:24 >

• GANO EXCEL ÜRÜNLERİNİ DİREK KENDİ ADINIZAhttp://www.ganoexcelturkiye.org/ ADLI SİTEYE ÜYE OLARAK ALABİLİRSİNİZ.
    BUNUN İÇİN GEREKLİ OLAN SPONSOR KODUM : TR1324658 BORA ÖZTÜRK 05325716426
  • her network marketing ürünü gibi hayal satan bir ürün. sene 2014 olmuş hala ponzi şemasını uygulayan şirketlere itibar edenler var arkadaşlar, kardeşler, vatandaşlar; bu ürünler gerçekten mükemmel ve faydalı olsalardı eczanelerde, hastanelerde görürdük. yahu zibilyon tane rahatsızlığa iyi gelecek bir ürün böyle pazarlama teknikleri ile pazarlanır mı? bakın bioxin tarzı ürünlere eczanelerde, marketlerde bulunuyor. insanlar gidip alıyor. iyi ürün piyasaya girerken bir kere reklamını yapar, sonrasını insanlar birbirine tavsiye ettikçe, faydasını gördükçe yaygınlaşmasına vesile olur. böyle el altından, sıradan vatandaşlara pazarlatılmak sureti ile satılan bir üründen ne bekliyorsunuz?

pazarlayan vatandaşlar bu işe ürünü fahiş fiyattan alıp giriyor. altlarına yeni kurbanlar bulmaları isteniyor. amaç sağlık değil halka veyahut zincir oluşturup dandik bir ürünü satıyoruz ayağına para toplamaktır.

network marketing hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız buyrun.

https://eksisozluk.com/quest-net--1874614

https://eksisozluk.com/qnet--2463866

https://eksisozluk.com/mega-holdings--3286759

https://eksisozluk.com/gano-excel-international--3810241

bunları savunacak insanlar çıkacaktır. bana güvenin itibar etmeyin. paranızı boş yere harcamayın. hayal satan insanlardan uzak durun.

• Arkadaşlar sizlere öncelikli önerim şu olacak;www.medline.com vewww.pubmed.com sitelerinin ne olduğunu bir doktor tanıdığınıza sormanız veya bu iki sitenin ne olduğunu internetten araştırmanız. Araştırmanız bittikten sonrawww.pubmed.com adresine girip ürünün latince ismi olan ganoderma lucidum yazıp ürün hakkında yapılan uluslar arası bilimsel makaleleri okumanızı tavsiye ediyorum. Orda 1027 adet bilimsel makale var. Not: Makaleler ingilizcedir. Onu da geçtim kullanıp da Allah'ın izniyle şifa bulan onlarca insan var çevremde. İşin ticari boyutuna gelecek olursak; network marketing popülerleşmiş bir satış ağıdır. Basın yayın yoluyla reklam yapmaktansa reklamını distribitörler aracılığıyla ve bizzat kullanıcılarıyla yapar. Reklam giderlerini de distribütörlerine dağıtır. Sorun nerde peki? Sorun bu tanıtım ve satış işlemlerinin kötü pazarlamacılarla yapılmasıdır. Nihayetinde herkes bu işi yapabiliyor. Ayrıca çok cüzzi bir fiyata bayilik kuruyorsunuz ve kimse sizden tekrar para yatırmanızı beklemiyor. Müşteri memnuniyeti ve tavsiyelerle büyüyorsunuz. Aylık milyonları bulan ciroların döndüğü bir şirketten bahsediyoruz. Müşteri memnun olmasaydı bu şirket yoluna emin adımlarla devam eder miydi? Her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırım. Özel mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blased -- 17 Kasım 2014; 1:10:18 >

• konu hakkında detaylı bilgiye bir konu altında ulaşalım, konu kirliliği olmasın;

http://forum.donanimhaber.com/m_70301620/f_//tm.htm#101539815
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle sizinde temas ettiğiniz birkaç nokta var onlardan başlayarak sorulara kısa kısa yanıtlar vereceğim.
    1-Gano Excel, üye üzerinden pazarlama yapılan bir sistem zaten yukarıdaki arkadaşlar da bunlara uzun uzun değinmişler.
    2-Diğer konumuz ise ürünlerin fayda ve zararları ile ilgili ürünlerin işe yaradığı aşikar etrafınızda diş macununu, sabununu, kapsülünü, çayını kullanan varsa onlar ile konuşup bilgi almanızı tavsiye ederim burda KULLANMADAN SALLAMAK yerine.
    3-Erkekten kaynaklı cinsel sorunlarda, şeker, tansiyon, sedef, diş eti hastalıkları ve cilt lekeleri ile ilgili alınan sonuçlar var. Şimdi ben burdan 40 tane belge eklerim sizde bu 40 belgeyi çürütürsünüz, çünkü bu forumda bende dahil olmak üzere hepimizde şüpheci kimlik var sonuçta.
    4-Kahveleri gereksiz yere pahalı bence kahve kısmı üst bölümlere aktarılan para ile ilgili (tam olarak emin değilim ama böyle düşünüyorum)
    5-Kazanç planları güzel, eğer gerçekten etrafınızda bu tür hastalıkları olanlar varsa ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim, en azından bir denemenizi.
    6-Tansiyon, Şeker ve cinsel sorun yaşayan, sedef hastası insanlar için yaklaşık 1 aylık kürün maliyeti 150-170 TL civarı, eğer bu sorunları yaşayan biriyseniz veya akrabalarınızdan bu sorunu yaşayan varsa etrafınızda mutlaka bu işi yapan birileri vardır gidin ve bu kürü isteyin (üye olup-olmamak sizin takdirinizde, üye olmadan da bu kürü satın alabilirsiniz). Kaybedeceğiniz 150-170 TL arası bir rakam ama diğer tarafta sağlığınız var bunu unutmayın.
    7-Supreno adlı enerji verici kahvesi var fiyatı tuzludur ama tavsiye ederim, ekşi sözlükte de elemanın biri bunun hakkında yorum yapmıştı şu an hatırlamıyorum kimdi diye.
    8-Gano Mocha adlı kahvesi var şimdi birçok kafede satışına başlamışlar farklı bir aroması ve tadı var (kafede satış fiyatı 8 TL) tavsiye ederim.

