- x
VESTEL ÜRETİMİ FİNLUX VE LİNSAR MARKALARI HAKKINDA
6 Cevap13110 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2654 Mesaj
30 Aralık 2012; 23:16:28 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet

Merhaba arkadaşlar

Televizyondan anlamıyorum ama otomobillerden anlarım.

Şimdi sizlere birkaç sorum var.
İzmir-Menemende oturuyorum buraya Zorlu'nun Outlet isimli elektronik mağazası açıldı.

Az önce gittim inceledim. 82 ekran LED tv almak istiyorum.
Satış elemanı ile görüştüm bunlar defolu ürünler değil dedi. İhraç fazlası olduğu için ismi böyle dedi. İsimlerde Finlandiyaya gönderilen Finlux dedi ülkeye göre değişiyormuş isimleri ama hepsi Vestel dedi Manisa da üretiliyormuş.

Linsar'ın 82 ekran bir modelini tavsiye etti. Özellik olarak full bir cihaz anlattı durdu. Full hd+Usb+ 4 tane HDMI çıkışı+ Optik çıkışı ayrıca bu optik ne işe yarıyor?

Fiyat olarak 619 TL Axesse 36 ay taksit ayda 17 TLye geliyor. Ben dedim Samsung, LG varken pek ısınamadı .
Bana ekrandan kullanılan panelleri gösterdi hepsinde ya Samsung var ya LG. Aynı özelliklere sahip bir LGde fiyat 1000TL oluyormuş.

Ne diyorsunuz alınır mı arkadaşlar?
2 yıl garantili.
Sonra sorun yaşatır mı?

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insideman -- 31 Aralık 2012; 0:22:03 >

I'm Gonna Make Him an Offer He Can't Refuse.

2654 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:56:36 

Yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2468 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:34:23 

Ozellikleri bile yazmamissin modelide yazmamissin.. HDMI, optik cikis vs bunlar hepsinde var zaten. Kimse yardimci olamaz yani bu durumda.

2654 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:08:33 

quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Ozellikleri bile yazmamissin modelide yazmamissin.. HDMI, optik cikis vs bunlar hepsinde var zaten. Kimse yardimci olamaz yani bu durumda.

Arkadaşım yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.

Bu linkteki http://www.vsoutlet.com...-hd-led-televizyon.aspx ile aynı özellikleri sahip.

2468 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:20:15 

700-800 tl ye 32 inch samsung lg philips gibi markalardan alabilirsin. Bu urunler neredeyse surekli indirimde. Haftasonlari Vatani ve teknosa turuncu indirimleri takip et. Bence boyle ne oldugu belirsiz markalar alma. Vestelle ayni fabrikadan cikmasinin bir anlami yok.

2654 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:41:04 

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » TV Tavsiyeleri » VESTEL ÜRETİMİ FİNLUX VE LİNSAR MARKALARI HAKKINDA
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.859