Şimdi Ara

Satılık niche parfümler & sample

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
9
Favori
8.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Tamamı kendi kullandığım parfumlerden verecek olduğum dekantlardır. Detaylar için pm atabilirsiniz.

Bandit 95 ml+ 240 TL kutusu mevcut. (ladeesse)
    Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense 95ml+ 240TL
    Versace l'homme 80ML/ 80TL
    Micallef Royal Vintage 5ml 25TL
    Montale Blue Amber 10ml 20 TL
    Hugo Boss Silk Jasmine 10ml 60TL
    Xerjoff Kobe 5ml
    The Different Company Oriental Lounge 4ml 20TL
    Tom Ford Noir PourFemme 8ml 30TL

Bond No.9 NY Amber şişe,kutu 42-45ml 300TL (fotoğraf göndereceğim) satıldı

Dior homme parfum(edp) 72,73ml 260TL

Comme des garcons 2 98ml 200 TL kutusu mevcut

Chanel Bleu EDP 60ml kutusu mevcut 180 TL satıldı

10ml dior homme parfum (edp) 40TL

Creed Aventus 15ml 75TL
    Xerjoff Kobe 5ml 35TL
    Creed virgin island water 5ml 25 TL
    Amouage Reflection 5,5 ml 30TL
    Fahrenheit Vintage 5,5 ml 25TL
    Hermessence santal massoia 4ml 12TL
    Hermessence poivre samarcande 4ml 12TL
    hdp 1740 2ml
    Robert P. Bandit 3ml 10TL
    Back to black 3ml 15TL

%30 indirimli gönderi

* Designer ürünler Douglas'dan niche ürünler yurtdışından temin edilmiştir.
    * Kargo alıcının sorumluluğundadır.
    * Parfumler 5-10 ml cam atomizerlerde gönderilecektir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swennn -- 25 Mart 2017; 4:34:56 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • senden birçok sorunsuz alışverişim oldu bu kaçıncı oldu bilmiyorum ama bu seferki kokularda herzamanki gibi orjinal herzamanki gibi özenle hazırlanmış kutularda elime ulaştı,çok memnun kaldım,çok dürüst ve yardımcı bir arkadaştır her türlü kefil ve referans olurum,gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir...
  • takip..
  • Kim demiş referansı yok diye, böyle uygunsuz mesajlar yakışmıyor arkadaşlar bilip bilmeden. Ben Murat kardeşimize kefilim gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatecrube

Dolandirici olma olasiligi %98.

Hic referansi yok, alta da yeni uyenin teki gelmis "supersin, harikasin" demis. Bunu yiyen kendini kazik yemeye de hazirlasin.

neye dayanarak boyle bir kanıya vardınız anlamadım ama arkadas parfum konusunda cok deneyimli biridir.

karsılıklı alısverislerimiz olmustur, bu vesile ile tanısmıs ve Turkiye de olmayan parfumleri yurt dısından ortak getirtmisligimiz bile vardır.

sanırım sizin birkac kotu tecrubeniz olmus, nickinizden anlasıldıgı uzere ama bu arkadas gayet guvenilir bir parfumseverdir.
  • quote:

Hic referansi yok, alta da yeni uyenin teki gelmis "supersin, harikasin" demis. Bunu yiyen kendini kazik yemeye de hazirlasin.

Arkadastan alisveris yapan tek kisi degil o emin olabilirsin. Ben bu arkadasa kefilim de sen urun alacak misin onu de hele. Yoksa kuru gurultu mu yaapiyorsun ?

O degilde senin profil niye kapali ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanmayan denesin -- 28 Mart 2013; 11:46:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat' a ben de kefilim.Diğer arkadaşların da belirttiği gibi parfüm konusunda tecrübeli ve güvenilir bir arkadaş. Arastirmadan etmeden insanlara iftira atmakla eline ne geçiyor be kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 28 Mart 2013; 12:29:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende alışveriş yaptım ve gayet memnun kaldım.
    Saygılar,
    Nadir
  • Valla murat beyi tanımadan yanlış bir yorum yapmışsınız, ciddi bir koleksiyonu olan bir üyemizdir. Alışverişlerinizde de bir sorun çıkmayacağına dair ben de kefil olurum, o konuda sıkıntı yok. serdügeşt, boran23 gibi üyelerden parfüm alıp sonra diğerlerini karalamayın arkadaşım.. Bilgi olmadan fikir sahibi olunca böyle bi kara tecrübeniz daha oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denondj -- 28 Mart 2013; 23:17:58 >
  • kimse karalamaya çalışmasın yüzde yüz güvenilir bir arkadaşımız..ben daha önce alışveriş yaptım..herkesde gönül rahatlığıyla yapabilir..
  • %98 dedim ve aciklamami da yaptim. Ben urun satmiyorum dolayisiyla profilimin kapali olmasi kimseyi ilgilendirmez.

Madem cok guvenilir, cok satisi oldu referans koyarsa da ileride onun acisindan daha faydali olur.
  • karatecrübe,kardeşim sen nickinle paralel bir alışveriş geçmişine sahipsin anlaşılan..Paranoya yapmışssın kardeşim,sakin ol relax,Murat ı bu alemde tanımayan babasını tanımazAdamın hasıdır hası..
  • quote:

desene %2 bize vurdu tecrube güzeli

sagolun arkadaslar, hepınıze benden clive christian..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swennn -- 28 Mart 2013; 18:18:52 >

• quote:

%98 dedim ve aciklamami da yaptim. Ben urun satmiyorum dolayisiyla profilimin kapali olmasi kimseyi ilgilendirmez.

Madem cok guvenilir, cok satisi oldu referans koyarsa da ileride onun acisindan daha faydali olur.

Herhangi bir kanıt, destek olmadan böyle isnatta bulunamazsınız kimseye. "Referansı yok dikkat etmekte fayda var" gibi bir söylemde olsanız bir derece. Bu tip ithamlar (Dolandırıcı, hırsız, katil, üçkağıtçı vb. ) % ile olacak işler değil ben kesin demedim ki takiyyesi ile anında işin içinden sıyrılabileceğiniz. Hukuki yaptırımını geçtim, en naif tanımıyla ayıp denilebilir.
  • Boş boş konuşuyor işte liseli.
  • Kilian Straight to Heaven için pm lütfen
  • 10 ml hdp 1725 50 tl

5 ml tom ford tuscan leather 45 tl

• 1-dior homme intense
    2-acqua armani gio
    3-costume nationel homme
    arkadaşlar hangisini öneriyosunuz en kalıcı ve çevreye etkili güzel olan baska öneriniz varsada söyliyebilirsiniz.
  • devies93 kullanıcısına yanıt
    dior hommeıntense...efil efil kokarsın :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.