Son olarak soruları olan varsa pm den ulaşabilir bende gano excel üyesiyim fakat kimseye hayal vaad etmiyorum, kimseye gelin sizi üye yapayım da demiyorum, size tavsiyem eğer gerçekten rahatsızlık derecesinde sorunlarınız varsa 150-170 TL arası bir kür hiçbirinize dokunmaz, alıp kullanırsınız sonuç alırsanız devam edersiniz olay bu kadar basit. Gerisi size kalmış.

İşin ciddiyetini anlamanız açısından şunu da paylaşıyorum aynı ürün gano excel de 90 tablet 83 TL iken Türkiye'de başka firmalar tarafından satılan ürünlerin fiyatı
    http://www.bolsifa.com/Kibarli-Reishi-Mantari-90-Kapsul,PR-2.html
    60 kapsül
    http://www.vitaminler.com/urun/mycopro-prevon-60-kapsul-4994?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZTU2JUOwFJnlgc5fAqOC2LptDXK0XVWxa7xb9g_niKBoCQ9vw_wcB
    50 kapsül
    http://www.vitaminler.com/urun/solgar-reishi-shiitake-maitake-mushroom-extract-50-kapsul-5157?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZ0MsnvtjFcmQDD9hEvdY-YUZlpzzzYobrqCoROqJ2qxoChZLw_wcB
    60 kapsül
    http://www.botanikecza.com/Ganoturk-Reishi-Mantar-350-mg-60-Kapsul?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZWNa9JPyHaLPizZCl79r0dummb5ubpXdWU7Cm26UXchoCs9Xw_wcB#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray_p800 -- 7 Şubat 2015; 20:35:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

her network marketing ürünü gibi hayal satan bir ürün. sene 2014 olmuş hala ponzi şemasını uygulayan şirketlere itibar edenler var arkadaşlar, kardeşler, vatandaşlar; bu ürünler gerçekten mükemmel ve faydalı olsalardı eczanelerde, hastanelerde görürdük. yahu zibilyon tane rahatsızlığa iyi gelecek bir ürün böyle pazarlama teknikleri ile pazarlanır mı? bakın bioxin tarzı ürünlere eczanelerde, marketlerde bulunuyor. insanlar gidip alıyor. iyi ürün piyasaya girerken bir kere reklamını yapar, sonrasını insanlar birbirine tavsiye ettikçe, faydasını gördükçe yaygınlaşmasına vesile olur. böyle el altından, sıradan vatandaşlara pazarlatılmak sureti ile satılan bir üründen ne bekliyorsunuz?

pazarlayan vatandaşlar bu işe ürünü fahiş fiyattan alıp giriyor. altlarına yeni kurbanlar bulmaları isteniyor. amaç sağlık değil halka veyahut zincir oluşturup dandik bir ürünü satıyoruz ayağına para toplamaktır.

network marketing hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız buyrun.

https://eksisozluk.com/quest-net--1874614

https://eksisozluk.com/qnet--2463866

https://eksisozluk.com/mega-holdings--3286759

https://eksisozluk.com/gano-excel-international--3810241

bunları savunacak insanlar çıkacaktır. bana güvenin itibar etmeyin. paranızı boş yere harcamayın. hayal satan insanlardan uzak durun.

ekşi sözlük gibi herşeyi ti ye alayan alaycı dalgacı ve hayal ürünü olan bir bilgi kaynağı ve yalan dolanla dolu olan (yazarlarının çoğu inançsız ateist hayalperest zaten) bir kaynaktan okuduğum safsatalara neden inanayım ki ? (tarafsız biri olarak) ama, aynı zamanda bizzat kullanıp yararlarınıda görmüş bir insanım. çevremden de olumlu tepkiler almaktayım şimdilik bakalım inşAllah yakında artar bu olumlu yorumlar.

• arkadaşlar biz ailece kullanıyoruz gano excel'in ürünlerini. zaten yan etkisi olmayan bir ürün. çokta faydasını gördük. annemin ameliyatından sonra başladık zaten çok şükür annem çok düzeldi. eğer bilgi almak isterseniz benim bir sayfam var kırmızı reishi mantarı ile ilgili oradan bakabilirsiniz. iyi günler

https://www.facebook.com/pages/K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-reishi-mantar%C4%B1/645681762204633?fref=ts

bu linki açınca sayfama ulaşabilirsiniz arkadaşlar

• Ganoderma Lucidum Nedir? Nerede ve hangi ortamda Yetişir? İnsan sağlığına etkileri nelerdir?
    Ürünler nelerdir? Faydası varmıdır? Kullanıcı görüşlerine
    http://ganodermamarket.tr.gg/ burdan ulaşabilirsiniz.
  • Gano Excel gerçekten çok güzel bir ürün .... Günlük içtiğiniz çay , kahve v.b. şeyleri bir de bunlardan deneyin. Gerçekten değişimi görürsünüz. İnsanı çok zinde yapıyor ve stresi azaltıyor. Daha birçok faydası var. Üstelik Kırmızı reishi mantarını doktorlar tavsiye ediyor. Bunun ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen Gano Excel Ankara Temsilciliği sayfasına bakabilir. Almak isteyenlere yardımcı olunur ....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.