Şimdi Ara

Nike Training Club antrenman uygulaması Play mağazasında yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Bir süredir App Store üzerinde kullanıcıların beğenisine sunulan Nike Training Club antreman uygulaması, Android kullanıcıları için de indirmeye sunuldu.

Uygulama 114 farklı kişiselleştirilmiş çalışma örneği sunuyor. Ayrıca Rihanna'nın kişisel eğitmeni  Ary Nuñez, profesyonel atletler Paula Radcliffe, Alex Morgan ve Hope Solo da özel çalışma örnekleri ile uygulamaya katkıda bulundu.

Uygulama kalori veya yağ yakma gibi pek çok kategoriye uygun olarak çalışmalar sunabiliyor. Uzun çalışma örnekleri 30-45 dakika sürerken, koşu çalışmaları ise 15 dakika sürüyor. Kategorilerde kolay bir arayüzle çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Çalışmalarınızı ise Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

• Uygulamanın kişiye özel olan "progress" verileri hangi dosyada tutuluyor bilen var mı?
  • acaba sadece yağ ve kalori yakma durumları mı yani düzenli kilo alma programı da var mı ki?
  • Kilo alma programı derken? yemek/Beslenme ile ilgili herhangi bir program yok. Get Strong ve Get focused programlarını belli bölgelerde geliştirme için kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_kayacan

Kilo alma programı derken? yemek/Beslenme ile ilgili herhangi bir program yok. Get Strong ve Get focused programlarını belli bölgelerde geliştirme için kullanabilirsiniz.

Sizin bahsettiginiz yemek beslenme olayini kastetmistim cevabimi aldim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir konu açılmışken sormak istiyorum
    ayakkabının içine takılan cihazdan aldım ama nike app si ile bağlantısını birtürlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.